Sportuojant ir treniruojantis pagreitėja riebalų deginimo procesas. Archyvo nuotrauka

Žinia, yra daugybė būdų deginti riebalus. Ir vienas veiksmingiausių jų yra kalorijų deficitas. Bet  kaip pagreitinti šį procesą? Žinoma, sportuojant ir atitinkamai valgant. Jūsų dėmesiui trys kasdieniai įpročiai, kurie padės pagreitinti riebalų deginimo procesą.

 

  1. 1-2 stiklinės vandens

Norime iš karto paaiškinti, kodėl verta tai daryti ryte, vos tik pabudus. Reikalas tas, kad pabudęs kūnas yra veiksmingiausioje riebalų deginimo fazėje ir priklausomai nuo to, jame vykstantys procesai rutuliojasi didžiausiu intensyvumu. Bet norint, kad procesas būtų ne tik veiksmingas, bet ir naudingas vos pabudus išgerkite 1- 2  stiklines vandens, kad pradėtumėte spartinti medžiagų apykaitą. Bet tai nereiškia, kad ryte išgėrėte 2 stiklines vandens ir viskas, daugiau nereikia per dieną išgerti vandens. Tai svarbu visam organizmui ir kūnui.

  1. Rytinė treniruotė

Jau straipsnio įžangoje minėta, kad sportuojant ir treniruojantis pagreitėja riebalų deginimo procesas. Daugelis tvirtina, kad ne visi sugeba  ir gali sunkiai treniruotis, todėl ir kalorijos nepasiduoda! Iš tikrųjų pakanka lengvų kardio treniruočių, kurios užtrunka ne ilgiau, kaip 10–15 minučių. Pavyzdžiui, galite  penkias minutes atlikti pritūpimus ar atsispaudimus ir dar 5 minutes pakilnoti svarsčius.

Pagrindinė taisyklė yra atlikti visus šiuos veiksmus tuščiu skrandžiu, kad kūnas, gavęs krūvį, degintų riebalų ląsteles, nes tuo metu vis tiek neturi iš kur gauti energijos.

Kaip suprasti, ar prasidėjo riebalų deginimo procesas? Prakaitavimas – tai pirmas ženklas, kad viską darote teisingai.

  1. Vėlyvi pusryčiai

Kuo naudingi vėlyvi pusryčiai? Jei pusryčiaujate iškart pabudus, tada visi aukščiau išvardyti veiksmai bus vien veltui sugaištas laikas ir pastangos. Todėl pusryčiauti patartina praėjus 1 – 1,5  valandoms ir viskas bus gerai. Žinoma, ne visiems  pavyksta tai padaryti, kadangi reikia skubėti į mokslus ar į darbą. Bet pusryčius galima pasiimti su savimi.

Todėl verta pabrėžti, kad šie įpročiai  padės įtraukti viso riebalų deginimo proceso mechanizmą  ir galėsite džiaugtis gražiu ir dailiu kūnu!

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą