Kai vaikinas taip maldauja dėmesio, kai nori patraukti į save dėmesį papildomomis žinutėmis, tuomet mergina jaus tik jo silpnumą ir neviltį. Archyvo nuotrauka

Šiandienos pažintys ir bendravimas su merginomis apskritai neįsivaizduojami be bendravimo internetu. Net jei atsitiktinai susipažinote atostogaudami, neišvengiamai po to teks bendrauti, apsikeičiant žinutėmis.

 

Jau nekalbant apie pažinčių svetaines, kurios šiandien tapo kone pagrindiniu (ir tam tikra prasme vieninteliu) būdu susipažinti su merginomis.

Ir čia atsiranda didelė daugelio vaikinų ir vyrų klaida – žodžių galios neįvertinimas. Tai skambės neįprastai, tačiau bet kokia žinutė, net jei ji susideda iš trumpo žodžio, nėra tik raidžių rinkinys. Tai emocija, galinti daug nuveikti, net, tarkime… privesti merginą iki tam tikros būsenos.

Būtent todėl mergina lengvai pajunta vyrišką silpnumą, kurį supranta iš tam tikro tipo žinučių. Siūlome juos trumpai paanalizuoti.

  1. Moteriškas susirašinėjimo stilius

Neįžeiskite, mielos merginos, bet kai kurios iš jūsų mėgsta saldų bendravimo stilių, papuoštą saulutėmis, veidukais su bučiniais ir kitais „romantikos“ elementais. Ir daugelis vaikinų klaidingai tai priima, manydami, kad jei mergina taip rašo, vadinasi, ji irgi nori, kad taip būtų rašoma.

Taip, perskaičiusi tokią žinutę, ji pagalvos, kad tu labai mielas, tačiau merginų netraukia vien mieli vyrai. Potraukio jiems nėra. Jie nekvepia vyriškumu.

Ar įsivaizduojate stiprų ir pasitikintį vyrą, rašantį liguistai saldžius žodžius ir pridedant prie jų tuziną širdžių? Manome, kad ne.

  1. Ultimatumai

Kitaip tariant, vaikinas tuo nori pasakyti: „Jei mažai dėmesio skirsi man, aš tave paliksiu“, „Arba tu šį vakarą su manimi, arba kurk santykius su kitais vaikinais“.

Ir tokios žinutės gali atrodyti grėsmingai, tačiau iš tikrųjų tai akivaizdus nepasitikėjimo savimi demonstravimas. Stiprus vyras ultimatumų nekels. Jeigu jis pamatys, kad mergina nustojo kreipti į jį dėmesį, jis to neprašys – tai ne jo orumui. Jei pamatys, kad ji sau per daug leidžia, rimtai pasikalbės, o jei mergina nieko nesupras – išeis pati. Tai paprasta, ir čia slypi jo stiprybė.

  1. Dėmesio maldavimas

Apskritai vyras iš moters reikalauja vienokių ar kitokių malonių emocijų, kurios pakels jo savivertę ir jausis svarbus.

Blogiausia situacija, kai vaikinas parašo tokią žinutę kaip „Labas“, o tada pradeda rašyti: „Kur tu? Kodėl tu neatsakai?“.

Kai vaikinas taip maldauja dėmesio, kai nori patraukti į save dėmesį papildomomis žinutėmis, tuomet mergina jaus tik jo silpnumą ir neviltį.

  1. Bendravimo disbalansas

Pavadinimas šiek tiek sudėtingas, bet nesunkiai suprasite, ką turime galvoje. Taip atsitinka, kad jūs negalite būti ant tos pačios bangos. Rašote ilgas žinutes, pagardintas lengvu flirtu, o atsakymas skamba maždaug taip: „Na ir kas“, „Šaunu, tai ką?“ ir panašiai. Ir pasirodo, kad tai vieno įvarčio žaidimas. Kol jūs eikvojate jėgas bandydami priversti merginą prakalbinti, ji sausai atsako. O kol jūs rašote naują žinutę, ji tuo metu rašo kitam, jai įdomesniam vyrui.

Ir klaidinga manyti, kad merginos šio disbalanso nejaučia. Jos tai jaučia ir dar kaip. Tuo metu ji jaučiasi kaip karalienė, kuriai peršasi juokdarys ir kurio vienintelė užduotis – ją užkariauti. Silpnas vyras, pasiruošęs padaryti bet ką dėl moteriško dėmesio, noriai žais šį žaidimą, kurstomas vilčių, kad karalienė vis tiek bus jo.

  1. Vienpusiai kompromisai

Tas pats pasakytina ir apie kompromisus. Daugelis vyrų labai persveria svarbos pusiausvyrą savo noru atsisakyti savo reikalų ir planų dėl merginos. Tarkim, vaikinas nori susipažinti su mergina. Ji sako, kad rytoj negalės susitikti, tik šiandien. Tačiau šiandien vyras turi daug ką veikti ir dirbti, bet rytoj būtų patogu. Užuot kartu ieškojęs kažkokio kompromiso, vyras viską atideda savo nenaudai ir paskiria susitikimą šiai dienai, taip parodydamas merginai, kad negerbia savęs taip, kad yra pasirengęs atidėti viską. Net ir patį svarbiausią – planus, vardan jos dėmesio.

  1. „Aš nežinau“ sindromas

„Sostų žaidime“ buvo personažas Jhonas Snowas, kuris tariamai niekada nieko nežinojo.

Tas pats su silpnu vyru:

  • Kada mes susitiksime?
  •  Nežinau.
  • Ką rekomenduoji žiūrėti?
  •  Nežinau.
  • Kaip matai mūsų galimą ateitį?
  •  Nežinau.

Po tokių atsakymų iniciatyva pamažu pereina į merginos rankas. Ir jei mergina užmezga santykius (net jei jie dar tikrai ir neprasidėjo), tai jų žlugimas yra tik laiko klausimas.

Stenkitės mažiau sakyti merginai, kad kažko nežinote. Žinoma, tam nereikės išmanyti aukštosios matematikos ar kvantinės fizikos. Visas aukščiau išvardintas problemas galima išspręsti ryžtingai ir užtikrintai be kitų pagalbos.

  1. Žinutės, pabrėžiančios unikalumą

Galite išsiųsti žinutę, kuri išryškins jos akių grožį. Arba tai, kad jums tiesiog patinka bendrauti.

Tačiau daugelis vaikinų persistengia taip, kad net juokinga. Pažinčių svetainėse daug vaikinų po merginų nuotraukomis dažnai palieka entuziastingus komentarus: „Nuostabi!“, „Tu graži ir stebuklinga!“, „Aš noriu tavęs kaip savo žmonos!“.

Ir tada stebimės, kodėl merginos nešioja „karūną“ ant galvos.

Visa tai galioja bendravimui. Stengdamiesi pritraukti merginą, vyrai praranda bet kokią pagarbą, statydami jas ant pjedestalo.

Atminkite, kad net pati gražiausia mergina vis tiek yra mergina. Ir atminkite, kad daugelis merginų skelbia nuotraukas, apdorotas naudojant „Photoshopą“ ir daugybę filtrų. Realybėje jų grožis, švelniai kalbant, nėra toks ryškus.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą