Laiminga mama Tessie Heeter su savo vaikais. "Instagram" nuotrauka

2018 metais rugpjūčio mėnesį Tessie Heeter, būdama 33 savaitę nėščia su antruoju vaiku,  vežė  savo vyrą Johną į traukinių stotį, kai 15-metis paauglys, turintis vairuotojo pažymėjimą, dideliu greičiu pervažiavo raudoną šviesą ir rėžėsi į jų automobilį.

 

Patyrė „keistą vidinę paniką“, kai suprato, kad nežino savo vardo

„ Netikėtai pajutau smūgį ir išsijungiau, – sakė Tessie. – Kai atsibudau, pajutau, kaip mano vyras  nuėmė plaukus, užkritusius ant veido. Vis dar girdėjosi automobilio signalas“.

Tessie buvo nustatytas sunkus smegenų sukrėtimas ir laikina amnezija. Jos vyrui buvo nustatyti trys dubens lūžiai, trys lūžę šonkauliai ir sumušti plaučiai. Jų 17 mėnesių sūnus Hartas, sėdėjęs automobilio kėdutėje, nenukentėjo.

Žmonės susirinko aplinkui ir kaip įmanydami guodė pasimetusius, sutrikusius tėvus. Jie iškvietė greitąją pagalbą ir visus išvežė į ligoninę. Išsigandusi Tessie susimąstė, gal šie nesavanaudiški, nepažįstami žmonės buvo angelai?..

„Kažkas atidavė mano rankinę ir telefoną atvykusiems medikams, – pasakojo Tessie. – Kažkas laikė mane už rankos, kai uždėjo man tvarstį ir įtvarą ant kaklo bei įsodino į vieną iš greitosios pagalbos automobilių. Mes niekada nesužinosime, kas buvo šie nepažįstami žmonės, tačiau jie amžinai išliks mano gyvenimo dalimi. Ir aš niekada nenustosiu dėkoti šiems pasiaukojantiems žmonėms“.

Greitosios medicinos pagalbos automobilyje medikai paklausė jos vardo ir adreso, tačiau ji nieko neatsiminė. Tessie patyrė „keistą vidinę paniką“, kai suprato, kad nežino savo vardo.

„Tai yra vienintelis dalykas, į kurį sureagavau prieš pradėdama suprasti žodžius. Kai jie manęs paklausė, ar esu nėščia, aš pasakiau „ne“, net kai jie naudojo doplerį mano kūdikio širdies ritmui matuoti“, – sakė moteris.

Mat medikai, būdami greitosios pagalbos automobilyje, negalėjo nustatyti kūdikio širdies plakimo, tačiau, kai Tessie buvo išvežta į ligoninę,  ten slaugytojos jau galėjo  tą padaryti – nustatyti kūdikio širdies plakimą. Ir Tessie sužinojo, kad jai gali prasidėti priešlaikinis gimdymas.

„Jie man davė vaistų, kad sulėtėtų susitraukimai, ir išsiuntė mane namo“, – sakė ji.

Vėliau sutuoktiniai sužinojo, kad taip pat buvo sužeistos dvi mažos mergaitės, kurios buvo jas partrenkusiame automobilyje. Paauglys vairuotojas gyveno su tetomis ir pusbroliais, nes jo motina dirbo keliuose darbuose.

„Visą laiką aš gailėjau to berniuko, – sakė Tessie. – Tikėtina, kad jis vežė mergaites į mokyklą, nes niekas kitas negalėjo, o būdamas 15 metų dar vairavo ir nedraustą automobilį“.

Tessie aplankė savo vyra Johną ligoninėje, tačiau praėjus trims dienoms po avarijos, sąrėmiai tapo nepakeliami.

Tessie paskambino savo broliui Loganui, kuris gyveno maždaug 20 minučių kelio nuo jos namų. Atsisėdusi ant galinės automobilio sėdynės, ji maldavo kuo greičiau vykti į ligoninę, nes kūdikis nebegalėjo laukti.

 

Naujagimė tapo šviesa tamsaus tunelio gale

Pajutusi, kad tuoj gims kūdikis, Tessie nusimovė šortus, o kūdikis nuslydo ant rankų. Ir vis dėlto „kažkas šilto“, kurį ji priglaudė prie krūtinės, nebuvo kūdikis: tai buvo amniono maišelis. Ir tada  kažkas instinktyviai suveikė moters galvoje.

„Tempiau vandenmaišį, kol jis praplyšo ir pamačiau dideles mėlynas akis, žiūrinčias į ryškias gatvės šviesas, – prisimena ji. – Žinojau, kad turi būti verksmas, judesys, gyvybės ženklai, bet kūdikis tik mirksėjo“. Tada ji suprato, kad vaikas negali kvėpuoti.

„Prispaudžiau burną prie neįtikėtinai mažos burnytės ir nosytės, ir ėmiau siurbti skysčius iš kūdikio plaučių, – pasakojo moteris. – Aš neturėjau antklodės, todėl pasikišau šį mažą kūnelį po marškiniais, ir  miela būtybė nutilo“. Tada ji pamatė, kad gimė mergaitė.

Skirtingai nei pirmą kartą važiuodama greitosios pagalbos automobiliu, šį sykį Tessie buvo be galo laiminga, vykdama į ligoninę. Ji tiki, kad po viso to, ką jos šeima išgyveno per šias kelias dienas, jų naujagimė tapo šviesa tamsaus tunelio gale.

Mažoji Nell, gimusi septyniomis savaitėmis anksčiau, praleido 36 dienas intensyviosios terapijos skyriuje, tačiau išėjo iš ten nugalėtoja. Vėl vaikščioti mėginantis jos tėvas tiesiog įsimylėjo savo mergytę iš pirmo žvilgsnio. Namuose  jos laukė vyresnysis brolis Hartas.

Praėjus beveik trejiems metams, Heeterai tapo laiminga penkių asmenų šeima, nes jie susilaukė dar vieno sūnaus Whito.

Dalindamasi augančių vaikų sėkme savo „Instagram‘o“ paskyroje, Tessie apibūdina Hartą kaip  „švelnų ir imlų“ ketverių metų vaiką, jo sesytę Nell laiko  save „2 metų suaugusia“, o vienerių metų Whitas yra „mieliausias kūdikis“, apie kurį mama galėjo kada nors svajoti.

„Esu labai dėkinga, kad tas laukinis pasivažinėjimas baigėsi gerai, – sakė ji. – Ir aš niekada nenustosiu būti dėkinga, kad mums buvo suteikta dar viena galimybė gyventi normalų gyvenimą“.

 

„Instagram“ nuotraukos

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą