Jei natūralūs kai kurie veido bruožai jums atrodo ne tokie gražūs, kad juos paryškintumėte, tada nubrėžkite linijas nuo išorinių akių kampų iki lūpų kampų ir švelniai, labai subtiliai patamsinkite šio trikampio ribas

Fotografavimas paso nuotraukai nelaikomas tokiu svarbiu įvykiu, dėl kurio reikia kreiptis į vizažistę, tačiau merginos labai išgyvena,  jei nuotraukoje atrodo negražiai! Todėl supažindinsime jus su keliais profesionaliais makiažo triukais, kuriuos galite pasidaryti pačios.

 

  1. Nepermatomas pagrindas (matinis kremas)

Viena pagrindinių priežasčių, kodėl makiažas fotografijoje atrodo kitaip nei realiame gyvenime, yra ta, kad daugelis kosmetikos gaminių atsišviečia nuo blykstės. Ir tada atrodo, kad veidas vietomis išteptas arba ant jo yra dėmė. Arba šviesa nuo odos ir kosmetikos atsispindi skirtingai, todėl, padengus matiniu kremu po akimis, nuotraukoje  gauname baltus apskritimus po akimis.

1 taisyklė: turi būti visas veidas  ir kaklas padengti plonu matinio kremo sluoksniu!

Jei pagrindas yra tankus, jis pašalina ne tik odos trūkumus, bet ir tokius banalius dalykus kaip veido nelygumus, nedidelius spuogus.

2 taisyklė: veido kontūravimas yra būtinas, tačiau jis turėtų pabrėžti natūralius jo bruožus, o ne bandyti piešti naujus.

Jei natūralūs  kai kurie veido bruožai jums atrodo ne tokie gražūs, kad juos paryškintumėte, tada  nubrėžkite linijas nuo išorinių akių kampų iki lūpų kampų ir švelniai, labai subtiliai patamsinkite šio trikampio ribas.

  1. Teisingi akcentai

Venkite grafikos makiaže! Pernelyg ryškūs antakiai, tamsūs lūpų dažai – ne tik pradeda erzinti,  bet ir sendina. Todėl taip nusifotografavus paso nuotraukoje, tikėtina, jūsų nebus galima atpažinti ne tik dėl tokių antakių! Kita vertus, užtepus pernelyg storą tušo sluoksnį ant blakstienų  ar priauginus jas,  vizualiai nuotraukoje gerokai sumažės akys.

Taigi, tamsiausia linija  gali būti tik viršutinis vokas. O lūpų centras  turi būti šiek tiek šviesesnis už lūpų kampus.

  1. Venkite nereikalingų detalių

Iš anksto išsiaiškinkite studijos, kurioje ketinate fotografuotis, sąlygas. Nes jei šviesa bus labai ryški, ant veido atsiras bjaurių šešėlių! Ir joks makiažas nepadės!

  1. Nosies lūpų raukšlės ir kiti nepageidaujami dalykai

Makiažą pasidarykite namuose, o prieš fotografuojantis, pasipudruokite nosies lūpų zonoje, kad nesimatytų nei vienos raukšlelės, kur akinimas yra labai nepageidaujamas.

Taip pat venkite fotografuotis esant stipriam karščiui, šalčiui ir lietui. Visi šie veiksniai gali blogai paveikti veidą.

“YouTube” vaizdo įrašas

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą