Pasakyti tiesiai šviesiai vyrui, kad jis nedomina jos, yra per daug nemandagu. Moteris pradeda žaisti ir ieškoti būdų, kaip sušvelninti situaciją, kad neįžeistų vyro. Archyvo nuotrauka

Diskusija apie tai, ar vyras turi užkariauti merginą, niekada nenuslūgs. Bet problema ta, kad sunku vienareikšmiškai atsakyti. Viena vertus, piršlybos ir užkariavimas yra du skirtingi dalykai. Tačiau, kita vertus, mergina gali užriesti nosį  ar piršlybas panaudoti savo labui, net negalvodama ką nors duoti mainais vyrui.

 

Todėl svarbu mokėti atskirti šiuos atvejus ir suprasti, kokiose situacijose vyrą žemina, ieškant sau tinkamos merginos.

  1. Ji kelis kartus atsisakė ateiti į pasimatymą

Jei vyras atkakliai kviečia merginą į pasimatymą, bet ji atsisako dėl „svarbių“ priežasčių, tai po to ir drąsiausiam vyrui gali nusvirti rankos. Žinoma, niekas nesako, kad po penkto, šešto ar septinto kvietimo mergina gali sutikti, tačiau ji tai padarys tik todėl, kad jis labai prašo. Be to, pasimatymo metu ji elgsis kaip karalienė. O jei bus dar kokių nors bendravimo būdų, tada tik iš pozicijos „karalienė  ir patarnautojas“.

  1. Ji visada blogos nuotaikos

Tokiai merginai būdinga  slogi nuotaika, nervingumas ir depresija. Ji dažniausiai būna prastai nusiteikusi. Bet jei moteris bendrauja su patinkančiu žmogumi, tada ji  gali per jėgą išsunkti šypseną ar net nusijuokti. Žodžiu, būti „gerai nusiteikusi“. Be to, tokia jos veido išraiška gali byloti,  kad vyras nėra jai nei ypatingai įdomus, nei patrauklus. O jei koks nors bendravimas ir yra įmanomas, tada tik pasipelnymui.

  1. Ji nedėkoja už dovanas

Arba  ir padėkoja, bet mano, kad dovanos yra tarsi savaime suprantamas dalykas. Ir  apskritai ji verta daugiau, nei septynių rožių puokštės. Jei mergina atvirai ar su užuominomis prašo išleisti jai daugiau pinigų, tai rodo, kad vienintelė gera savybė, kuri jai patinka, yra noras neabejotinai patuštinti vyro piniginę.

  1. Ji laiko vyrą draugu

„Draugo“ sąvoka daugeliui vyrų yra opi tema. Ko gero ne vienas iš jų tą išgyveno ir įsitikino, kad mergina negalvoja apie rimtus santykius, jei vyrą laiko tik draugu.

Draugas yra savotiškas barjeras merginai, aiškiai parodantis, kad ji nemato jo kaip vyro. Nors jis gali būti mieliausias, maloniausias, tobuliausias žmogus pasaulyje. Ji žino, kokio nori vaikino sau, tačiau vis susipažįsta su abejotinais tipais, kurie nesiskaito su ja. Taip, kartais keistai veikia moterų psichologija.

  1. Ji sako, kad yra santykiuose

Pasakyti tiesiai šviesiai vyrui, kad jis nedomina jos, yra per daug nemandagu. Moteris pradeda žaisti ir ieškoti būdų, kaip sušvelninti situaciją, kad neįžeistų vyro. Todėl pasako, kad jau palaiko santykius su kitu vyru, nors iš tikrųjų yra laisva, arba bando atkreipti vyro dėmesį į savo drauges. Bet kuriuo atveju, akivaizdu, kad jis nesudomino jos. Bet tai nepaprastai žemina vyrą, kuris mėgino užkariauti merginą, o ši „taktiškai“ atstūmė jį.

Žengiant pirmą žingsnį santykių link, nėra nieko žeminančio. Šiam santykių modeliui yra daugiau nei šimtas metų ir nėra jokios priežasties keisti įprastą dalykų tvarką. Bet jei jūs žengėte vieną žingsnį, du, tris, o  mergina nenori susitikti pusiaukelėje, tai tolesni bandymai užkariauti jos dėmesį  bus žeminantys. Aišku viena: jei merginai tikrai patiksite, tada ji nedels ir neatidėlios pasimatymo.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą