Neretai, kai žmonės susiduria su problemomis ar bėdomis, lydinčiomis juos kone visą gyvenimą, tai priskiriama prie vadinamosios bendrosios neigiamos karmos. Nereikėtų skubėti daryti blogų išvadų, bet to negalima ir paneigti.

 

Tai gali būti ir stiprios „blogos akies“, nužiūrėjimo, užkeikimo rezultatas

Žinomos ekstrasensės Tatjanos Larino teigimu, neigiamos karminės programos yra labai dažna daugelio žmonių problema. Jie gali būti susieti ne tik su meilės reikalais, bet ir su pinigų sfera, darbu, sėkme apskritai. „Taip atsitinka, kai giminė būna prakeikta ar paženklinta neigiamu spaudu ne tik vienam asmeniui, bet ir visam klanui ar šeimai. Tokiu atveju būtini specialūs valymo metodai, – sako Tatjana. – Kas yra giminės karma? Mes visi esame žmonės, o žmonės, kaip jūs žinote, daro klaidų ir būna toli gražu ne geriausi ir nuoširdžiausi“.

Anot jos, bendras prakeiksmas ar programa gali atsirasti dėl daugelio priežasčių. Tai gali būti, pavyzdžiui, stiprios „blogos akies“, nužiūrėjimo, užkeikimo rezultatas arba tamsi kai kurių tolimų protėvių praeitis. Faktas yra tas, kad absoliučiai viskas, kas neša negatyvą, gali būti laikoma priežastimi, kodėl atsiranda bendrinės karmos problemos. Savižudybės, abortai  giminėje – taip pat yra baisūs dalykai, lemiantys neigiamą karmos atspaudų atsiradimą. „Visa tai turi būti pašalinta iš jūsų gyvenimo. Praeities klaidos, ypač ne jūsų, o kurių nors jūsų giminaičių, turėtų praeiti su tais, kurie jas padarė“, – teigė ekstrasensė.

Anot jos, neigiama rūšies karma gali kaupti neigiamą energiją: jei niekas neištaisys savo šeimos praeities klaidų, negatyvas kaupsis. Vaikai, anūkai ar vaikaičiai, proanūkiai tai pajunta savo kailiu. Vienaip ar kitaip, bet visa tai galima išspręsti.

„Kaip nustatyti, kad jums priklauso tam tikras prakeiksmas? Problemų buvimas jaučiamas labai aiškiai. Yra keli pagrindiniai blogos bendrosios karmos „simptomai“. Tarp jų: ​​nuolatiniai kivirčai šeimoje; visi suserga ratu – dažnai arba visą laiką; nežinomos ligos ir negalavimai; nuolatinės nesėkmės darbe, piniguose ir meilėje. Taip pat merginai nepavyksta susirasti vyrą ir sukurti šeimą arba nesėkminga santuoka. Tokių problemų neįmanoma išnaikinti įprastiniais metodais. Kai bandai viską iš eilės, bet nieko neišeina, tada susiduri su bendra neigiamos prigimties karma“, – aiškino Tatjana Larina.

 

Galite atlikti ypatingą apsivalymo ritualą

Taigi, kaip išvalyti giminės karmą? Anot ekstrasensės, pirmiausiai žmogus turi būti stiprus ir valingas. „Jei netiki Dievu, aukštesniosiomis jėgomis, tada turi tikėti savimi. Labai svarbu suprasti, kad viskas tiesiogiai priklauso nuo to, kuo gyvenate, kuo tikite ir kad siekiate išgelbėjimo. Jei pasikliaujate tik savo jėgomis, o ne likimu ar ezoterika, tada jūsų pasirinkimas yra gana drąsus ir gana pagrįstas. Gyvenk taip, kaip norite, bet tikėkite savo jėgomis. Kaip sakoma, jei netikite prakeiksmais, jie jūsų neapleis, bet būsite „patikimai apsaugoti“ savo įsitikinimų“, – sako ekstrasensė.

„Pasimelskite. Ir visai nesvarbu, koks jūsų tikėjimas. Jei tikite Dievą, tada religijos pasirinkimas nėra svarbus. Melskitės ir prašykite, kad Dievas jus palaimintų. Faktas yra tas, kad dauguma religijų neneigia prakeiksmų ir juodosios magijos buvimo, tačiau visose religijose tikinčiajam suteikiama apsaugos garantija. Sukurkite tikėjimą Dievu, kad atsikratytumėte savo giminės ar šeimos problemų“, – pridūrė Tatjana.

Anot jos, galų gale galite atlikti ypatingą apsivalymo ritualą. Jums reikės žvakės, vandens, šiek tiek žemės. Ritualas vykdoma keturiais etapais.

Pirmas žingsnis – oro valymas. Atidarykite langą  ir balkono duris 5-10 minučių, tada pasakykite: „Aš pašalinu savo protėvių nuodėmes, leidžiu jiems išeiti į laisvę“.

Antras žingsnis – purškimas vandeniu. Jei turite galimybę rasti šventą vandenį, būtų dar geriau, bet tą patį galima padaryti ir su paprastu, natūraliu, skaidriu  šaltinio ar šulinio vandeniu. Pašlakstykite kiekvieną savo namų kampą, o paskui nusiprauskite tuo vandeniu. Ir kiekvienas jūsų šeimos narys turi tą padaryti. Ritualo metu tris kartus pasakykite: „Aš nusiplaunu tavo nuodėmes nuo savęs. Ir tegul tai būna amžiams“.

Trečias žingsnis – valymas ugnimi. Vaikščiokite aplink namą ar po butą su degančia žvake, sakydami: „Aš pašalinsiu prakeiksmo ir blogio likučius“.

Ketvirtas žingsnis – paimkite žiupsnelį žemės kur nors miške, kur niekas negyvena ir kur automobiliai nevažinėja. Šį žiupsnelį reikia padėti į kampą prie laukinių durų. Ir nevalykite ten maždaug mėnesį, kol ši žemė surinks mažas visų kartų nuodėmes. Tai užtruks šiek tiek laiko. Po to tiesiog nuplaukite žemę arba išsiurbkite.

 

Reikia ištaisyti savo protėvių padarytas klaidas

„Pasistenkite padėti žmonėms. Šiuolaikiniame pasaulyje kiekvienas gyvena tik dėl savęs. Bet gėrio ir blogio pusiausvyra turėtų būti nukreipta į šviesiąją pusę. Gyvenkite pagal Visatos įstatymus, nes jie neprieštarauja religijų principams. Jie tiesiog reikalingi tam, kad suprastumėte, kaip veikia Visata, kaip ji yra išdėstyta ir kokie yra pagrindiniai jos mechanizmai“, – aiškina Tatjana Larina.

Jos įsitikinimu, norint ištaisyti savo protėvių padarytas klaidas, pirmiausiai, jei įmanoma, turite sužinoti, o ką padarė jūsų tolimi protėviai. „Gali būti, kad kurio nors jūsų močiutė buvo ragana ar senelis nusižudė žmogų. Galbūt kažkas šiuo metu daro ką nors baisaus. Sužinojus, turėsite imtis tam tikrų priemonių problemai išspręsti. Tai gali būti mirusio žmogaus sielos apvalymo ritualas, kai kurie jo geri poelgiai. Pavyzdžiui, jei tėvas paliko šeimą ir apleido savo vaiką ar vaikus, „išpirkimas“  nuo prakeiksmo galėtų būti ir vaiko įvaikinimas. Žodžiu, turėtumėte užpildyti spragas, kurios anksčiau atsirado dėl kurio nors giminaičio blogų darbų“, – sako ekstrasensė.

Žinia, protėvių prakeiksmai nėra tokia retenybė. Mes visi esame žmonės ir mums visiems suteikiamas likimas, kuris, deja, ne visiems būna dėkingas ir sėkmingas. Nepykite ant gyvenimo, kitų ar savęs. Tiesiog tyliai pataisykite, ką galima pataisyti ir laukite išsigelbėjimo nuo karminių problemų – ir jis tikrai ateis.

 

3 KOMENTARAI

 1. My partner and I absolutely love your blog and find most of your
  post’s to be just what I’m looking for. can you offer guest writers to
  write content for you personally? I wouldn’t mind producing a post or elaborating on most of the subjects you write related to here.
  Again, awesome site!

 2. You actually make it seem so easy with your presentation but I find this topic to be really something
  which I think I would never understand. It seems too complicated and
  extremely broad for me. I’m looking forward
  for your next post, I will try to get the hang of it!

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą