Nuo 2019 metų katė, vardu Cheerio, gyveno 56 metų amerikietės Corrinne Minnard, auginančios Stafordšyro bulterjerų šunis, veislyne, šalia šunų ir perėmė iš jų kai kuriuos įpročius.  Štai tada ir prasidėjo ši jaudinanti šunelio Elvio ir katės Cheerio draugystės istorija.

Veislyne šuniukas ir katė tapo neperskiriami draugai. Žiūrint, kaip katė lenda prie šunelio, jų draugystė atrodo net šiek tiek komiškai.

 

Porelė kartu vaikštinėjo ir miegojo apsikabinę

„Cheerio, kaip ir kiekviena katė, kartais elgėsi net labai koketiškai. Veislyne ji atsidūrė būdama gana jauno amžiaus, todėl greitai priprato prie šunų.  Labai juokingai atrodo, nes ji nori būti kaip šunys ir  neabejotinai dominuoti visais būdais!“, – pasidalino įrašu Corrinne savo feisbuko paskyroje.

Kovo pabaigoje veislyne gimė devyni šuniukai, iš kurių vienas buvo pavadintas Elviu. Kai tik šuniukai tapo nepriklausomi, Cheerio ėmė rėžti sparną prie Elvio. Draugai netrukus tapo neperskiriami. Porelė kartu vaikščiojo, miegojo apsikabinę. Netrukus visi šuniukai buvo išdalinti ir iškeliavo gyventi į šeimininkų namus. Liko tik Elvis. Nuo to tik sustiprėjo gyvūnėlių draugystė.

„Jie mylėjo vienas kitą ir kartu žaidė“, – pridūrė moteris.

Netrukus atėjo ir Elvio eilė. Veislyno darbuotojai rado naujus namus šuniukui, todėl draugai turėjo išsiskirti visam laikui. Corrinne suprato, kad tai labai svarbi akimirka draugų gyvenime ir užfiksavo atsisveikinimą kamera. Po šio vaizdo įrašo posakis „pešasi kaip katė ir šuo“ įgauna visiškai kitokią prasmę.

Filmuotoje medžiagoje matyti, kaip Cheerio meiliai glaudžiasi prie Elvio, trinasi snukučiu į jį, kuris dėl savo amžiaus dar nesuvokė situacijos rimtumo.

Jau per pirmąsias dienas vaizdo įrašą peržiūrėjo 280 tūkstančių kartų. Vartotojai apgailestauja, kad naujieji Elvio šeimininkai nepasiėmė kartu ir  Cheerio.

 

 

Jie glaustėsi vienas prie kito, kad nesušaltų

Kiek anksčiau panaši istorija nutiko ir kitoje prieglaudoje, kur šuns ir katės draugystei taip pat galima tik pavydėti.

JAV, Virdžinijos valstijoje įsikūrusios prieglaudos „Saver of Souls Pet Rescue“ darbuotojai „Facebook‘e“ pasidalino istorija apie juodos katės ir čihuahua šuns, kuriuos jiems atnešė savanoriai, draugystę.

Tai buvo praėjusių metų spalio pradžioje, kai lauke dar buvo ne taip ir šalta. Atsitiktinis praeivis pastebėjo aptvertos futbolo aikštės kampe sėdinčią juodą katę ir mažą šunį. Jie glaustėsi vienas prie kito, kad nesušaltų. Vyras negalėjo abejingai praeiti pro šiuos gyvūnėlius ir parašė apie juos socialiniuose tinkluose.

Vyro įrašą perskaitė Angela Ward ir jos dukra.

„Mes visi esame labai dideli gyvūnų mylėtojai ir negalėjome palikti šios problemos neišspręstos. Be to, į mūsų miestą gana dažnai atbėga kojotai, kurie galėjo juos užpulti “, – parašė Angela savo feisbuko paskyroje.

Moterys sekė benamių porą ir mėgino juos prisijaukinti ir pasiimti. Tačiau tai nebuvo lengva padaryti. Šuo su griausmu žengė į priekį ir pradėjo loti, norėdamas apsaugoti savo draugę, kol ji ramiai sėdėjo nuošalyje.

Angelai teko kreiptis į gyvūnų kontrolės tarnybą. Į pagalbą atvyko tarnybos darbuotojas, kuris greitai pagavo gyvūnus ir pristatė į veterinarijos kliniką.

Draugų sveikata pasirodė gana patenkinama, tik šuo buvo kažko labai išsigandęs. Porelė nesiskyrė nė per žingsnį ir klinikoje. Jiedu tiesiog sėdėjo ramiai kartu viename krepšyje. Tarnybos darbuotojai paskambino į prieglaudą „Saver of Souls Pet Rescue“ ir iš karto nusprendė  nugabenti gyvūnėlius ten. Savo ruožtu, prieglaudos savanoriai turėjo padėti gyvūnėliams surasti naujus namus, nors tai irgi nebuvo lengva padaryti.

Šuo buvo pavadintas Gomezu, o katė – Martisha. Abu vardai paimti iš serialo  „Addams Family“ herojų. Gomezas pasirodė drovus ir visai ne agresyvus, o Martisha – žaisminga. Jie valgė ir miegojo kartu.

Niekas nežino apie draugų praeitį. Nesvarbu, ar jie anksčiau gyveno toje pačioje šeimoje, ar susitiko vienas su kitu gatvėje, bet jie palaiko labai šiltus santykius.

„Jie atrodo labai priklausomi vienas nuo kito. Jie yra tokie mieli pūkuoti draugai ir mes negalime jų atskirti, – teigė prieglaudos atstovė.

 

 

„Facebook“ tekstas, nuotraukos, „YouTube“ vaizdo įrašai, stop kadrai

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą