Taro kortos padės išsiaiškinti, kas nutiks šią savaitę. Būtent dėl jų tikslaus išdėstymo kiekvienas galės apsispręsti dėl tolimesnių veiksmų, priimti atitinkamus sprendimus ir lengvai pritraukti į gyvenimą reikiamus įvykius.

Kiekvienas kortų išdėstymas yra unikalus ir gali atskleisti ateities paslaptis. Vadinasi, kiekvienas Zodiako žvaigždynų atstovas gali pakelti paslapties šydą ir sužinoti tai, kas jam neduoda ramybės arba atsidūrė aklavietėje ir nežino, kaip iš jos išeiti. Tarologai pataria atidžiai  susipažinti su  kortų dėlionėmis, kad ši gegužės savaitė būtų sėkminga.

 

Avinas

Savaitės pradžia Avinui bus gana sunki. Korta  „Mirtis“ sako, kad atėjo laikas atsisveikinti su praeitimi ir tuo, kas trukdo įnešti į gyvenimą naujų vėjų. Kortos patarimas – nedvejokite ir uždarykite tas duris, kur šio žvaigždyno atstovų niekas daugiau nelaukia.

Korta „Magas“ skatina Aviną panaudoti savo talentus ir nepamiršti, kad kiekvienas turi savo kelią. Tai reiškia, kad jums nereikia vaikytis kitų žmonių idealų, norėdami pasiekti savo tikslo,  nes gali tekti skaudžiai nusivilti.

Korta „Jėga“ simbolizuoja aktyvumą, atkaklumą ir ryžtą. Tai reiškia, kad savaitės pabaigoje Avinas galės atlikti  paskutinį postūmį siekiant savo tikslo ir už pastangas gauti vertą atlygį.

 

Jautis

„Velnio“ korta skatina Jaučio ženklo žmones išlikti budriems ir akyliems. Dėmesys ir atsakomybė padės išvengti likimo pinklių ir netapti gudrių manipuliatorių įkaitais.

Korta „Jėga“ simbolizuoja aktyvų darbą. Pagal šią kortą Jaučiui svarbu pasitikėti savimi, būti aktyviam ir atsakingam, kad pasiektų ilgai lauktą tikslą ir nepaslystų per žingsnį nuo pergalės.

Pagal „Mėnulio“ kortą svarbu labiau pasitikėti savo nuojautomis, bet tuo pačiu nepasitikėti gandais ir apkalbomis. Jautis gali patekti į aklavietę, jei nepaisys savo pareigų ir vadovausis nepatikrinta informacija.

 

Dvyniai

„Jėga“ dėlionėje yra aktyvios savaitės pradžios korta. Sėkmė nusišypsos Dvyniams, o tai reiškia, kad galėsite imtis rimtų projektų ir tai, ką pradėjote, logiškai užbaigsite. Šio žvaigždyno atstovai, norėdami pasiekti gerų rezultatų, turėtų „išjungti“ stiprias emocijas.

„Vežimo“  korta ragina Dvynius aktyviai veikti. Savaitės viduryje atidėliojimas ir abejonės gali baigtis nesėkme, todėl nereikėtų laukti gerų orų prie jūros – reikia susikaupti ir žengti ryžtingą žingsnį į priekį.

Savaitės pabaigoje, pagal „Žvaigždės“ kortą,  Dvyniai gali nesibaiminti to, kas laukia. Gebėjimas eiti savo tikslo link ir savo principų laikymasis išgelbės jus nuo daugybės rūpesčių ir padės pasiekti norimą tikslą.

 

Vėžys

Savaitės pradžia, sprendžiant iš „Fortūnos rato“ kortos, bus gana chaotiška. Vėžių laukia netikėti likimo posūkiai, kuriuos patartina priimti ramiai ir tyliai. Taip bus lengviau suprasti, kas vyksta, ir priimti teisingus sprendimus.

„Saulės“ korta žymi puikų gyvenimo laikotarpį, kai pasiekti savo trokštamus tikslus bus tik laiko klausimas. Atkaklumas ir teigiamas požiūris padės įveikti bet kokias kliūtis siekiant ne tik asmeninės laimės, bet apskritai gerovės.

„Įsimylėjėlių“ korta skatina Vėžius būti įžvalgesniais ir supratingesniais savo veiksmuose asmeniniame gyvenime. Ši dėlionė taip pat nurodo, kad gyvenimas pasikeis į gerąją pusę, jei priimsite teisingus sprendimus ir darysite tai patys, neklausant kitų nuomonės ir patarimų.

 

Liūtas

Savaitės pradžioje iškritusi „Mirties“ korta ragina Liūtą neprarasti budrumo ir nesipriešinti būsimiems pokyčiams. Nustojantiems kabintis į pasenusią praeitį ir išdrįstantiems į gyvenimą įsileisti permainų vėją, korta žada naujų galimybių ir malonių staigmenų.

„Mėnulio“ korta įspėja Liūtą, kad šią savaitę jie gali tapti savo pačių spėjimų įkaitais. Kortos patarimas – labiau pasitikėti savo intuicija ir patikrintais faktais, o ne apkalbomis bei gandais.

Korta „Magas“ baigia savaitę, kviesdamas Liūtus labiau pasitikėti ir savo jėgomis, ir nebijoti naujų eksperimentų. Kūrybinis polėkis padės greitai išspręsti sudėtingas problemas ir pritraukti sėkmės visose gyvenimo srityse.

 

Mergelė

„Pakabinto žmogaus“ korta pradeda savaitę, ragindama Mergeles atkurti tvarką. Struktūrizavimas padės rasti klaidas ir trūkumus, kuriuos ištaisius pradiniame etape, apsaugos jus nuo tolesnių klaidų ir rimtų prašovimų pro šalį.

Korta „Teismas“ rodo, kad Mergelės sugebės užbaigti sunkų gyvenimo laikotarpį, apginti savo reputaciją ir padėti tašką rimtam reikalui. Anot šios kortos, svarbu būti sąžiningam ir objektyviam, kad netaptumėte savo trumparegystės įkaitais.

Korta „Velnias“ šio žvaigždyno atstovams irgi nurodo klaidas bei trūkumus. Tai reiškia, kad šios savaitės pabaigoje turėtumėte vengti akimirkos užgaidų, kurios gali privesti prie nesėkmės ir atitolinti nuo užsibrėžtų tikslų

 

Svarstyklės

„Kvailys“ dėlionėje  yra veiklos ir atsakomybės korta. Tuščia rizika Svarstyklių į pergalę nenuves, tačiau visiškai pasiduoti naujiems nuotykiams nereikėtų. Kompetentinga situacijos analizė, veikla ir įsitraukimas į procesą padės pritraukti naujų sėkmių.

„Imperatoriaus“ korta skatina Svarstykles būti sąžiningomis ir  objektyviomis. Korta žada šio Zodiako ženklo atstovams naujų aukštumų, užkariavimą tiems, kurie nesėdi be darbo ir nesistengia kurti savo gyvenimo laimės svetimomis rankomis.

Pagal „Hierofanto“ kortą Svarstyklės neturėtų atsisakyti pagalbos. Išmintingi patarimai padės teisingai susidėlioti prioritetus, išvengti erzinančių klaidų ir nesunkiai pakeisti likimą į gerąją pusę.

 

Skorpionas

„Kvailio“ korta sako Skorpionams, kad savaitės pradžia prasidės įspėjimu. Korta nurodo spąstus, į kuriuos šio žvaigždyno atstovai gali patekti dėl neatidumo.

„Vežimo“  korta simbolizuoja proveržį ir tikslo siekimą. Tai reiškia, kad savaitės viduryje Skorpionai turės visas galimybes užbaigti pradėtą ​​darbą ir sulaukti verto atlygio. Gebėjimas ironizuoti padės greičiau susidoroti su stresu ir nesinervinti dėl smulkių rūpesčių.

„Vyriausioji kunigaikštienė“ šioje dėlionėje yra intuicijos ir atsargumo korta. Tai reiškia, kad savaitės viduryje Skorpionai neturėtų pasiduoti emociniams impulsams ir pasitikėti nepatikrinta informacija, kad neatsidurtų aklavietėje.

 

Šaulys

„Bokšto“ korta praneša Šauliui, kad laikas viską supurtyti ir išeiti iš įsivaizduojamos komforto zonos. Pagal šią kortą įsivaizduojama ramybė yra ramybė prieš audrą, o jei ir toliau  žiūrėsite pro rožinius akinius į tikrovę, tada bus daugiau problemų.

„Velnio“ korta skatina Šaulį kovoti su aistromis ir netikrais idealais. Priklausomybė nuo žalingų įpročių gali turėti neigiamos įtakos tiek jūsų verslui, tiek asmeniniam gyvenimui, tiek bet kuriai jūsų veiklai. Santūrumas ir apdairumas padės nesuklupti ir pasiekti užsibrėžto tikslo.

Korta „Vyriausioji kunigaikštienė“ Šauliams žada darnią savaitės pabaigą, jei jie vengs skubotumo ir nepasikliaus atsitiktinumu. Dėmesys savo intuicijai padės nusistatyti optimalų laiką ryžtingam šuoliui.

 

Ožiaragis

„Kvailio“ korta skatina Ožiaragius išlikti budriems net ir tokioje situacijoje, kai atrodo, kad viskas kontroliuojama. Dėmesys detalėms ne tik apsaugos jus nuo erzinančių klaidų, bet ir padės greitai užbaigti pradėtus darbus.

Pagal „Hierofanto“ kortą Ožiaragis turės koreguoti planus, kad galėtų atlikti svarbius darbus, negaišdamas laiko  ir dykinėdamas. Korta žada galingo žmogaus pagalbą ir kilimą karjeros laiptais, jei šio žvaigždyno atstovai pasirodys pakankamai išmintingi ir klausys išmintingų patarimų.

Savaitės pabaiga, remiantis „Teisingumo“ korta, bus teigiama. Korta žada Ožiaragiams  galimybę pasiekti teisingumą ir pakeisti savo gyvenimą į gerąją pusę.

 

Vandenis

Korta „Pasaulis“ kalba apie harmoniją, sunkumų pabaigą ir klestintį aktyvaus augimo ir tobulėjimo laiką. Pasak šio kortos, svarbu nusiteikti pozityvumo bangai ir būti sąžiningam sau ir kitiems.

Pagal „Imperatorienės“ kortą, Vandeniai gali neabejoti sėkmingu savo planų baigtimi. Kortos patarimas – neskubėkite ir mėgaukitės gyvenimu, laiku atlikdami reikiamus darbus.

Korta „Kvailys“ teigia, kad optimizmas ir noras laimėti padės Vandeniui įveikti sunkumus, o dėmesys detalėms užkirs kelią klaidoms, priimant atsakingus sprendimus ir žingsnius.

 

Žuvys

„Kvailio“ korta skatina Žuvis nepasikliauti atsitiktinumu. Pagal šią kortą,  svarbu būti budriems, tvirtai stovėti ant kojų ir klausytis savo širdies. Aktyvumas ir optimizmas padės savaitę pradėti sėkmingai.

„Hierofanto“  korta, esanti dėlionėje, simbolizuoja atsakomybę, teisingo prioritetų nustatymą ir dvasinę išmintį.  Anot jos, Žuvims svarbu būti sąžiningoms, nešališkoms ir budrioms. Taip bus lengviau išvengti likimo spąstų.

Pagal „Fortūnos rato“ kortą, Žuvų dėmesys turėtų būti sutelktas į smulkmenas. Tai reiškia, kad šio žvaigždyno atstovams rasti teisingą kryptį ir pritraukti teigiamų pokyčių padės atsakingumas, logika ir neskubėjimas.

Kiekviena savaitė – ne tik iššūkis, bet ir galimybė. Norint, kad kiekviena diena daugiau ar mažiau būtų sėkminga, svarbu trykšti optimizmu ir nepamiršti nuolat tobulinti geriausių savo charakterio savybių.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą