Daugumai žmonių kiekvienas rytas prasideda prausimasis po dušu. Aišku, pirmiausiai mes prausiamės dėl to, kad būtume švarūs. Tai yra turime laikytis elementarių higienos reikalavimų, norint sveikai gyventi. Tačiau greičiausiai nei vienas iš jūsų nesusimąstė, kad priklausomai nuo to, kurią kūno vietą pradedate pirmiausiai plauti ar prausti, daug ką galima pasakyti apie jūsų charakterį. Anot psichologų, tas sprendimas priimamas nepriklausomai nuo mūsų valios ir užsifiksuoja mūsų pasąmonėje.

 

 1. Jei pirmiausiai prausiate veidą

Jei pirmiausiai prausiate vedą, vadinasi, jums svarbiausia – skirti didžiausią dėmesį savo penkiems pojūčiams: klausai, regėjimui, skoniui, jutimui ir kvapams. Tai reiškia, kad jums neduoda ramybės tai, kaip į jus žiūri kiti. Todėl svarbiausias jūsų rūpestis, kad veidas visada atrodytų nepriekaištingai. Juk aplinkiniai pirmiausiai ir žiūri į jį.

Be to, panašu, išgyvenate ir dėl to, ką apie jus galvoja kiti. Pajutę kitų kreivą žvilgsnį ar nustebusias akis, pradedate nerimauti, kartais jaučiatės priblokšti, įtampą ir galbūt sumišimą. Tai reiškia, kad jums labai sunku priimti ir susitaikyti su kitų žmonių nepritariančia nuomone ar neigiamu požiūriu.

 1. Jei pirmiausiai plaunate rankas ir kojas

Jei jūs iš tų, kurie pirmiausiai skiria dėmesį savo pėdoms, tai galite drąsiai priskirti save prie kuklių, santūrių ir praktiškų žmonių. Bet tai dar ne viskas. Sveikos ir prižiūrėtos galūnės simbolizuoja, kad žmogus yra  ištvermingas ir stiprios valios. nestokoja jėgų. Tačiau, jei žmogus linkęs gausiai išsimuilinti rankas ir kojas, tai reiškia, kad jis nevengia priimti ir gana sudėtingų bei rizikingų  sprendimų. Be to, jūs iš tų žmonių, kurie arba myli, arba nekenčia – trečio pasirinkimo nebūna.

O jei jums svarbiau pradžioje išsiplauti pažastis, tikėtina, jus draugai pažįsta kaip atsakingą ir vertą pasitikėjimo žmogų. Taip pat ir tai, kad nevengiate sunkaus darbo.

 1. Jei pirmiausiai plaunate intymias vietas

Greičiausiai esate labai kuklus ir drovus, jei pirmiausiai rūpinatės ir prižiūrite savo intymias vietas. Tikėtina, esate intravertas  arba žmogus, kuriam būdinga žema savivertė. Esate nepratęs sulaukti daug dėmesio iš aplinkinių Tačiau tiems, kuriems jūs labai gerai pažįstamas – esate  nuoširdžiausias ir nuostabiausias žmogus visame pasaulyje. Pirmiausiai dėl to, kad niekada nelipate per kitų galvas. Kita vertus, nors kartais ir nuleidžiate rankas, ištikus nesėkmei, bet artimi draugai visada jaučiasi su jumis gerai ir patikimai.

 1. Jei pirmiausiai plaunate krūtinę

Ar kada nors susimąstėte, kad atsistoję po dušu pirmiausiai išsimuilinate krūtinę? Tai reiškia, kad po savo kojomis jaučiate tvirtą pagrindą ir per gyvenimą pasirengęs eiti tik pirmyn. Be to, kad esate praktiškas ir tikslo siekiantis žmogus. Jūs žinote, ko norite ir išvesti jus iš pusiausvyros nėra lengva.  Jums patinka būti nepriklausomam ir žmonės dėl to jus vertina.

 1. Jei pirmiausiai plaunate plaukus

Jei jūs iš tų, kurie pirmiausiai duše plaunate plaukus, tai, tikėtina, jums svarbiausia yra disciplina ir tvarka. Be to, pati viršiausia kūno dalis simbolizuoja jėgą, energiją ir lyderystę. Pradėti plauti plaukus vos palindus po dušu nurodo ir tai, kad jūs turite savo požiūrį  ir nuomonę į visus dalykus. Ir tai, kad jūs labiau tikite ir vertinate kitų atliktus darbus, o ne pasakytus žodžius. Taip pat esate žinomas kitiems ir savo punktualumu. Be to, rinkdamasis draugus, pirmiausiai atkreipiate dėmesį  į žmogaus intelektą, o ne į jo materialinę padėtį.

 1. Jei pradedate plauti kaklą ir pečius

Jei vos atsistojus po dušu, žmogus pirmiausiai išsimuilina ir plauna kaklą bei pečius, jis  – darboholikas. Mat pečiai simbolizuoja sunkų ir atsakingą darbą, nepaliaujamą norą tobulėti ir atkaklų tikslo siekimą.  Be to, tai ir įrodymas, kad esate pozityvus žmogus. Kai jums ko prireikia, jūs užsibrėžiate sau tikslą ir einate iki galo, kol pasiekiate savo. Beje, paties tikitės iš aplinkinių.  Kadangi mėgstate lenktyniauti ir stengiatės visada būti bent vienu žingsniu priekyje visų.

 1. Jei pirmiausiai plaunate nugarą

Nugara arba stuburas ir nervų sistema susijusi su žmogaus pasąmone ir vidiniu pasauliu. Nuo stuburo veiklos ir sveikatos priklauso ir galvos smegenų veiklos funkcijos. Todėl, jei pirmiausiai plaunate nugarą, tai liudija, kad labiausiai jums rūpi sveikata ir sveikas gyvenimo būdas. Be to, kad  esate gana atsargus ir jums sunku pasitikėti kitais žmonėmis.  Tai ir reiškia, kad esate įpratęs prisikasti iki problemos šaknų ir ištakų bei priimti apgalvotus sprendimus. Jūsų visai nebaugina vienatvė. Priešingai – jūs ją priimate kaip galimybę mėgautis savo paties bendravimu.

Taigi, kurią kūno dalį jūs pirmiausiai prausiate? Ar jūsų pastebėjimai sutampa su aprašytais?  Pasidalinkite savo patirtimi komentaruose.

 

parengta pagal psychologytoday.com

5 KOMENTARAI

 1. Hmm is anyone else experiencing problems with
  the pictures on this blog loading? I’m trying to figure out if its a problem on my end or if it’s the blog.
  Any feedback would be greatly appreciated.

 2. Howdy just wanted to give you a quick heads up.
  The text in your content seem to be running off the screen in Internet explorer.
  I’m not sure if this is a format issue or something to do with internet browser compatibility but I figured I’d post to let you know.
  The style and design look great though! Hope you get the issue solved soon. Many thanks

 3. Hey, I think your website might be having browser compatibility issues.
  When I look at your website in Ie, it looks fine
  but when opening in Internet Explorer, it has some overlapping.
  I just wanted to give you a quick heads up! Other then that, excellent blog!

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą