Tiesa ta, kad poros beveik visada išsiskiria nusivylusios ir nebesugebančios atrasti sąlyčio taškų. Iš tikrųjų bet kokie santykių nukrypimai gali pakenkti romantikai. Archyvo nuotrauka

Mergina, susipažinusi su patinkančiu vaikinu ar tiesiog sulaukusi jo dėmesio, pradeda  fantazuoti apie tyrus jausmus ir net meilę. Kokius dalykus merginos laiko rimtų santykių ženklais, tačiau iš tikrųjų tai yra tuščias reikalas? Išsiaiškinkime.

 

  1. Jis supažindino merginą su savo draugais

Daugelis merginų tai laiko rimtu žingsniu, nes pagal jų logiką, jei jis ją oficialiai pristatė, tai reiškia, kad jis turi planų. Tačiau taip nėra. Galbūt jam paprasčiau patogiai leisti laiką su visais kartu, draugų kompanijoje nei skirti atskirai vien merginai. Kita vertus, jis atvedė merginą į susitikimą tik norėdamas parodyti, jog jis ne vienas, ir nebūti  balta varna tarp draugų  ir jų merginų kompanijoje. Atkreipkite dėmesį į tai, kaip jis pirmą kartą jus supažindino: jei jis pristatė draugams jus vardu, ir patikslino, kad esate jo mergina, tada didelė tikimybė, kad vaikinas  galvoja apie rimtus santykius. O jei jis tiesiog atsivedė merginą, tada nėra nieko rimto. Taip pat atkreipkite dėmesį į kitas jausmų apraiškas – jei jis vengia liesti ir net nepakšteli į skruostą draugų akivaizdoje, tai tik patvirtina teoriją, kad tie santykiai yra  nerūpestingi ir lengvabūdiški.

  1. Jis pažada aukso kalnus ir negaili komplimentų

„Tu esi ypatinga, pirmą kartą gyvenime sutikau tokį taurų ir kartu gražų žmogų. Mes visada būsime kartu“. Jei girdėjote ką nors panašaus, atėjo laikas susivokti ir atidžiau pažvelgti į šį vaikiną – ar jo žodžiai skiriasi nuo darbų? Ar jis  rodo nuolat dėmesį, rūpinasi, ar po kelių gražių gestų iš karto pereina  prie beverčių frazių? Kaip jis elgiasi su jumis kitu metu, kai nesate kartu? Ar jis palaiko ryšį, ar dingsta iki kito pasimatymo, o paskui pasakoja pasakas, kodėl jis negalėjo paskambinti ir panašiai. Todėl visada  pirmiausiai atkreipkite dėmesį į veiksmus, o ne į žodžius, nes komplimentai nėra rimtų santykių sinonimas.

  1. Jūs kartu jau gana daug laiko

Pavyzdžiui, jūs esate kartu jau kokį pusmetį ar net ilgiau. Ir esate visiškai tikra, kad  palaikote rimtus santykius su tuo vaikinu ar vyru. Bet jei pradėsite gyventi po vienu stogu, žinokite, kad merginos laiko save  ištekėjusiomis, o vyrai – laisvais. Todėl jei jūsų santykiai trypčioja vietoje, o jūsų partneris neskuba  susieti save santuokos saitais, sakydamas, kad dar ne laikas, kad santykių antspaudas nėra pagrindinis dalykas, tai yra  puiki proga pagalvoti, kad aukojate  savo jaunystę žmogui, kuris į jus nežiūri rimtai ir nenori prisiimti atsakomybės už santykius.

  1. Jis leidžia pinigus merginai

Jei vyras išleidžia daug pinigų merginai, pasiima su savimi į atostogas, perka jai  papuošalus, rankines, neapsigaukite – galbūt jis tiesiog įpratęs tai daryti, norėdamas sustiprinti savo savimeilę ar savigarbą dovanomis. Be to, vyras gali būti vedęs ir ieškoti nuotykių arba nori išbandyti save naujame „tėčio“ vaidmenyje. Jei  merginą tai tenkina, jis reikalingas  jai dėl pinigų, materialinė nauda yra bevertė.

  1. Jis pavydi merginos

Merginos yra įpratusios manyti, kad pavydėti reiškia mylėti, tačiau tai yra didelė klaida. Pavydus vyras dažnai yra psichologiškai nestabilus žmogus. Todėl jei vaikinas pavydi kiekvienam stulpui ir kelia triukšmingus skandalus, tai gali reikšti ribinį asmenybės sutrikimą.

Todėl būkite budrios ir nepasiduokite tokiems masalams.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą