Daugelis žmonių žiūri televizorių, tačiau nedaugelis žino, kad tai gali užkimšti energiją. Bioenergetikos specialistai gali pasakyti, kaip tai atsitinka ir kurias programas naudinga žiūrėti, o kurių geriau atsisakyti.
„Proto mūšis“ yra puikus būdas auginti savo karjerą
Televizorius gali išsiurbti arba užkimšti mūsų energiją, tačiau tai nereiškia, kad turime visiškai jo atsisakyti. Čakros atidaromos žiūrint kai kurias teigiamas programas, o žiūrint prastas ir bevertes – užsidaro. Vieni televizijos kanalai padeda atsipalaiduoti, o kiti kelia stresą.
Kodėl televizorius užkemša energiją? Kaip ir minėta, tai atsitinka žiūrint tam tikras programas. Televizija yra informacijos šaltinis. Bioenergijos srities ekspertai pabrėžė, kad žmogus yra tai, ką jis žiūri, ką sugeria iš interneto ir televizoriaus. Jei žiūrite paviršutiniškas, bevertes laidas, galite dvasiškai degraduoti. Jei žiūrite neigiamas programas, pavyzdžiui, kovinius filmus, kur daug smurto, kraujo ir panašiai, galite energetiškai susinaikinti.
Todėl bioenergetikai primygtinai rekomenduoja nežiūrėti naujienų, nes jose yra nuolatinio neigiamumo ir problemų, kurios tarsi lakmuso popierėlis susigeria į žmogų. Tai atima iš mūsų jėgas, energiją, sveikatą, produktyvumą ir sėkmę.
Žinoma, neturėtumėte visiškai atsisakyti naujienų. Bet geriau naujienas žiūrėti dieną prisijungus prie interneto. Be to, ekspertai pataria riboti naujienų žiūrėjimą vakare prieš miegą, nes per šį laiką esame labiau jautrūs nuovargiui. Be to, nežiūrėkite neigiamų programų anksti ryte, kad „neįsijungtumėte į neigiamą bangą“. Tai gali sugadinti visą dieną.
Taigi, ką patartina žiūrėti per televizorių? Pavyzdžiui, „Proto mūšis“ yra puikus būdas auginti ir puoselėti savo karjerą. Tokios programos padeda plėsti akiratį ir suteikia energijos sėkmei. Taip pat bus naudingi interviu su sėkmingais žmonėmis, dokumentiniai filmai apie mokslininkus ir panašiai.
Transliacijos ir kanalai apie gamtą ir kosmosą taip pat yra naudingi. Jie padidina intelektą ir tuo pačiu gali veikti žmogų kaip meditacija atsipalaidavimui. Kitaip tariant, žiūrint miško, jūros, dykumos vaizdus, į gyvūnus bei mėgaujantis jų grožiu bei laukinės gamtos harmonija, žmogus pasikrauna energetiškai ir būna kupinas jėgų . Apskritai, tai puikus būdas „įkrauti baterijas“ bet kuriuo paros metu. Be to, įvairios programos apie gamtą padeda atsipalaiduoti, įgyti jėgų, harmonizuoti sąmonę.
Animaciniai filmai taip pat gali būti naudingi, net jei namuose nėra vaikų
Tuo tarpu muzikos kanalai yra puikus būdas atsipalaiduoti ir užpildyti energijos ir informacijos srautą teigiamomis emocijomis. Tai tikslinga valant ar ruošiant maistą. Muzika užpildo namus turtinga ir intensyvia energija, kuri pasklinda ir pasiekia atokiausius kampelius bei padeda pašalinti nereikalingas mintis. Tiesa, jau atsipalaidavus, muzikinės programos nebebus tokios naudingos.
Panašiai kaip muzikinės programos, taip ir filmų žiūrėjimas veikia žmogų. Svarbiausia, kad kine nebūtų nieko erzinančio ir įtempto. Tada tai gali būti net puikus būdas atsipalaiduoti, pailsėti nuo darbo ir mokymosi.
Sporto programos suteikia žmogui energijos, nes bet koks sportas yra kūrybinė veikla. Vienintelė problema yra ta, kad sportas patinka ne visiems. Bet yra nemažai ir laidų, susijusių su kasdiene mankšta, pratimais, joga ar meditacija. Net jei sporto kanalas tiesiog veikia fone, jis suteiks jums daugiau energijos, jėgų ir pasitikėjimo savimi.
Vaikų kanalai, ypač animaciniai filmai, taip pat gali būti naudingi, net jei namuose nėra vaikų. Jie įneša lengvumo ir spontaniškumo į atmosferą ir nuotaiką. Be to, padeda žmonėms išsivalyti nuo neigiamų minčių.
Nepamirškite svarbiausio dalyko: mes esame tai, ką žiūrime. Tai lemia mūsų nuotaiką ir sėkmę, todėl būkite atsargūs rinkdamiesi mėgstamas televizijos laidas. Svarbiausia, venkite neigiamų potyrių. Kitaip tariant, jei kas nors erzina, žiūrint filmą, geriau perjunkite kanalą.
Informacinis laukas yra ne tik televizorius, bet ir kompiuteris, telefonas. Todėl labai svarbu periodiškai juos valyti, pašalinant nereikalingą informaciją, kontaktus, susirašinėjimo istoriją, blogas nuotraukas, šlamštą ir panašiai.