5- ojo sezono „Ekstrasensų mūšis“ nugalėtoja ir projekto „Ekstrasensai tiria“  ekspertė Lilija Hegay – viena stipriausių aiškiaregių. Jos prognozės ir spėjimai visada išsipildo. Nuo vaikystės pasižymėjo antgamtiniais sugebėjimais, bet galutinai atsiskleidė po klinikinės mirties, kurią patyrė sunkiai susirgusi.  Lilija vos pažvelgusi į žmogų, mato jo praeitį ir ateitį, bendrauja su  dvasiomis, nustato žmogaus ligas, gali padėti atsikratyti ir priklausomybės nuo alkoholio.

 

Kojų problemos liudija apie atsiradusią baimę drąsiai žengti pirmyn

Taigi, tęsiame jos pasakojimą apie ligas. Ekstrasensės  tvirtinimu, akmenukai tulžies pūslėje reiškia, kad susikaupė daug neigiamų minčių ir ketinimų, taip pat ambicijos ir išdidumas, neleidžiantis atsikratyti jų. Anot jos, šlapimo pūslės ligos, taip pat išangės ir lytinių organų negalavimai užklumpa tuos, kurie nesutaria su savimi, yra priešingai ar vangiai nusiteikę priešingos lyties atstovų atžvilgiu. Taip pat ir savo artimų žmonių – tėvų, brolių, seserų atžvilgiu.

„Kiekvieno kūno organo būsena  – tai konkretaus žmogaus gyvenimo atspindys!  Jei nesirūpina, užleidžia juos, nesigydo, vadinasi, žmogus toks ir gyvenime – abejingas savo sveikatai,  nesirūpina, nepadeda  ir yra abejingas kitiems“, – sakė ekstrasensė. Anot jos, kai žmogui labai skauda galvą ar pilvą – dairosi vaistų, o kai kankina hemorojus – dažnai numoja ranka ir susitaiko su įkyriai maudžiančiu skausmu. „Jei žmogus neturėtų išangės, jis negalėtų atsikratyti šlakų, toksinų ir kitų nuodingų medžiagų. Ir greitai mirtų.  Tuo tarpu lyties organai duoti malonumui patirti. Neigti šį faktą arba šlykštėtis seksu – tai puiki dirva susirgti kuria nors ginekologine liga“, – patikino Lilija.

Ekstrasensės teigimu, kiaušidės simbolizuoja kūrybinę energiją, o atsiradusios problemos su jomis reikia nepakankamas kūrybines galimybes.

Žinia, kojos neša žmogų per gyvenimą. Todėl problemos su kojomis liudija apie atsiradusią baimę drąsiai žengti pirmyn arba nenorą judėti atitinkama kryptimi.

Tuo tarpu nelaimingi atsitikimai – ta nepasitenkinimas gyvenimu ir gniaužiamos savyje nuoskaudos, apmaudas. Todėl nebūna atsitiktinių nelaimingų atsitikimų. Kaip ir visa kita gyvenime, mes patys juos susikuriame. „Todėl visai nebūtina sau sakyti: „Noriu, kad su manimi įvyktų nelaimingas atsitikimas“. Mes paprasčiausiai įsikalame į galvą, kad ko nors bijome ir taip pritraukiame nelaimingą atsitikimą. Su kai kuriais iš jūsų tikriausiai nuolat kas nors nutinka. O kiti pragyvena gyvenimą net neįsipjovę į pirštą“, – teigė ekstrasensė.

Be to, nelaimingi atsitikimai – tai ir beviltiškumo išraiška ir kad žmogaus yra visiškai priklausomas nuo kito ir neturi galimybės pasipriešinti ir išreikšti save.  Įvykus nelaimingam atsitikimui, žmogus ima pykti, galvoja, kuo jis prasikalto ir už ką yra baudžiamas. Nors jam ir atrodo, kad teisingai, dorai ir sąžiningai gyvena. Be to, įvykus nelaimingam atsitikimui, žmogus jaučiasi nelaimingas, nepelnytai nuskriaustas ir nori kitų pagalbos bei paguodos. Susižalojus, atsiduria ir ligoninėje, kur ilgą laiką gydosi žaizdas ir kankinasi iš skausmo.  O konkrečiai skaudančios kūno vietos nurodo, į ką jis turi atkreipti didesnį dėmesį ir susirūpinti.

Reumatizmas – liga, atsirandanti nuolat kritikuojant kitus… ir save. Žmonės, sergantys reumatu, paprastai daro įtaką kitiems žmonėms ir nuolat juos kritikuoja.  Tai įvyksta nesąmoningai.  Tiesiog jie yra įsitikinę, kad privalo nurodyti kitiems ar pamokyti, kaip reikia gyventi.

Astmą dažniau kankina perdėtai sąžiningus teisuolius. Paprastai astma išnyksta ar gerokai palengvėja, žmogui pakeitus aplinką ar atsiradus naujiems teigiamiems gyvenimo pokyčiams.

Beviltiškumo ir nusivylimo pojūtis neretai užtemdo žmogaus sąmonę

Ekstrasensės įsitikinimu, vėžys – tai liga, sukelta ilgą laiką kaupiant savyje apmaudą, nuoskaudas, pyktį, pavydą ir neapykantą. Tada žmogaus kūną pradeda ėsti iš vidaus. Tai gali būti ir iš vaikystės besitęsiantys stiprūs išgyvenimai, kurių negali pamiršti ir žmogus gyvena nuolat jausdamas  kartėlį, neapykantą ir gailestį sau.  Jam sunku užmegzti  ilgus, rimtus tarpusavio santykius. Tokio žmogaus gyvenimas susideda iš begalinių nusivylimų. Beviltiškumo ir nusivylimo pojūtis užtemdo jo sąmonę ir jis ima kaltinti kitus dėl visų savo problemų ir negandų. „Kaip patyriau savo kailiu, galiu drąsiai tvirtinti, kad išmokus mylėti save ir priimti save tokia, koks esi, padeda įveikti vėžį“, – patikino Lilija Hegay.

Jos manymu, kai žmogus sugeria į save apmaudą, nuoskaudas, pyktį, neapykantą, tada ir padeda formuotis augliai (navikai). „Taip pat esu įsitikinusi, kad augliai moters gimdoje, kiaušidėse, gimdos kaklelyje ir panašiai, atsiranda dėl to, kad jos ima per daug giliai į širdį emocinį skausmą, stipriai išgyvena dėl prastų santykių, dėl nesutarimų su vyru, negali susitaikyti su jo neištikimybe“, – sakė  ekstrasensė.

Anot jos, antsvoris  – tai savotiška gynybos pozicija. Tai reiškia, kad žmogus nori pasislėpti arba užsidaryti savyje ir tuo pačiu išvengti atsakomybės, įsipareigojimų ar problemų ir rūpesčių. „Nors aš niekada nebuvau stora, bet savo kailiu patyriau, kad kai jaučiuosi neužtikrintai, kas nors nepavyko, nepasitikiu savo jėgomis, tada automatiškai pastorėju keliais kilogramais, nors ir valgau tikrai ne daugiau, kaip iki tol. O kai negandos atslūgsta, pavojus išnyksta, ištirpsta ir kilogramai keli.  Įsitikinau, kad kovoti su vėjo malūnais – tuščias laiko ir energijos eikvojimas.  Kai tik jūs nustosite grumtis, priešintis, kam nors ir ką nors įrodinėti, jūsų svoris tuojau pat taps normalus. Pasitikėti savimi, vengti ar susilaikyti  nuo neigiamų minčių  ir galvoti tik teigiamai – štai pagrindiniai lieknėjimo būdai“, – sakė Lilija Hegay.

Jos tvirtinimu, žmogus, pajutęs bet kokį savo kūno skausmą – tai jo kaltės įrodymas. O kaltė visada ieško, kaip žmogų nubausti. Tai reiškia, kad žmogus prasikalto,  kam nors padarė negerai – apgavo, apvogė. Chroniškas skausmas atsiranda dėl nuolatinio kaltės jausmo, giliai palaidoto savo viduje, kurio iš tikrųjų net nenori pripažinti. Kaltė – naikinantis pojūtis.  Tas jausmas niekada niekam nepadeda. Be to, jaučiant kaltę niekada nepakeisite nei situacijos, nei savo gyvenimo. Žmogus jaučiasi įkalintas savo paties kalėjime.

Žinia, bet kuri operacija neapseinama be chirurgo įsikišimo. Pavyzdžiui, lūžus kojos, rankos kaulams. Tačiau gydytojai nelinkę aiškintis priežasčių, o gydo tik simptomus ir pasekmes. Jie tai atlieka dviem būdais: arba nuodija vaistais, arba pjausto (operuoja). „Vienai mano pažįstamai teko daryti skubią operaciją. Prieš operaciją ką konsultavo chirurgas ir anesteziologas. Pažįstama nustebo, kad prieš atliekant narkozę, suspėjusi išgirsti  švelnią, lyrišką melodiją operacinėje.

Operacija buvo atlikta sėkminga ir mano pažįstama labai greitai pasveiko.  Nežinau, ar yra galimybė jūsų ligoninėje atlikti operaciją, skambant ramiai muzikai,  bet grįžę namo po operacijos, daugiau klausykite savo mėgstamų melodijų ar dainų ir patys nepajusite, kad  kiekvieną dieną jaučiatės vis geriau ir geriau“,- dalijosi savo darbo paslaptimis Lilija Hegay.

Kaip padėti atsikratyti priklausomybės nuo alkoholio

Geriausia, kad šį ritualą atliktų geriančiojo motina, sesuo, ar žmona, duktė. Ir tą užkalbėjimą reikia sakyti, kai jis miega arba  jam užmigus.

Ritualui nuo girtuokliavimo ir alkoholizmo reikia paimti šaltinio ar šulinio vandens puodelį ir įberti į jį čiobrelių žiupsnelį o paskui tris kartus pakartoti  „Tėve mūsų“ ir  paprašyti, kad padėtų Aukščiausiasis, būtinai paminėjus geriančiojo vardą.

O paskui tą vandenį duoti išgerti  priklausomam nuo alkoholio žmogui. Gal geriau ir nesakyti jam, koks tas vanduo, o įpilti jo į verdamą sriubą jam, bet kad to vandens daugiau niekas negertų.

Nuo potraukio alkoholiui dar galima mėginti išsigydyti ir kitu ritualu, kurį reikia atlikti  tik antradieniais ir kai mėnulis jau mažės.  Reikia  atsikelti pusę šešių ryte ar lygiai šeštą ir pradėti skaityti „Tėve mūsų“. Tai yra reikia atsistoti prie lango, o stiklinę vandens pastatyti ant palangės  ir neliesti jo, kol prašysite Aukščiausiojo padėti. Ir jau tą pačią dieną reikia duoti išgerti vandens priklausomam nuo alkoholio žmogui: pusę stiklinės ryte, kitą pusę – vakare, prieš einant miegoti.  Tą patį galima pakartoti po savaitės.

Dar vienas būdas mėginti padėti atsikratyti priklausomybės nuo alkoholio. Paimkite penkių centų didumo monetą ir įmeskite į šventintą vandenį. Po to pastatykite vandenį ant palangės nakčiai, o ryte, labai anksti atsikėlus ir meldžiantis „Tėve mūsų“ bei ištarus geriančiojo vardą, reikia tuo vandeniu apšlakstyti geriančiojo galvą, kol jis dar miega, o likusį išpilti per langą. Negalima palikti jo namuose arba išpilti į praustuvą, nes gali priklausomybė ir nepasitraukti.

Šis girtavimo ir alkoholizmo ritualas turi būti atliktas  mažėjant mėnesiui, iškart po pilnaties.

Tiesa, bet reikia, kad prieš tai jis tris dienas negertų alkoholio, tada turėtų suveikti ir nebeliks traukos svaigalams.

Patartina pirmiau gražiuoju pakalbėti su sūnumi ar vyru apie alkoholio daromą žalą. Jei jie norėtų atsisakyti svaigalų, bet neužtenka valios tai padaryti, šis ritualas turėtų padėti. O jei nenorės, vargu ar padės ir ne tik ritualai, bet ir užkalbėjimai ar užkeikimai. Stebuklų nebūna.

 

 

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą