Anksčiau ar vėliau galite pastebėti, kad jūsų penis atrodo mažesnis nei anksčiau. Nesijaudinkite, jis nesumažėjo, nes dydžio pokyčiai baigiasi vidutiniškai suėjus 20 metų. Archyvo nuotrauka

Senovės Romos žmonės tikėjo, kad penio vaizdavimas namo priekyje atneša sėkmę ir apsaugo nuo blogos akies. Galbūt todėl visi senovės skulptoriai mėgo lipdyti savo herojus nuogus ir taip meistriškai iškalė savo vyrišką orumą?! Mes gyvename tokiu laiku, kad aplink yra daugybė informacijos. Taigi, 9 įdomūs ir neįprasti faktai apie penį.

 

  1. Tikrai daugelis yra girdėję teiginį, kad vyro penio dydį galima nustatyti žinant jo kojų dydį. Tačiau iš tikrųjų tai klaidinga nuomonė. Nėra ryšio tarp kojų ilgio ir organo dydžio. Bet!.. Tarptautinis impotencijos tyrimų žurnalas po ilgo šios temos tyrinėjimo pateikė rezultatą – vyriškumo dydis koreliuoja su amžiumi, ūgiu ir rodomojo piršto ilgiu.
  2. Varpa auga vidutiniškai iki 20 metų amžiaus. Ir tada nepadės jokie dalykėliai ir gudrybės.
  3. Iš aukščiau pateikto fakto galima daryti išvadą, kad daugeliui (pirmiausia vyrams) dydis yra svarbus.

Beje, varpa yra dvigubai ilgesnė už matomą jo dalį, nes likusi dalis yra viduje. O varpa iš tikrųjų yra bumerango formos.

  1. Daugeliui bet koks gėrimas „Coca-Cola“ ir kiti, kuriuose yra daug cukraus, ardo varpą užpildančių kraujagyslių sieneles. Padarykite išvadas, kad tokie gėrimai neturėtų būti įtraukti į racioną. Jei vertinate savo „įrankį“ ir norite, kad jis sėkmingai ir ilgai veiktų.
  2. Varpos jautrumas pradeda mažėti maždaug nuo 25 metų. Taip pat po apipjaustymo galvutė tampa mažiau jautri.
  3. Rūkymas gali sumažinti organų dydį. Tyrimai rodo, kad varpa gali susitraukti 1 cm. Taigi, rūkymas kenkia ne tik plaučiams, atminkite.
  4. Dar visai neseniai britas Jonah Falconas buvo laikomas didžiausio pasaulyje penio savininku. Jo ilgis siekė 34,5 cm. Tačiau dabar garbės vietą užėmė meksikietis Roberto Esquivela. Jo reprodukcinio organo ilgis siekia net 48 cm.

Vyras prisipažįsta, kad su tokiais matmenimis jam labai sunku gyventi. Merginos bijo, todėl asmeninis gyvenimas nesiseka. Taip pat neįmanoma visiškai dirbti, nes „jis“ tiesiog trukdo atlikti pagrindinius dalykus. Roberto noras – būti pripažintam, patekti į Gineso rekordų knygą ir gauti už tai gerą atlygį.

  1. Vidutiniškai vyras patiria apie 11 erekcijos per dieną. Beje, naktinės erekcijos buvimas yra vyrų sveikatos katalizatorius.

Jei vyras „nesutaria“ lovoje su moterimi, o jo varpa atsisako susijaudinti, tai nėra mirties nuosprendis. Būtina išsiaiškinti, ar nėra spontaniškos erekcijos naktį. Jei yra, tai jos nebuvimas intymioje situacijoje gali rodyti ne fiziologines vyro problemas, o psichologines.

  1. Jei po Roberto Esquivela pasakojimo apie orumo dydį ir jo sukeliamus nepatogumus vis tiek norite padidinti savo, žinokite, kad tai įmanoma. Bet varpos didinimo operacija gali pridėti ne daugiau kaip 5 cm.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą