Gyvenimo pamokos daugeliui iš mūsų nėra lengvos. Vieni turi pereiti ugnį ir vandenį, norėdami suprasti gyvenimo paslaptis, o kiti stengiasi mokytis iš kitų klaidų.

Vienaip ar kitaip, bet kiekvienas gali pakeisti savo gyvenimą į gerąją pusę. Kiekvienam iš mūsų tereikia pasirinkti, kaip įgyti žinių: išanalizavus savo ar kitų žmonių patirtį. Astrologai taip pat skatina mokytis išminties pamokų, kurias įsikalus į galvas, gali tapti bent kiek laimingesnis  kiekvieno Zodiako ženklo atstovas.

 

AVINAS (kovo 21 – balandžio 20)

 1. Artimi žmonės yra didžiausia vertybė šiame pasaulyje. Tik draugai, šeima ir kiti artimi žmonės gali padėti jums įveikti problemas.
 2. Sėkmė ir pasisekimas lydi tik tuos, kurie žino, kaip klausyti. Todėl pirmiausiai išmokite klausytis ir girdėti žmones, jei norite sulaukti jų dėmesio ir meilės.
 3. Nebijokite retsykiais pasirodyti silpni ar net kvaili. Tobulų žmonių nėra – yra tik žmonės, kuriems nepatinka mokytis. Gebėjimas pripažinti savo silpnybę yra tikroji jėga.

 

JAUTIS (balandžio 21 – gegužės 21)

 1. Norėdami tapti sėkmingesni ir stipresni finansiškai, turite išmokti teisingai leisti pinigus. Investuokite į mokymąsi ir naujų žinių, įgūdžių įgijimą, o ne į smulkmenas, kurias galite padaryti bet kada. Ne veltui vieno garsaus filmo ir žinomos knygos herojus sakė: „Žmonės yra savo daiktų vergai“.
 2. Niekada nebūsi tobulas visiems. Kiekvienas žmogus turi bent vieną priešą. Ir patikti visiems nepavyks.
 3. Išmokite teisingai nusistatyti savo gyvenimo prioritetus, kitaip vieną gražią dieną pradėsite prarasti artimiausius draugus.

 

DVYNIAI (gegužės 22 – birželio 21)

 1. Pabandykite suprasti, ko iš tikrųjų norite iš gyvenimo. Jūsų nuolatinis blaškymasis ir plaukiojimas po nesibaigiančio vandenyno platybes, anksčiau ar vėliau baigsis. Kuo anksčiau tai suprasite, suaugsite į protą, tuo geriau bus jums ir jūsų artimiesiems.
 2. Žmogus visada turėtų būti dėmesingas artimųjų troškimams ir poreikiams. Jei nuolat pirmoje vietoje bus jūsų egoizmas ir savanaudiškumas, tuomet liksite vienas.
 3. Jei žmogus neatsako į jūsų melą, tai dar nereiškia, kad jis nesupranta jūsų apgaulės. Jūsų sąžiningumas privers žmogų stabtelėti ir pažvelgti į jus kitu kampu. Žinoma, jei tai bus padaryta laiku.

 

VĖŽYS (birželio 22 – liepos 22)

 1. Norėdami pakeisti savo likimą į gerąją pusę, turite suprasti, kad žmonės nėra vartojimo reikmenys ir nėra priemonė tikslams pasiekti. Visata sukasi ne vien apie jus – jūs esate toje pačioje valtyje su visais kitais.
 2. Per didelė savimeilė – tai yra vaikščiojimas ant plono ledo. Jei jums pavyks neįlūžti, jūsų ims nekęsti. Jei prasmegsite po ledu – tik apsidžiaugs. Ir niekada nekelkite savo tikslų aukščiau savo šeimos prioriteto.
 3. Negalima apsimesti, kad esate visada stiprūs. Kartais reikia būti tokiais, kokie esate iš tikrųjų: teisingi, sąžiningi, kad žmonės patikėtų jumis. Bandymas padaryti įspūdį kitiems žmonėms yra energijos švaistymas.

 

LIŪTAS (liepos 23 – rugpjūčio 23)

 1. Nebūkite priklausomi nuo kitų nuomonės. Kiekvienas žmogus gali susikurti save pats. Norėdami tai padaryti, jums tiesiog reikia kuo nors patikėti ir pradėti dirbti daugiau su savimi. Jei dirbate nenuilstamai, neklausykite tų, kurie juokiasi iš jūsų energijos, užsispyrimo ir atkaklumo.
 2. Išmokite teisingai argumentuoti. Vienintelis patikimas būdas išeiti iš ginčo nugalėtoju – nepradėti jo. Būkite diplomatiški ir mažiau agresyvūs kitų žmonių atžvilgiu.
 3. Mylėdami gyvenimą, pamilsite ir save. Išmokite priimti viską taip, kaip yra. Atminkite, kad net baisiausiomis savo gyvenimo akimirkomis kažkam šiame pasaulyje yra dar blogiau.

 

MERGELĖ (rugpjūčio 24 – rugsėjo 23)

 1. Blogiausias jūsų charakterio bruožas yra draudimų ir asketizmo ieškojimas. Keliaukite kuo dažniau, nebijokite padaryti kvailų ir neapgalvotų poelgių, nes senatvėje galite gailėtis dėl praleistų galimybių.
 2. Atlikite visus pradėtus darbus. Nepalikite jų pusiaukelėje į sėkmę. Atkaklumas yra tai, ko jums neretai pritrūksta. Per greitai prarandate tikėjimą savimi. To negalima daryti.
 3. Viskas keičiasi: žmonės, charakteris, menas, gyvenimo prasmė. Netrypčiokite vienoje vietoje – tobulėkite su pasauliu.

 

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 – spalio 23)

 1. Sėkmę ir pasisekimą visur ir visada gali atnešti tik nesavanaudiškas darbas. Nebūna taip, kad žmogui gyvenime viskas tenka paprastai ir lengvai.
 2. Meilė yra pagrindinis dalykas, kurį turite. Likęs turtas yra materialus ir neturi jokios išties reikšmingos naudos. Būkite šalia tų, kurie jus vertina.
 3. Netikėkite gandais. Pasitikėkite tik tuo, ką matote patys. Nekreipkite dėmesio į tai, kas sakoma už jūsų nugaros. Klausykite tik tų, kurie kalba jums tiesiai į akis.

 

SKORPIONAS (spalio 24 – lapkričio 22)

 1. Kerštas nėra geriausias pasirinkimas. Visada galite susitarti su žmogumi ar bent pabandyti rasti bendrus sąlyčio taškus. Demonstruodami pyktį į tai, kas jums nepatinka, jūs tik atitolinate savo sėkmę ir laimę.
 2. Gera sveikata yra svarbi laimingo gyvenimo sąlyga. Nešvaistykite jos neatsakingai. Skorpionams šiuo atžvilgiu ne visada gerai, todėl būkite itin atsargūs.
 3. Jums pasiseks, nesvarbu, ko imsitės. Svarbiausia nepradėti panikuoti ir daugiau klausyti savo širdies.

 

ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 22)

 1. Sąžiningumas padeda jums tapti patrauklesniais. Jei norite, kad žmonės jus gerbtų, elkitės su visais taip, kaip jie nusipelnė. Dvigubi standartai kenkia bendravimui.
 2. Žinia, viskas grįžta bumerangu. Ir visai nesvarbu, tikite karma, likimo galia ar ne. Svarbus dalykas yra tik tai, ar gerai suprantate bumerango principo svarbą. Gėris pritraukia gėrį, o blogis pritraukia blogį.
 3. Išmokite daugiau galvoti apie kitus žmones. Neįmanoma visada tiesiog imti ir gauti. Kartais jums reikia ką nors duoti mainais tiems, kurie jus myli.

 

OŽIARAGIS (gruodžio 23 – sausio 20)

 1. Vienatvė yra geras dalykas, bet ne visada. Kartais reikia mokėti dirbti su žmonėmis, atsipalaiduoti su jais ir tiesiog bendrauti. Kol mes bendraujame, mes tobulėjame ir jaučiamės reikalingi.
 2. Poilsis yra neatsiejama bet kurio žmogaus gyvenimo dalis. Jei skirsite mažai laiko laisvalaikiui, neigiamos emocijos nuolat kaupsis, o tai lems nesėkmę. Nebijokite bent retsykiais pakeisti savo aplinkos situaciją.
 3. Neleiskite, kad į jūsų gyvenimą įsiveržtų praeities problemos. Turite gerai išnaudoti savo praeities nesėkmes – mokykitės iš klaidų, o ne išgyvenkite dėl jų vėl ir vėl.

 

VANDENIS (sausio 21 – vasario 19)

 1. Jei iš jūsų reikalaujama pokyčių, tai turėtumėte tuos laiku pasirūpinti. Išdidumas ne visada yra teigiamas bruožas, ypač jei dėl jo galite prarasti žmogų, kuris su jumis elgiasi pagarbiai ir rūpestingai.
 2. Neverta būti greta žmonių, kurie jums nepatinka. Vis tiek nepavyks padaryti, kad visi aplinkiniai žmonės su jumis bendrautų draugiškai.
 3. Nustokite perdėtai ir pagrąžintai kalbėti. Kai kurie žmonės painioja pagrąžinimą su melu, todėl gali imti nepasitikėti jumis.

 

ŽUVYS (vasario 20 – kovo 20)

 1. Blogiausias jūsų charakterio bruožas yra neorganizuotumas. Todėl stenkitės kuo dažniau planuoti savo darbus, o ne elgtis vien pagal įkvėpimą. Daugelis dalykų turi būti daromi pagal griežtai nusistatytą tvarkaraštį ar darbotvarkę.
 2. Bet kuri veikla padeda atsikratyti liūdesio ir tuštumos. Jei jaučiatės nekaip, pradėkite daug dirbti ar ieškokite naujo pomėgio. Tai padės atitraukti dėmesį.
 3. Stereotipinis mąstymas sukelia problemų meilėje ir santykiuose su žmonėmis apskritai. Todėl galvokite ir mąstykite lanksčiai, diplomatiškai ir protingai. Nebijokite išsakyti savo asmeninės nuomonės.

***

Išmintingos gyvenimo pamokos visada pravers bet kurio Zodiako ženklo atstovams. Net ir pačioje sunkiausioje bei iš pirmo žvilgsnio neišsprendžiamoje situacijoje. Apsvarstykite juos visada ir visur, norėdami geriau suprasti gyvenimą.

 

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą