Venkite žalingų įpročių ir praturtinkite savo mitybą daržovėmis, vaisiais, uogomis. Taip ne tik išvengsite riebalų kaupimosi labiausiai matomose vietose, bet ir gerokai sulėtinsite šį procesą. Archyvo nuotrauka

Pilvo riebalai yra daugelio moterų ir vyrų problema. Būna, kad nei intensyvios treniruotės, nei griežtos dietos nepadeda ar net pablogina situaciją. Dėl kokių priežasčių neįmanoma numesti svorio šioje zonoje, kokių maisto produktų reikia valgyti ir ką dar galima padaryti šiuo atveju?

***

Persivalgymas yra dažna pilvo riebalų priežastis. Net jei valgysite gana sveiką maistą, bet valgysite per daug, riebalai kaups atsargas. Juk jie nežino, gal rytoj bus šalna arba organizmą kankins alkis? Būtent ant pilvo riebalų ląstelės išlieka ilgiausiai, todėl net liekni žmonės „turi“ pilvuką. Taigi, ką reikia valgyti norint sulieknėti – ypač aplink pilvą ir juosmenį?

Žinoma,  kiekviena mergina nori būti graži ir  turėti plokščią pilvą, tačiau visceraliniai riebalai kelia tiesioginę grėsmę sveikatai. Jie kaupiasi aplink vidaus organus ir jų atsikratyti yra daug sunkiau nei išorinių pilvo riebalų.

Iš kur atsiranda didelis pilvas? Yra keletas pagrindinių priežasčių, tarp jų: nenoras ar nesugebėjimas normaliai ir reguliariai sportuoti; stresas, depresija ir nuotaikų kaita; prastas miegas, nemiga, miego trūkumas ir sutrikę paros ritmai; netinkama mityba.

Taigi, svarbu maitintis subalansuotai. Suprantama, tai skamba labai paprastai, tačiau nieko iš esmės naujo čia nesugalvosi. Turėtumėte  kategoriškai uždrausti  sau valgyti bet kokį greitą maistą, atsisakyti cukraus, miltų, sintetinių produktų ir trans-riebalų. Kai kuriais atvejais išsikišančio pilvo (ir virškinimo problemų – vidurių pūtimas, vidurių užkietėjimas ir vidurių pūtimas) priežastis yra pienas. Gali būti, kad nustojus jį gerti, jūsų pilvas taps plokščias.

Valgykite daugiau skaidulų. Šviežios daržovės ir vaisiai, neskaldyti grūdai, riešutai – ir sotu, ir sveika. Suprantama, turėtumėte atsisakyti greitųjų angliavandenių, alkoholio, o daugiau vartoti baltymų ir sportuoti.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą