"Niekada niekam neleidau trukdyti man pasiekti savo tikslo ir tapti tuo, kuo noriu“, - sako Justinas

19-metis amerikietis Justinas Stewartas su drebuliu prisimena savo mokyklos dienas, kai jam teko iškęsti bendraamžių patyčias ir kai dėl  savo neįprastos nosies buvo pravardžiuojamas Volanu de Mortu, –  rašo „Metro“.

 

Mokykla buvo rimtas išbandymas

Justinas Stewartas gimė su nosies priekinės dalies displazija, dėl kurios  ir išsivystė anomalija kūdikiui dar būnant motinos įsčiose. Todėl jo nosis buvo suformuota neteisingai, bet brolis dvynys gimė be jokių fizinių trūkumų. Būdamas vaikas, Justinas nesuko galvos dėl savo nosies, bet pradėjus eiti į mokyklą, viskas pasikeitė…

„Nuo pat gimimo mano nosis iš tikrųjų nebuvo nosis, tai buvo tik odos gabalas su šnervėmis. Tačiau aš buvau visiškai patenkintas tuo, kaip atrodžiau. Bet mokykla man buvo rimtas išbandymas“, – sako Justinas savo interviu leidiniui.

Bendraamžiai erzino berniuką ir iš jo tyčiojosi. Patyčios ir priekabiavimas lydėjo jį visus mokslo metus.

„Šeima su manimi elgėsi gana paprastai. Bet kai pradėjau lankyti mokyklą, man tai buvo didžiulis šokas. Vaikai mane vadino išsigimėliu, jie sakė, kad atrodau kaip lordas Volanas de Mortas iš Hario Poterio ir tai mane tiesiog „užmušė“, – prisiminė Justinas. -Tai man padarė didelę įtaką ir aš pradėjau tikėti tuo, ką jie sako, ir pradėjau blogai galvoti apie save“.

Niekada niekam neleido trukdyti pasiekti savo tikslo

Vaikinas pradėjo vesti savo „Instagram‘o“ puslapį, kur pasakojo apie nosies priekinės srities displaziją. Būtent čia modelio agentūros darbuotojai pamatė jį ir juo susidomėjo. Agentūra su vaikinu pasirašė laikiną bendradarbiavimo sutartį.

„Tiesą sakant, prieš kameras jaučiausi nepatogiai ir atrodžiau nenatūraliai“, – prisiminė Justinas.

Nepaisant to, jo nuotraukos buvo paklausios, gerai parduodamos ir jis tapo garsiu žmogumi.

Todėl 2020 metais kita modelių agentūra atkreipė į jį dėmesį ir pasirašė su juo sutartį. Justinas persikėlė į Niujorką.

„Niekada nemaniau, kad kada nors atsidursiu šioje pozicijoje, tai buvo ne tik mano svajonių svajonės … Tai rodo, kad žmonės negali paveikti tavo ateities skaudžiais žodžiais. Viskas yra įmanoma, jei to norite. Noriu pasiekti sėkmės viršūnę ir tai padarysiu 110 proc.“, – sako vaikinas.

Šiuo metu Justinas Stewartas dirba su tokiais prekių ženklais kaip „Tommy Hilfiger“, „Wrangler“, „Adidas“ ir „Target“. Tuo pačiu metu jis ruošiasi stoti į Džeksonvilio kolegiją ir planuoja siekti komunikacijos ir viešųjų ryšių specialisto diplomo.

„Bėgant metams aš įsimylėjau save ir esu patenkintas savimi bei gyvenimu. Mane laikė blogu ir iš manęs tyčiojosi, bet tai manęs nepakeitė. Niekada niekam neleidau trukdyti man pasiekti savo tikslo ir tapti tuo, kuo noriu“, – sako Justinas.

 

Nuotr. „Twitter“, „Instagram“

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą