Perdju universiteto  (Indiana)  mokslininkai atliko tyrimą ir priėjo išvadą, kad sportuoti naudinga ne tik vaikams, bet ir jų tėvams. Mat pastarieji, susipažįsta su kitų vaikų tėvais ir pradeda bendrauti,  labiau domėtis sportu ir planuoti savo laiką.

 

Perdju universiteto  (Indiana)  mokslininkai nusprendė išsiaiškinti, kokią įtaką daro tėvams, jei jų vaikai sportuoja.

Dabar jau tapo įprasta įrašyti savo atžalą į kurią nors sporto būrelį ar nupirkti abonementinį bilietą į treniruoklių ar sporto salę.  Vaikas ne tik aktyviai sportuoja, įgyja naujų dragų, o jei daug ir atkakliai treniruojasi, tai gali tapti ir sporto žvaigžde.

Bet yra ir kita šio medalio pusė: tėvams tai ir nemažos išlaidos už sporto aprangą ir priemones. O kur dar beveik kasdien reikia vaiką nuvežti ir parvežti iš treniruotės.

Atlikdami apklausą, tyrėjai  daug kartų bendravo ir apklausė 26 jaunųjų sportininkų, kuriems  nuo 5 iki 16 metų, tėvus. Ir išsiaiškino nemažai veiksnių, darančių įtaką jaunųjų sportininkų tėvų gyvenimo pokyčiams.

Mat paaiškėjo, kad tėvams ilgai sėdint sporto salėje ar tribūnoje, kol atžalos treniruojasi ir laukdami jų, ima bendrauti su kitų vaikų tėvais. Be to, paaiškėjo, kad vaikui net ir baigus sportuoti, draugystė tarp tėvų ir toliau tęsiasi.

Apklausus respondentus, buvo dar kartą įrodyta, kad kartu sportuojant vaikams ir tėvams, palaikomi glaudūs ir artimi ar pagerėja tarpusavio santykiai.  Be to, nemažai tėvų tvirtino, kad sportuojant su vaikais, ne tik kad  užtenka laiko, bet ir ėmė jį daug efektyviau naudoti.

Taip pat per tyrimą buvo išsiaiškinta, kad  vaikas pasiekia geresnių rezultatų išsirinkęs, padedant tėvams, jam labiau tinkamą sporto šaką. Be to, apklausiami tėvai prisipažino, kad matydami, kaip jų atžalos stropiai lanko treniruotes ir su užsidegimu sportuoja, patys vis dažniau paima į rankas teniso raketę ar tinklinio kamuolį, nors anksčiau apie tai net nesusimąstydavo.

parengta pagal Hindustan Times

 

4 KOMENTARAI

  1. My partner and I stumbled over here by a
    different page and thought I should check things out. I like what I see
    so now i am following you. Look forward to going over your
    web page repeatedly.

  2. Testimony By Lauren Lynch. How to get your ex back fast!

    I was hurt and heart broken when a very big problem occurred in my marriage seven months ago, between me and my husband . so terrible that he took the case to court for a divorce. he said that he never wanted to stay with me again,and that he didn’t love me anymore. So he packed out of the house and made me and my children passed through severe pain. I tried all my possible means to get him back,after much begging,but all to no avail.and he confirmed it that he has made his decision,and he never wanted to see me again. So on one evening,as i was coming back from work,i met an old friend of mine who asked of my husband .So i explained every thing to him,so he told me that the only way i can get my husband back,is to visit a spell caster,because it has really worked for him too. So i never believed in spell,but i had no other choice,than to follow his advice. Then he gave me the Email address of the spell caster whom he visited. DR ODION (drodion60@yandex.com) So the next morning,i sent a mail to the address he gave to me,and the spell caster assured me that i will get my husband back the next day. What an amazing statement!! I never believed,so he spoke with me, and told me everything that i need to do. Then the next morning, So surprisingly, my husband who didn’t call me for the past 7 months, gave me a call to inform me that he was coming back. So Amazing!! So that was how he came back that same day,with lots of love and joy,and he apologized for his mistake,and for the pain he caused me and my children. Then from that day,our relationship was now stronger than how it were before,by the help of a spell caster. So i will advice you out there if you have any problem contact DR ODION, i give you 100% guarantee that he will help you.. Email him at: (drodion60@yandex.com) or whatssapp him +2349060503921

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą