Paprastai galite susitikus gatvėje ko nors paklausti. Pavyzdžiui, galite paprašyti pagalbos, tarkim: „Kaip ten patekti?“. arba „Aš ieškau prekybos centro, ar žinote, kur jis yra?“. Socialinių tinklų nuotrauka

Kaip aš kitaip susipažinsiu su patikusia mergina, nepriėjęs prie jos? Bet ji iš karto pagalvoja kažką negero ir nusuka akis arba tiesiog nueina. Ką daryti?

 

                                                                                         Adomas

 

Kai kurie vaikinai tiesiog žavisi gražiomis merginomis gatvėje – jie nesusipažįsta, tiesiog žiūri, kokia figūra ir  panašiai. Nors apskritai merginos teigiamai žiūriu į vaikinus, norinčius susipažinti  gatvėje. Tai gali paskatinti draugystę, o paskui ir į santykius.

Manau, kad pažintį reikia pradėti ne žodžiais „Ei! Sveiki, susipažinkime?“ arba „Sveiki! Koks jūsų vardas?“ Ir panašiai … Taigi galite tiesiog išgąsdinti merginą,  nes, esate jai visiškai nepažįstamas žmogus. Mergina nežino, ko nepažįstamasis nori iš jos gatvėje. Vienos nakties nuotykio ar tikrai ilgalaikių santykių?

Paprastai galite susitikus gatvėje ko nors paklausti. Pavyzdžiui, galite paprašyti pagalbos, tarkim: „Kaip ten patekti?“. arba „Aš ieškau prekybos centro, ar žinote, kur jis yra?“. Ir toliau pokalbio metu, jei nesate kvailys, galite tarsi „priversti merginą kalbėti“ „Aš ne iš čia … “,„ Ar tu vietinė?“ Ir taip toliau …. Jei patiksite jai, tada gausite telefono numerį ir panašiai. O jei nepatiksite, tada bičiuli, atsiprašau, atsisveikinkite, bet neturėtumėte dėl to įsižeisti. Jūs turite tai priimti ramiai. Turite būti pasitikintis savimi. Kas žino, gal mergina jau turi vaikiną? O gal ji nenori santykių?

Bet yra nemažai merginų, kurios nemėgsta susipažinti gatvėje. Geriausios pažintys yra veikloje. Pavyzdžiui, darbe ar mėgstamame rate, kur yra galimybė susipažinti su panašių pomėgių turinčiu vaikinu. Kai eini savo reikalais, važiuoji transportu ar klausaisi muzikos, nesinori, kad kamuotų svetimi žmonės, į kuriuos negali atidžiai žiūrėti ir neturi apie juos informacijos. Šiuo atveju labai sunku įvertinti jauno žmogaus ketinimus.

Sprendžiant iš  trumpo paaiškinimo, tu nori daug iš merginų ir mažai iš savęs. Jei mergina taip patinka, tada pasistenk ir jai patikti. Bent jau parodyk kantrybę. Tu jai svetimas, kol tu jai nepatinki. Apskritai merginoms patinka susipažinti gatvėje, bet kai pamato, kad jaunas vyras nededa pastangų, greitai įsižeidžia ir apsisuka, kai atsisako, tada galvoja: „Oho, silpnokai“.

Todėl kitas  taip pat pasielgęs kankinys automatiškai tampa „nemalonia, erzinančia situacija“.

Kažkodėl daugelis  jaunų žmonių mano, kad norint artimiau susipažinti, pirmiausiai reikia pasimylėti.

O kai kurios merginos ir gailisi: „Jis buvo toks mielas, o aš nesutikau“.

Trumpai tariant, nenusiminkite – kas labai nori visada pasiekia savo. Apskritai manau, kad tai yra vienintelis įprastas būdas pažinti vienas kitą tiesiogiai…

Be to, gražios merginos jau turi vaikinus ir joms  naujų pažįstamų nereikia.

Merginos mėgsta susipažinti ne tik gatvėje, bet ir renginiuose. Apskritai, jos mėgsta bet kokį dėmesį sau. Jie tiesiog pasikelia savo vertę, neskubėdamos susipažinti gatvėje.  O kartais ir sutrinka iš netikėtumo, nes nežino ką atsakyti gatvėje. Pabandyk pakeisti pasimatymo taktiką, tai gali padėti.

Vis dėlto pagrindinė priežastis  gali būti ta, kad merginos dėl saugumo nesusipažįsta gatvėje.

O gal paprasčiausiai nedomina nepažįstami žmonės. Jei iš žodžio apskritai nieko nesužinai apie žmogų, tada nėra ko prie jo ir kabintis. Nedaugelis jų susižavi vien iš išvaizdos. Kam man reikalingas nepažįstamas gražus vyras, jei aplink daug pažįstamų, ne ką prasčiau už tuos, su kuriais jau bendravau. Žinau, ką jie pasiekė, koks jų charakteris ir humoro jausmas, kuo domisi.

 

psichologė Angelė Kazlauskienė

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą