Paige  Knudtson iš Ričmondo, Virdžinijoje, buvo 20 savaičių nėščia, kai sužinojo, kad jos dar negimusiam sūnui  Finnui  nustatytas širdies nepakankamumas. Laimei, gydytojai tai išsiaiškino laiku ir kūdikiui buvo atlikta pirmoji korekcinė operacija, kai jam buvo vos 11 dienų. Praėjus septynioms savaitėms ir vėliau atlikus dar vieną operaciją, jo tėvams buvo pranešta, kad gali ramiai palikti ligoninę ir keliauti namo, – praneša inspiremore.com.

***

„Kai grįžome namo, atrodė, kad mūsų augintinis Brutas tiesiog žinojo, jog Finnui reikalingas papildomas atidus stebėjimas. Ir nuo to laiko jo guolis yra šalia sūnelio lovelės“, – teigė Paige.

Daugybę žavių  Finno ir Bruto draugystės nuotraukų moteris patalpino savo feisbuko paskyroje. Tačiau bene geriausią jų draugiškų santykių pavyzdį vidury nakties užfiksavo „šeimos auklės“ vaizdo stebėjimo kamera.

Vaizdo įraše matyti, kaip dviejų metų berniukas ropščiasi  iš savo lovelės, temdamas paskui save antklodę. Kitas kelias minutes mieguistas berniukas ieško patogios vietos, norėdamas įsitaisyti šalia labai kantraus Bruto, ant kurio, panašu, netyčia užlipo. Kol galų gale atsigula, prisiglausdamas  prie  šuns šono.

Nors Paige negalėjo tiksliai pasakyti, kad tai įvyko, bet pamačiusi, kad jie abu kartu tokie laimingi, taip pat jaučiasi rami ir laiminga.

„Nesvarbu, ar tai būtų šuns lova, ar Finno lova, ar grindys – jie visada miega kartu“, – parašė moteris savo feisbuko paskyroje.

Page neslepia, kad  kartais Finnas neramiai miega savo lovelėje, bet ji gali su vyru lengviau atsikvėpti, žinodami, kad Brutas visada bus šalia jų sūnaus.

„Facebook“ tekstas, nuotraukos, „YouTube“ vaizdo įrašas, stop kadrai

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą