Gerinkite sveikatą, įsileisdami į savo namus gyvūną, auginkite kambarinius augalus, nes jie daro tiesioginę įtaką jūsų psichinei ir fizinei būklei, – rašoma straipsnyje „ Increase Your Spiritual Health By Inviting Life Into Your Home“.

Padeda išvalyti kūną ir dvasią nuo neigiamos energijos ir sukuria teigiamą aurą

Be to, apgyvendinus savo namuose gyvūnėlių ar atsinešus augalų, jie daro tiesioginę įtaką ir jūsų asmenybei. Mat išskirdami deguonį augalai, pripildo namus teigiama energija. Augintiniai moko būti draugiškais, atsidavusiai mylėti, o akvariumo žuvys padeda sumažinti stresą ir jaustis ramiai.

Norite pagerinti savo psichinę sveikatą? Tada nepamirškite pripildyti namus gyvais sutvėrimais!

Mat augalai yra grandis, tiesiogiai jungiantys mus su supančiu pasauliu, nes jie išskiria deguonį, prasiskverbiančią į kiekvieną mūsų kūno ląstelę. Senovės jogai šiam reiškiniui suteikė pavadinimą „ci“, kuris verčiamas kaip „gamtos energija“.

Tuo tarpu rūpestingai prižiūrint kambarinius augalus, padeda išvalyti kūną ir dvasią nuo neigiamos energijos ir sukuria teigiamą aurą. Kai žmogus yra teigiamai nusiteikęs, skleidžia pozityvią šviesą, jo asmeninis gyvenimas pradeda gerėti. Tada ateina sėkmė ir keičiasi visa pasaulėžiūra.

Sakoma, kad gyvūnai yra geriausi iš mokytojų. Naminiai gyvūnai, kaip niekas kitas, sugeba išmokyti žmones dviejų svarbių dalykų, nuo kurių priklauso geriausios vibracijos ir besąlyginė meilė bei atvirumas.

 

Žuvys yra vienos geriausių antidepresantų

Gyvūnai priima sprendimus remdamiesi meilės ar baimės jausmais, kadangi būtent jie yra visų kitų jausmų pagrindas. Tai padeda supaprastinti gyvenimą, atsisakant visko, kas nereikalinga.

Be to augintiniai parodo savo šeimininkui, kas yra absoliuti meilė ir atsidavimas. Jie  įsileidžia į širdį žmones be jokio išskaičiavimo ar naudos. Gyvūnėliams visai nesvarbu, kaip tu pats ar tavo namas atrodo, kiek turi pinigų, nes jis myli tave tokį, koks esi iš visos širdies. Ir tai yra puikus pavyzdys, kas yra meilė ir atleidimas.

Akvariumo žuvys yra labai populiarios dėl labai akivaizdžių priežasčių. Visų pirma, žuvys yra vienos  labiausiai „antistresinių“ būtybių pasaulyje. Jos vienos geriausių antidepresantų. Moksliškai įrodyta, kad stebint žuvelių gyvenimą akvariume arba jų povandeninį pasaulį, skambant ramiai ir lyriškai melodijai, padeda sumažinti kraujospūdį ir palengvinti emocinį stresą. Šis streso mažinimo būdas suteikia galimybę ne tik nusiraminti, bet ir atsipalaiduoti.

parengta pagal shift.is

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą