Jeigu skaičiai ant svarstyklių pamažu auga, o jūs liekate ganėtinai liekni, vadinasi, viskas vyksta pagal planą. Archyvo nuotrauka

Užauginti raumenis nepriaugant riebalų – svajoja bet kuris vaikinas. Ir ne tik! Kaip suprasti, kad stengiatės ne veltui? Šį kartą paanalizuosime, kokie yra šio proceso požymiai.

 

Vaikinai įgyja didžiulės jėgos ir ištvermės

Beveik dauguma numeta svorio, tačiau yra pakankamai žmonių, kurių pati populiariausia problema – kaip priaugti liesos raumenų masės, o ne riebalų.

Tikrai ne kartą matėte salėje vyrus, tempiančius ar keliančius didžiulius svorius, tačiau gatvėje jų neatskirsite nuo paprasto vyro, kuris nekelia nieko sunkesnio už šaukštą.

Nors nuolat kilnojant svorius, vaikinai įgyja didžiulės jėgos ir ištvermės, bet ilgainiui, jie tampa… tiesiog stori.

Taigi, kaip prisiauginti raumenis taip, kad būtų galima po to merginai demonstruoti savo torso kubelius?

Deja, bet nepavyks užsiauginti raumenų be kai kurių maisto papildų ir kitų medžiagų. Turime sutikti, kad net ir taikant kompetentingiausią požiūrį, šiek tiek riebalų vis tiek bus. Bet, žinoma, to nepakanka, norint tapti atletišku imtynininku.

Vienas iš patikrintų būdų priaugti svorio naudojant minimalų riebalų kiekį – tinkamai pasiruošti raumenų masės augimui.

 

Atitinkančios figūrą proporcijos – vienas iš pažangos rodiklių

Pirmiausia verta gerokai sumažinti poodinių riebalų procentą. Tada organizmas turės daug mažiau atsargų, kurias stengsis didinti. Tada svarbu pamažu priaugti svorio. Taip pat sunkiai mankštinkitės, taikykite progresuojančią perkrovą, valgykite šiek tiek kalorijų perteklių, būkite hidratuoti ir gerai išsimiegokite.

Jeigu skaičiai ant svarstyklių pamažu auga, o jūs liekate ganėtinai liekni, vadinasi, viskas vyksta pagal planą. Atitinkančios figūrą proporcijos – vienas iš pažangos rodiklių!

Be to, geriausias raumenų padidėjimo rodiklis yra jūsų juosmens apimtis. Idealus vaizdas, jei jūsų apimtys didėja, tačiau juosmuo nesikeičia arba tik šiek tiek padidėja. Atminkite, kad būtent V formos vyriška figūra yra estetikos ir sveiko kūno etalonas.

Bet jei svoris auga,  o raumenų masė ne, vadinasi, kažkas ne taip. Treniruokitės nuosekliai, veskite treniruočių dienoraštį ir progresuokite. Nereikia laukti rekordų ir tikėti nuostabių transformacijų. Bet be nuolatinių treniruočių taip pat nieko gero nepavyks pasiekti.

Štai ir visa išmintis. Sportuokite, gyvenkite harmonijoje ir būkite sveiki.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą