Grįžęs namo augintinių savininkas pamatė, kad bute viskas apversta aukštyn kojomis, tarsi čia būtų praėjęs uraganas. Vyras įtarė, kas buvo šios betvarkės iniciatorius. Vis dėlto nusprendė įsitikinti, ar jis teisus.

 

Šeimininkas priešais pasisodino keturių šunų grupę ir pradėjo apklausą.

– Kas tai padarė, ką? – grėsmingai klausia kadre, rodydamas nuplėšto  tapeto skiautę.

Šunys pažvelgė į savo šeimininką nekaltomis akimis. Tačiau baltasis labradoras išsigando ir šiek tiek susigėdęs, nusprendė išduoti tos pačios veislės draugą. Atsargiai pakėlė leteną aukštyn ir paglostydamas ja nurodė kaltininką.

Tačiau draugas negalėjo ramiai susitaikyti su tokia išdavyste ir  neliko skolingas – ėmė nosimi  baksnoti į išdaviką, kol prirėmė jį prie sienos.

Vaizdo įrašas sulaukė didžiulio populiarumo tarp žiūrovų. Per penkias dienas buvo peržiūrėta daugiau nei 32 milijonus kartų bei palikta 42 tūkstančiai komentarų.

„Puikus, protingas kaip žmogus ir labai mielas labradoras“, – rašo vienas vartotojų.

„Su tokiais į žvalgybą nenueisite“, – rašo kitas.

„Brolis brolį įskundė. Negerai. Jam reikėjo ne tik nosimi, bet ir letena pridėti“, – parašė dar vienas komentatorius.

„Nuostabūs augintiniai, bet man atrodo, kad viso blogio šaknis yra tas rudasis mažylis “, – taip pakomentavo dar vieni vartotojai.

Vaizdo įrašą iš pradžių  „TikTok“  paskelbė vartotojas „petsbaby“ slapyvardžiu, kuris dar kartą įtikino auditoriją rafinuotu šunų protu.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą