Socialinių tinklų nuotrauka

 „Reddit“ vartotoja, pamačiusi draugo plaukuose naują plaukų aksesuarą, negalėjo patikėti savo akimis: gyvatė  įsiraizgiusi jo plaukuose. Kūrybiškumo pliūpsniai verčia žmones kurti neįtikėtinus dalykus. Pavyzdžiui,  drabužius iš greito maisto maišelių. Šios naujovės pranoksta įprastus dalykus.

 

„Reddit“ vartotoja slapyvardžiu Thedankvader69 taip pat parodė neįprasto aksesuaro nuotrauką.

Tik labai drąsus žmogus  gali išdrįsti pasimatuoti tokį stilingą plaukų aksesuarą, kuris gali …įgelti. Kaip? Labai paprasta –  tai gyva gyvatė, atstojanti aksesuarą.

„Tik pažiūrėkit, kaip gyvatė susisuko mano draugo plaukuose“, – rašo Thedankvader69.

Roplį nuo paprasto plaukų aksesuaro skiria tik akys. „Nėra ko bijoti, – rašo vartotoja. – Čia visi esame savi“. Kaip paaiškėjo, gyvas aksesuaras yra prijaukintas naminis gyvūnėlis.

„Galbūt aš galėčiau jus kažkaip suklaidinti, bet tai nėra kokia nors atsitiktinė gyvatė, kuri netyčia atšliaužė  mūsų aplankyti. Tai mano draugo augintinis“, – paaiškino Thedankvaderis69.

Anot jos,  gyvo plaukų aksesuaro vardas Molly. Thedankvader69 pripažįsta, kad pirmasis grožio įspūdis yra labai apgaulingas. „Nors labai bijojau, kai pirmą kartą pamačiau Molly, bet ji pasirodė esanti visai nekenksminga, – prisimena vartotoja.

O kokia tai gyvatė? Įrašo autorius, deja, to neminėjo, tačiau interneto šerlokai holmsai nepasidavė ir vis tiek bandė patys atpažinti padarą. Gyvūnas tikriausiai yra Pantherophis alleghaniensis (vadinamoji žiurkių gyvatė). Tai ypatinga ir nenuodinga jau suformuotos šeimos rūšis.

Anot vartotojų, rytietiškos žiurkių gyvatės paprastai yra labai smalsios ir mėgsta tyrinėti savo aplinką. Žinoma, ne kartą teko iš jos plaukų išnarplioti gyvatę. Kai mergina kalbėjo apie vieną gyvatę, antra tuo metu įsipainiojo į jos garbanas.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą