Problemos ir nesėkmės kaip reikiant apsunkina gyvenimą, todėl ne vienam jos tampa beviltiškos ar net nepakeliamos. Visos bėdos kyla dėl energijos stygio. Žinant jos priežastis, galima nesunkiai  atsikratyti užgulusių problemų ar nesėkmių virtinės, – rašoma Nedo Grossmano knygoje „How To Succeed In Life: Ideas and Principles They Dont Teach In School“ („Kaip lydi sėkmė gyvenime: idealai ir principai, kurių nemoko mokykloje“).

 

Kai žmogus jaučiasi nesaugus, jis praranda bet kokios sėkmės galimybę

Anot knygos autoriaus, gyvuoja nuomonė, kad jei tau nesiseka viename, tai būtinai pasiseks kur nors kitame. Tačiau įkyrus optimizmas kasdien vis rečiau aplanko. Daugumai žmonių viena nesėkmė atneša kitą. Tai tiesiogiai susiję su energija. Kitaip tariant, žmogus, turintis neigiamą energiją, traukia nesėkmes, nelaimes ir atvirkščiai. Todėl reikia pradėti nuo savęs keisti gyvenimą į gerąją pusę, o ne ieškant kaltų dėl to, kad jam gyvenime nesiseka.

Vadinamojo nesėkmių šleifo reiškinys  visais  laikais domino ekstrasensus, psichologus ir filosofus. Šiuolaikiškas protas klasifikavo pagrindinius žmonių nesėkmių požymius. Anot ekstrasensų, šios apraiškos suaktyvina nesėkmės mechanizmus ir prisideda prie juodojo gyvenimo periodo atsiradimo. Todėl pirmiausiai turėtų būti pašalinti šie simptomai.

Kai žmogų apima nusivylimas kuo nors, jį pradeda persekioti beviltiškumo, savęs niokojimo ar naikinimo jausmas, nesugebėjimas pakeisti savo gyvenimo. Tikėjimo praradimas lemia, kad žmogus nebesugeba įvertinti nei savo galimybių, nei siektinų tikslų.

Kai žmogus jaučiasi nesaugus, jis ne tik praranda bet kokios sėkmės galimybę, bet ir tampa agresyvus, siekia išleisti „garą“ ant kitų žmonių arba pasislėpti nuo kitų žmonių bėdų.

Vienatvė ir pasipiktinimas ant viso pasaulio – tai dar viena lėtinė nesėkmės liga, atsirandanti dėl žemos savivertės, nuošalumo ir pavydo. Tokiu atveju žmogus paprastai linkęs kaltinti kitus dėl savo  bėdų ir nesėkmių.

Gyvenimo džiaugsmo praradimas reiškia  ir naujų teigiamų pokyčių nebuvimo. Tada žmogų apima vien nyki tuštuma. Net džiaugsmo akimirkomis žmogus galvoja apie galimą nesėkmę.

 

Nelaimės dažniausiai persekioja tuos žmones, kurie priešinasi visatai

„Mūsų nesėkmės priežastis yra energetiniai veiksniai. Visas pasaulis apipintas energijos srautais ir mes esame jame tik svečiai, kurie turi išmokti gyventi pagal visatos dėsnius. Gyvenimo mokykla yra susijusi su išorinių veiksnių suvokimu ir dvasiniu augimu. Žmogus, kuris atsisako savo likimo ir nenori mokytis, akivaizdžiai pasmerktas nesėkmių virtinei“, – sako rašytojas Nedas Grossmanas.

Anot jo, todėl turime mokytis gyventi harmonijoje, bendradarbiauti, teikti savitarpio pagalbą, nutraukti konfrontaciją, godumą, pyktį ir tik tada galima tikėtis, kad mus lydės sėkmė.

„Nesėkmės priežastis dažnai yra klaidingos mūsų nuomonės, prioritetai ir norai, nesuderinti su pasauliu energijos lygiu. Nelaimės dažniausiai persekioja tuos žmones, kurie priešinasi visatai. Žmogus, nepastebėjęs savo klaidų, vėliau už jas sumoka tris kartus. Gyvenimas blogės arba bus blogas tol, kol žmogus žengs tobulėjimo keliu ir iš naujo įvertins savo prioritetus“, – tvirtina knygos autorius.

Tačiau neigiamus įvykius mūsų gyvenime gali sukelti ir neigiama išorinė įtaka. Nuo gimimo žmogus patiria energetinę įtaką, kuri gali būti tiek teigiama, tiek ir griaunanti ar naikinanti. Pastaroji apima raganavimą, juodąją magiją, piktą akį, korupciją, žmonių pavydą, neigiamus įvykius ir naujienas. Net siaubo filmai yra destruktyvūs.

Štai kodėl turėtumėte sukurti apsauginę savo sielos dangą medituojant, padedant jogai ar skaitant  mantrą. „Čakrų atidarymas, dvasinės praktikos ir atsikratymas energijos blokų teigiamai paveiks gyvenimą apskritai ir sustiprins jūsų aurą“, – rašoma knygoje.

 

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą