Nuo senų senovės vardams buvo teikiama didelė reikšmė. Buvo manoma, kad tai daro didelę įtaką žmogaus charakteriui ir likimui. Iššifravę pirmąsias savo vardo ir pavardės raides, galite sužinoti apie save daug įdomių dalykų.

 

Beje, kiekvienas žmogus gali panaudoti savo vardo stipriąsias puses, taip darydamas įtaką ne tik savo charakteriui, sugebėjimams, pomėgiams, bet apskritai likimui. Todėl mūsų protėviai rinkdavosi vardą ypatingai kruopščiai ir atsargiai. Jūsų dėmesiui pateikiame pirmųjų vardo raidžių išaiškinimus, kurie turėtų padėti jums nustatyti savo gyvenimo kelią ir teisingus gerovės prioritetus.

Žinia, lietuvių kalbos abėcėlė turi 32 raides: Aa Ąą Bb Cc Čč Dd Ee Ęę Ėė Ff Gg Hh Ii Įį Yy Jj Kk Ll Mm Nn Oo Pp Rr Ss Šš Tt Uu Ųų Ūū Vv Zz Žž.

Bet aiškinant vardų ir pavardžių raidžių reikšmes, čia nerasite raidžių su nosinėmis ir raidės „ė“, kadangi, žvelgiant plačiau, vardų su nosinėmis nebūna (nebent išskyrus vardą Ąžuolas), o raidė „ė“ – taip pat nieko nepasakanti, nes ja dažniausiai baigiasi moteriško vardo ir pavardės galūnė.

 

Аa

Ši raidė reiškia proto stiprumą ir sėkmės siekimą visose gyvenimo srityse. Vardo ar pavardės, prasidedančios šia raide, turėtojai yra darbštūs ir atkaklūs, bet reikšdami savo jausmus, jie retai būna švelnūs ir dėmesingi.  Užtat jie atvirai parodo lyderio savybes ir orientuojasi į rezultatų pasiekimą. Bet jiems  rekomenduojama atkreipti dėmesį į dvasinį tobulėjimą, kuris padėtų sulaikyti kad ir nedažnai pasireiškiančias impulsyvias emocijas.

Bb

Ši raidė atspindi materialinių gėrybių norą. Žmonėms, kurių vardas ar pavardė prasideda šia raide, sunku užmegzti asmeninius santykius, nepaisant nuoširdaus meilės jausmo. Užtat dažnas nusivylimas ir aistra ekstremaliam sportui suteikia šiems žmonėms lankstaus charakterio, nors, deja, dažnai iš jų atimama tikroji gyvenimo laimė, kurią jie pakeičia sunkiu darbu ir kuris dažnai perauga į darboholizmą.

Cc

„C“ raidės savininkai yra romantiškos prigimties. Jie geba greitai užmegzti kontaktą su žmonėmis, gerai išmano filosofiją ir psichologiją. Bet įsimylėję jie dažnai būna niūrūs ir kaprizingi, reikalaudami didesnio dėmesio savo asmeniui. Pomėgiai dažniausiai įgyvendinami kūrybinėje srityje, nes šios vardo raidės savininkai nėra linkę lipti karjeros laiptais. Ekspertai rekomenduoja naudoti įgūdžius tvarkant savo reikalus ar verslą, nes tai atneš ne tik gerovę, bet ir suteiks moralinį pasitenkinimą.

Čč

Ši raidė atspindi saviugdos, eksperimentų ir sėkmės pasirinktoje sferoje norą. Žmonės, turintys šią raidę savo varde ar pavardėje, neretai kenčia dėl takto stokos, todėl meilės santykiuose jie gana dažnai yra nepastovūs ir keičia partnerius. Ezoterikai išskiria šios raidės turėtojus savo  pranašiškais sugebėjimais ir rekomenduoja išnaudoti šią dovaną, o ne slėpti ją savyje.

Dd

Ši raidė neretai suteikia žmonėms arogantišką charakterį. Jie pasitiki savimi ir yra savanaudiški. Kadangi jie yra lyderiai iš prigimties, todėl nėra įpratę pasiduoti ir dažnai demonstruoja savo valdingą charakterį. Tačiau jie yra puikūs organizatoriai ir pasiekia didelę sėkmę profesijoje.

Ee

Žmonės, kurių vardas ar pavardė prasideda šia raide, yra taktiški ir mandagūs. Jiems labiau sekasi kūrybingose ​​profesijose. Meilėje jie reikalauja pagarbos, tačiau santykius su partneriu dažnai gadina ne laiku ir ne vietoje išsakę savo pastabas. Jie žino, kaip pasiekti savo tikslus. Bet jiems rekomenduojama būti santūresniais vertinant kitus.

Ff

Šie žmonės dažnai būna sunkaus charakterio ir daugeliui nesuprantamos asmenybės. Įdomu tai, kad jų narcisizmas ir savanaudiškumas stebėtinai derinamas su gerumu ir supratingumu. Jie yra atsakingi savo darbe, tačiau nesiekia svarbių pozicijų. Meilėje jie dažnai būna kaprizingi, nes jiems reikia žmogaus, kuris sugeba  ne tik palaikyti stabilius santykius, bet ir pasirūpinti ateities perspektyvomis.

Gg

Šių žmonių socialumas ir draugiškumas derinamas su impulsyvumu ir energija. Jie sugeba ryžtingai veikti, tačiau dažnai pirmiausia imasi veiksmų ir tik tada galvoja apie pasekmes. Vidinio pasaulio turtai leidžia šiems žmonėms gyventi šviesų ir spalvingą gyvenimo būdą, kuris iš pirmo žvilgsnio nėra pastebimas aplinkai.

Hh

Šie žmonės išsiskiria išdidžiu charakteriu, sėkme ir užtikrintumu. Jie geba eiti savo tikslo link, nepaisydami kliūčių ir sunkumų, tačiau yra pažeidžiami ir labai priklausomi nuo artimųjų nuomonės. Ekspertai rekomenduoja mažiau dėmesio skirti aplinkinių nuomonei ir didinti asmeninę erdvę. Tai leis jums lengviau pasiekti tai, ko norite ir nesustoti, nepriklausomai nei nuo aplinkinių nuomonės, nei nuo jų įtakos.

Ii

Šie asmenys gali pasiekti didelių pasiekimų technikinių profesijų sferoje. Tačiau jų nepasitikėjimas savo jėgomis  neretai pakiša koją ir jie pradeda blaškytis. Jų bėda ir ta, kad neretai savo sugebėjimus panaudoja savanaudiškiems tikslams. Ekspertai rekomenduoja žmonėms, turintiems šią raidę savo varde ar pavardėje, išsiugdyti savivertę ir nesivadovauti žmonių, norinčių pasinaudoti jūsų gerumu ir skubėjimu padėti, pavyzdžiu.

Yy

Šie žmonės pasižymi  įžvalgomis ir aštriu protu. Iš prigimties romantikai, todėl ilgą laiką negali rasti tinkamo partnerio, kuris būtų toks pat romantiškai nusiteikęs ir išradingas. Apie tokius žmones dažnai sakoma, kad jie nėra šio pasaulio dėl polinkio fantazuoti ir dvasinio gerumo. Tačiau savo darbe jie demonstruoja puikų išmanymą, kompetenciją ir sugeba pasiekti didelės sėkmės.

Jj

Tai stiprios asmenybės, galinčios patraukti žmonių dėmesį  ne tik dėl savo žavesio, bet ir sugebėjimo organizuoti bei vadovauti. Jie bet kokiu būdu sugeba pasiekti užsibrėžtus tikslus. Šios raidės vardų turėtojai yra įpratę savo tikslo siekti žingsnis po žingsnio ir niekada nenukrypti nuo kurso. Dėl tos pačios priežasties jie pasižymi išskirtine kantrybe ir sugeba ilgai laukti prieš lemiamą šuolį.

Kk

Šie žmonės turi kūrybinių sugebėjimų, tokių kaip netikėtumai ir nestandartinės situacijos. Be to, įpratę spręsti klausimus pasitelkiant logiką. Jie gali dirbti bet kurioje srityje, jei juos domina profesija. Bet ekspertai pataria šiems žmonėms pasirinkti veiklą pagal jų Zodiako ženklą.

Ll

Žmonės, turintys šią raidę savo varde ar pavardėje, pasižymi puikiu sugebėjimu išspręsti sudėtingas problemas ar problemines situacijas. Tačiau šios raidės turėtojai savo varde būna drovūs ir jiems sunku susitapatinti su aplinka. Pirmenybė dažnai teikiama ramiam ir pastoviam gyvenimui, o įsimylėję jie sugeba paaukoti.

Mm

Šios raidės savininkai turi atkaklų charakterį ir aštrų protą. Jiems nėra sunku pasiekti sėkmės bet kurioje profesijoje, bet astrologai pažymi jų nenuoseklumą. Norėdami pakeisti savo gyvenimą į gerąją pusę, jie turi išmokti ieškoti kompromisų – tai padės palaikyti šiltą draugystę ir gerus bei artimus šeimos ryšius.

Nn

Tai ryškios ir apdairios asmenybės. Jie pasižymi puikiu loginiu mąstymu, bet gyvenime yra įpratę viską pasiekti sunkiu darbu ir kruopštumu. Asmeniniuose santykiuose jie dažnai būna pernelyg sentimentalūs ir linkę į ilgas savo likimo paieškas. Ekspertai rekomenduoja žmonėms, turintiems šią raidę savo varde ar pavardėje, naudotis numerologiniais skaičiavimais, norėdami sėkmingai susirasti gyvenimo partnerį.

Oo

„O“ raidė nurodo žmogaus, kurio ši raidė yra jo varde ar pavardėje, energiją ir impulsyvumą, atkaklumą ir gerumą. Tačiau dažnai žmonių, turinčių šią raidę, charakteryje dominuoja ne tik atkaklumas, bet ir pavydėtinas užsispyrimas, kuriam padedant, jie gali pasiekti didelių karjeros aukštumų. Dažniausiai vardo, pavardės, prasidedančios šia raide, savininkai yra monogamiški ir konservatoriai.

Pp

Šie žmonės yra atsakingi ir kantrūs. Jie turi savo, nepažeidžiamą požiūrį į gyvenimą ir teisingumą. „P“ raidė suteikia jiems stiprybės, optimizmo, todėl nesėkmės atveju jie nepraranda vilties ir yra pasirengę naujiems pasiekimams. Meilėje jie ieško atsidavusio partnerio, galinčio ne tik suprasti,  bet ir sugebančio palaikyti.

Rr

Šie žmonės būna azartiški, o tai dažnai išprovokuoja jų neapgalvotus poelgius ir sprendimus. Meilėje jie dažnai stengiasi pasirinkti vieną partnerį visam gyvenimui, bet, deja jiems dažnai ir nepavyksta išlaikyti šeimą kartu, kai tenka dalintis kasdieniais sunkumais. Astrologai pataria šiems žmonėms išmokti labiau planuoti savo gyvenimą, norint išvengti nereikalingų rūpesčių ir išgyvenimų.

Ss

Žmonės, turintys šią raidę savo varduose ar pavardėse, išsiskiria aistra ir ugninga prigimtimi. Jie yra pasirengę aukotis, net jei to nereikia. Tačiau šios raidės turėtojai netoleruoja tuščio  ir beprasmio gyvenimo, todėl yra pasirengę net aukotis dėl prasmingo ir kilnaus tikslo. Astrologai rekomenduoja išmokti būti atsargesniais ir aklai nepasitikėti kitais žmonėmis.

Šš

Ši raidė yra atsakinga už humanizmą, gerai išvystytą vaizduotę ir žvalią intuiciją. Šie žmonės gana dažnai įsimyli ir, panašu, dėl tos pačios priežasties linkę keisti partnerius, kad neprarastų savo individualumo ir reikšmingumo. Tokiems asmenims gyvenimo tikslas yra kova už teisingumą ir gerovę.

Tt

Ši raidė suteikia žmonėms draugiškumo ir atsparumo. Dažnai šie žmonės atsiduria dėmesio centre, bet tik dėl to, kad pasinaudojus sau palankia pozicija, gautų daugiau naudos. Ekspertai rekomenduoja išmokti vertinti kitų norus ir nuomones, antraip, gali likti be kitų palaikymo ir pritarimo.

Uu

Žmonės, kurių vardas ar pavardė prasideda raide „U“,  išsiskiria iš kitų geromis manieromis ir auklėjimu. Jiems svarbu, kaip jie atrodo kitų akyse, todėl stengiasi pasiekti aukštų rezultatų pasirinktoje veikloje.

Ūū

Ši raidė žmonėms suteikia  ne tik lyderio savybių, bet ir išdidumo, net arogancijos ir vienatvės baimės. Jie sugeba pasiekti sėkmės, galima sakyti, bet kurioje konkurencingoje veiklos sferoje, tačiau dėl gana sunkaus ar sudėtingo savo charakterio, gali pakenkti savo reputacijai. Šiems žmonėms  sunku pakelti vienatvę.

Vv

Vardo, prasidedančio šia raide, savininkai išsiskiria tvirtu ryšiu su artimaisiais. Jie visada žino, ko nori ir yra įpratę nuosekliai bei neskubėdami pasiekti savo tikslą. Taip pat išskirtinai, vien gerų ketinimų vedami, jie suteikia pagalbą tiems, kuriems jos reikia. Meilėje jie ieško partnerio, gebančio palaikyti abipusiai šiltus jausmus.

Zz

Šis laiškas žmonėms suteikia kuklumo, kuris ribojasi su pažeidžiamumu. Tokie asmenys turėtų dažniau atkreipti dėmesį į savo savijautą dėl dažno nuotaikų svyravimo. Meilėje jie renkasi patogumą ir bando numatyti partnerio norus.

Žž

Vardo ar pavardės, turinčios tokią raidę, turėtojai išsiskiria sugebėjimu rasti tiesiausią ir lengviausią kelią, siekiant savo užsibrėžto tikslo. Jie gali užimti vadovaujančias pareigas. Meilėje jie pasirenka partnerius, kurie palaikys jų siekius ir dalinsis visomis emocijomis, tačiau neleis jam būti lyderiu.

***

Asmenybės bruožai keičiasi su amžiumi. Tai priklauso nuo daugelio veiksnių, įskaitant aplinkinius žmones ir profesiją. Tačiau kiekvienas žmogus turi savo trūkumus ir savybes, kurios jam padeda ar kenkia siekiant sėkmės, bendravimo ir meilės. Ekspertai rekomenduoja kiekvienam išsiugdyti geriausius bruožus ir neleisti silpnybėms perimti.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą