Visą neapykantą buvusiai žmonai jis perdavė naujajai moteriai. Ji taip pat nesuprato savo ankstesnių santykių. Ir išliejo vienas ant kito tai, kas buvo skirta kitiems. Archyvo nuotrauka

Ką reiškia vyrams „kurti santykius“? Kokie būna jų motyvai? Visų pirma, jis nori būti realizuotas kaip vyras. Vyras nori būti reikalingas, bet tuo pačiu jis nori būti laisvas ir išlikti toks, koks yra. Jis nenori būti perdarytas. Bet kas trukdo jam suvokti save kaip vyrą? Kokias klaidas jis daro santykių pradžioje? – psychologytoday.com.

 

Pirmas motyvas: materialiai apsirūpinusi moteris

Tarkim, vyrui mergina ar moteris yra jam įdomi, traukia. Tačiau, jei ji yra sėkminga, turi butą, mašiną, pinigų – tai daro įtaką jo pasirinkimui.

Bet tai labai blogas motyvas. Nes tai labai išlepina vyrą. Jei žmogus neturi ko siekti, jis pamažu degraduoja.

Jam reikia objekto, dėl kurio jis turi atlikti žygdarbį. Todėl kiekviena stipri ir nepriklausoma moteris turėtų susirasti sau dar stipresnį vyrą, kad jaustųsi silpna šalia jo ir suteiktų jam galimybę ką nors dėl jos padaryti.

Bet jei jau viskas padaryta savo jėgomis, tai kam vargti? O vyras patenka į žiurkėno kategoriją, kuris  priglaudžiamas moters namuose  kaip augintinis.

Jei jis sutiks tokią damą, kuri pasirengusi už jį išspręsti visas materialines problemas, kaip manote, ar jis bus laimingas? Tai nėra tas pasirinkimas, kurio reikia vyrui. Šioje situacijoje jis kenčia, net jei pasirodo, kad labai patogu sėdėti namuose ant sofos ir nieko neveikti.

Tyrimų duomenimis, 80 procentų atvejų tokie santykiai subyrės, o 100 procentų – vyras bus nelaimingas. Vyras į tokius santykius patenka iš įgimto tingumo, o moteris – dėl nepilnavertiškumo ir vienišumo komplekso.

Ir ji gyvena viltimi. Jai atrodo, kad netrukus jis pradės atlikti žygdarbį jos labui. Jam tereikia šiek tiek palaukti, įdėti pastangų. Bet galiausiai niekas nepasikeičia. Ir moteriai labai skaudu išsiskirti su šiomis iliuzijomis.

Todėl dažnai viską palieka taip, kaip yra: ant sofos guli žiurkėno lygio beprasmis storulis, bet jau pažįstamas, savas.

Šie santykiai labai traumuoja tiek vyrus, tiek moteris. Dėl to nei jis, nei ji nerealizuoja savęs. Vyrui tai kaip mirtis: jis niekada savęs negerbs, jausis kaip kastruotas katinas. O moteris nesijaus ištekėjusi, jausis taip, lyg gyventų su kastruotu katinu.

Antras motyvas: vyro negalavimai ir ligos

Šie santykiai gali prasidėti, jei vyras turi kokių nors problemų ar ligų. Pavyzdžiui, būdamas neblaivus, susilaužė koją, tapo nedarbingas.

Tokiais momentais jis tampa emociškai priklausomas. Ir tada šalia jo atsiranda tam tikras personažas, moteris, kuri jam padeda. Ji apgaubia jį savo rūpestingumu, pagalba ir meile.

Kadangi vyras tuo metu būna gana silpnas ir pažeidžiamas, jis gali priimti šią pagalbą. Reikia vyro pagailėti, užjausti, kad atsirastų tam tikra mama, kuri padės.

Ir jei tuo pačiu metu yra ir šiek tiek sekso, tai labai gerai. Ir pamažu gali kilti artumo iliuzija. Bet   tokia pora  paprastai neturi ateities.

Kai tik vyras paliks priklausomybės būseną ir grįš į natūralią būseną, jis pradės atsiriboti nuo tokios moters. Vyras tikrai nemėgsta tų, kurie matė jo silpnybes ir nesėkmes.

Juk pasąmonėje jis supranta, kad apart savo silpnumo, nieko moteriai duoti negali. O vyriška psichika taip sutvarkyta, kad jam lengviau pakeisti objektą į tokį, kuris nematė jo silpnumo, nei pakeisti savo suvokimą.

Koks tokių santykių pavojus vyrui? Juose jis pasinaudoja situacija. Kitaip tariant, moteris pasinaudojo jo silpnumu, o jis pasinaudojo šia situacija. O kai viskas griūna, moteris lieka labai nepatenkinta. O vyrui tai labai pavojinga.

Kuo daugiau moterų jo gyvenime yra nepatenkintos juo, tuo mažesnė tikimybė, kad jam apskritai pasiseks asmeniniame gyvenime. Nes kiekviena moteris turi didžiulį potencialą „palinkėti laimės“.

Dabar įsivaizduokite grupę moterų, kurios  visos paeiliui  palinki, kad „būtų laimingas“. Poveikis bus kolosalus.

Anais laikais vyrai nesąmoningai tai jautė ir išsiskirdami stengėsi viską, kas buvo įgyta, palikti moteriai, išeidami tiesiogine prasme su vienu lagaminu.

Ir tai yra gero vyro poelgis, todėl moterys mažiau skundėsi. Žinodama, kad tavęs įžeista moteris linkės tau „laimės“, privalai sugebėti su ja gražiai išsiskirti. Geriau pasitraukti ir palikti jai viską.

Kvaili vyrai pradėjo bylinėtis dėl butų, mašinų, daiktų, kad jų buvusiai žmonai būtų dar blogiau. Tai yra, jie įvaro ją į kampą, kur virsta sprogstančiu branduoliniu reaktoriumi.

Šiems vyrams atrodo, kad su jais viskas gerai, tačiau jų laukia cunamis. Jei pradėsite atimti automobilius, butus, tikėkitės bėdų.

Buvusi žmona linki vyrui „laimės“, bet  jis nesupranta, iš kur  jo gyvenime atsiranda visos blogybės.

Vienoje mano konsultacijoje moteris kalbėjo apie tai, kaip prieš daug metų, kai jai buvo septyneri, mama išsiskyrė su tėčiu. Tada mama daugiau nebetekėjo ir visą gyvenimą linkėjo tėčiui „laimės“.

Po 10 metų jis mirė nuo šios neapykantos, bet ji ir toliau jo neapkentė – net po jo mirties. Tai yra, jis jau atgimė iš naujo, o ji ir toliau jo nekentė būsimame gyvenime.

Kaip sakoma: „Mirtis nėra priežastis atleisti įžeidimus“. Tačiau vyrai nesupranta, kodėl jiems staiga nustoja sektis, kodėl staiga  pasipylė bėdos ir nelaimės, kodėl staiga pradėjo prastėti sveikata.

Daugelis nesupranta, kodėl kartais normalus vyras, kuris viską daro teisingai,  tačiau žmona nuolat „plauna“ jo smegenis. Kodėl taip nutinka, juk vyras viską daro taip, kaip priklauso? Pasirodo, taip nutinka todėl, kad vyras įžeidė daugybę moterų, o jos pasąmoningai linki jam „laimės“.

Ir visi šie linkėjimai surenkami šalia jo esančiai moteriai, ir ji visa tai jam transliuoja.

Trečias motyvas: tiesiog graži kita moteris!

Kartais pagrindinis vyro potraukis yra tiesiog moters grožis. Ji graži – ir to pakanka, kad užmegztų santykius ar su ja susituoktų. Visa kita yra nesvarbu.

Tiesą sakant, labai gražu būna tik vestuvinėse nuotraukose, kad visi pavydėtų. Vyras tokią moterį parodo savo draugams, įkelia bendras nuotraukas į socialiniu tinklus, kad tik visi pasakytų „vau“.

Senovės ​​traktatuose parašyta, kad graži moteris – vyro prakeiksmas. Tai nereiškia, kad turite pasirinkti baisią moterį. Ne, tai rodo, kad jei grožis tampa vienintele santykių priežastimi, tai tik aistra. Kažkas panašaus į „aš tiesiog noriu, kad taip būtų“. Tai tas pats, kaip kartais ką nors perkame vien dėl to, kad jis gražiai blizga. Bet tai didžiulė klaida.

Tokiose santuokose labai didelis procentas išdavysčių, ten visada viskas labai liūdna. Po kurio laiko žmonės tokioje santuokoje pradeda tyliai nekęsti vienas kito, o vėliau – ne taip tyliai.

Tiesą sakant, visa tai buvo daroma tik dėl savęs patvirtinimo. Tokiam vyrui reikia moters, kuria galėtų tik tuščiai didžiuotis kitų akyse. Ir nieko daugiau. O moteris klysta įsitraukdama į tokius santykius.

Vyras daro klaidą, nes nėra realizuotas šioje santuokoje. Jis nemyli šios moters,  ji yra jam tik priedėlis, o jis  jai yra tik bankomatas. Be to, moteris tokiame žmoguje nemato herojaus. Santykiai kuriami žemiausiame lygyje ir išyra šimtu procentų.

Ketvirtas motyvas: seksualinis ryšys

Tokiuose santykiuose vyras nesivaiko grožio. Moteris gali būti nepatraukli, svarbiausia, kad ji sutiktų pasimylėti. Tai taip pat yra žemiausias santykių lygis ir nereikėtų tikėtis, kad jis pakils aukščiau.

Vyras tokiuose santykiuose nesieks suprasti moterų emocijų. Jei santykiai kuriami sekso pagrindu, tai vos tik moteris šiek tiek pasikeis, santykiai žlugs.

Šis ryšys būna ryškus, bet labai trumpas. Šalutinis tokių santykių poveikis – gyventi susidėjus. Moteris elgėsi nerūpestingai, vyras tuo pasinaudojo. Ir jie vaizduoja šeimą, bet tai nėra šeima. Tai greičiau vaidmenų žaidimai šeimoje. Šių santykių pavojus yra tas, kad net jei jie virsta oficialia santuoka, tai nereiškia, kad santuoka taps tikra. Tai yra, tai nebus laiminga santuoka, kurios jie ar ji siekia. Prieraišumas dėl sekso yra pavojingas dėl daugelio priežasčių. Pirma, šie santykiai nepakils aukščiau sekso. Apie ką vyras turėtų kalbėti su tokia moterimi? Beveik nieko. Ji grįžta namo, kažką pasakoja vyrui, o jis viską ignoruoja, nes jam neįdomu ir nereikia.

Penktas motyvas: būsto problema

Šis punktas išplaukia iš pirmojo (turtinga ponia). Vyras ir moteris tuokiasi dėl būsto sąlygų arba, atvirkščiai, gyvena kartu, nes mano, kad negali išsikeisti buto. „Žmonės visi geri, bet juos išlepino būsto problema“, – sakė Wolandas.

Dažnai vyrai išsiaiškina, ar moteris, su kuria ketina užmegzti santykius, turi būstą. Jei vyrui svarbu, kaip ir kur gyvena moteris, tai smarkiai nuvertina jį kaip vyrą.

Daugelis moterų, sutikusios tokį vyrą, tiki, kad yra mylimos, laukia vyriškų žygdarbių. Bet to nedaro, nes vyrai taip sutvarkyti. Tiesą sakant, jei vyrui reikia išspręsti būsto problemą, jis turi tai padaryti nepriklausomai nuo moters.

Šeštas motyvas: išsisukti nuo problemų

Pasitaiko, kad vyrui nepasiseka santykiuose. Pavyzdžiui, moteris jį palieka arba jis tiesiog išsiskyrė. Tada vyras bando kažkaip išsisukti nuo problemų, nori iš karto pereiti į naujus santykius.

Vyrui sunku išgyventi, kad negalėjo padaryti žmonos laimingos. Jis supranta, kad yra kaltas, todėl pradeda ieškoti pasiteisinimų ir naujų santykių, kuriuose galėtų užsimiršti.

Tiesą sakant, jam sekso reikia tik tam, kad moteris pasakytų, jog jis ne toks kaip visi.  O jei jo kelyje pasirodo kita moteris, kuri sako, kad jis yra herojus, geriausias, tada jis šokinėja iš vienų santykių prie kitų. Ir jis galvoja: „Na, juk mane kažkas myli“. Norėdami išeiti iš ankstesnių destruktyvių santykių, turite juos nutraukti. Priešingu atveju – visos šių santykių problemos perkeliamos į naujus.

Tiesą sakant, po nesėkmingų santykių turėtų praeiti bent metai, kol pradėsite kurti naujus.

Vieną dieną pas mane atėjo vyras. Jo santuoka iširo. Dar prieš skyrybas jis kalbėjosi su įdomia moterimi, tačiau santykių su ja neužmezgė. Kai šeima iširo, po savaitės jis apsigyveno pas ją. Tačiau per mėnesį šie santykiai išseko.

Visą neapykantą buvusiai žmonai jis perdavė naujajai moteriai. Ji taip pat nesuprato savo ankstesnių santykių. Ir išliejo vienas ant kito tai, kas buvo skirta kitiems.

Po mėnesio jis turėjo kitus panašius santykius, kurie baigėsi niekuo. Ir tik po metų, po ilgos analizės ir darbo ties klaidomis, jis sugebėjo sukurti naują šeimą.

Vyras, neatsikratęs ankstesnių santykių, yra labai pavojingas moteriai. Jam ji – tik pleistras, kuris reikalingas kraujuojančiai žaizdai užklijuoti.

Todėl, jei santykiai užsimezgė spontaniškai, vyras turėtų ramiai ir nuoširdžiai pasakyti moteriai: „Man reikia tik sekso iš tavęs“. Tai geriau nei apgaudinėti save ir ją. Juk iš tokios išnaudotos moters gali kilti ir labai rimtų „laimės linkėjimų“.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą