Pavasario saulė jau spėjo pakviesti į paplūdimius ne tik mėgstančius pasideginti, bet ir iškrypėlius, mėgstančius demonstruoti savo lyties organus iš pakrūmių.

Apsinuoginę vyrai, atokesnėse miesto vietose, ne tokia ir retenybė, tačiau negalima su tuo taikstytis. Kai apklausiau visus savo draugus, paaiškėjo, kad beveik visi bent vieną kartą pakrūmėse paplūdimyje ar kitose viešose vietose matė vyrą, demonstruojantį savo lyties organą.

 

Pasakė, kad pralošė savo bičiuliui ir dabar turi apsinuoginti

Daugelis žino, kad negalima sėsti į nepažįstamo vyro mašiną ir panašiai. Bet kaip reaguoti į žmones, kurie netikėtai rodo savo genitalijas arba masturbuojasi viešoje vietoje?

Prieš kelerius metus žiemą viešėjau pas savo draugę laikinojoje sostinėje. Ji gyveno arti miesto centro. Pasėdėjus  prie vaišių stalo, norėjosi išeiti pasivaikščioti. Juo labiau, kad buvo ramus vakaras. Už lango krito didelės, purios snaigės.

Gatvė buvo tuščia, bet gerai apšviesta.  Ne taip toli ir miesto parkas. Ėjome šaligatviu, kai staiga prie mūsų sustojo naujutėlė prabangi mašina. Prie vairo sėdėjo gerai ir tvarkingai apsirengęs, gal apie 40 metų vyras ir pravėręs mašinos dureles ėmė mosuoti savo lyties organu. Mudvi susižvalgėme ir nuleidome akis. Tada vyras šūktelėjo: „Ei, merginos, žiūrėkite čia“. Pamatęs, kad jo veiksmai nesukėlė jokio susidomėjimo, pasakė, kad pralošė savo bičiuliui. Ir dabar turi apsinuoginti pirmiems sutiktiems žmonėms. Po to automobilio durelės užsidarė ir jis nuvažiavo. Toks pasiteisinimas mus kiek nuramino. Pagalvojome, kad apsirikome. Juk kuris iš mūsų nėra pralošęs kokių nors keistų lažybų. Pasukusios į kitą gatvę, beveik iš karto pamiršome tą įvykį. Bet po kiek laiko mus vėl pasivijo tas pats automobilis. Šį kartą vyras nieko nebeišsigalvojo, o iš karto ėmė įkalbinėti žvilgterėti į jo penį.  Iš pradžių jis labiau siūlė, kol galų gale visu rimtumu pasiūlė susimokėti už minutę mūsų dėmesio!  Bet mes buvome nepermaldaujamos ir nieko nepešęs vyras nuvažiavo.

Niekas taip neįskaudina ekshibicionisto, kaip abejingumas

Ko gero tai bene labiausiai paplitęs ekshibicionizmo būdas. Mes įsivaizduojame visokio plauko iškrypėlius su beprotiškomis akimis, ant nuogo kūno užsimetusius paltus, iššokančius iš už krūmų prieš pat kitų akis. Bet tai gali būti ir visai padorūs iš išvaizdos vyrai. Tokie iškrypėliai patiria malonumą nuo aplinkinių reakcijos. Juos lytiškai jaudina žmonių išgąstis ir patirtas šokas. Viešai apsinuogindami, jie, mūsų manymu, visiški begėdžiai, iš tikrųjų – tik dar labiau sustiprina savo lytinį susijaudinimą. Seksologų tvirtinimu, ekshibicionistai nėra sekso maniakai. Jie nepuola ir neprievartauja moterų ir vaikų. Jų visai kitoks tikslas. Kaip keistai benuskambėtų, bet savo viduje jie yra drovūs, baugštūs ir nepasitikintys savimi žmonės. Juos labai lengva išgąsdinti ir sugluminti. Užtenka juos griežtu tonu sugėdinti ir jie sprunka šalin.

Tuo tarpu vaikui ar paaugliui, sutikus tokio tipo iškrypėlį, reikia nekreipti dėmesio ir nešti kojas neatsisukus. Jie tikrai nesivys. O jei netoliese sutiktų suaugusį žmogų, pasakytų jam, bet patys jokiu būdu neturėtų leistis į jokias kalbas su iškrypėliu ir panašiai.

O jei netikėtai pamatę demonstruojantį savo lyties organą, išsigąstumėte arba nustebtumėte, tik nudžiugintumėte iškrypėlį, nes jis patirs didelį malonumą. Todėl geriausia bausmė jam – ignoruoti, apsimesti, kad nieko neįvyko ir nieko nepastebėjote. Niekas taip neįskaudina ekshibicionisto, kaip abejingumas. Aišku, kiekvienas žmogus skirtingai reaguoja pamatę tokius dalykus. Moterys pasiruošusios jam trinktelėti rankine per galvą, kiti pabėga.

Bet reikalo esmė ta, kad tokie iškrypėliai būtent agresijos ir siekia. Jie nori, kad ant jų rėktų, šauktų, įžeidinėti, net muštų. Po to jie pasišalina, bet tuo pačiu patenkina ir savo aistrą bei atsikrato  seksualinės įtampos. Todėl geriausiai stengtis jų „nepastebėti“ ir kuo greičiau pasišalinti.

Labiau linkę stebėti tarsi iš šalies

Pažįstama pasakojo, kad pirmą kartą besimasturbuojantį pakrūmėje pamatė eidama į paplūdimį. Ji tuo keliuku eidavo gana dažnai. Tiesa, pašnekovė sakė, kad ji nieko aiškiai ir nepamatė, bet vien tai, kad jai praeinant pro šalį vyras masturbavosi, kėlė baimę ir šleikštulį.

Praėjus dešimtmečiui, o gal ir dar vėliau, ta pati pažįstama sėdėjo lauko kavinėje kurortiniame mieste, kur miško vietovė buvo kaip ant delno. Draugės grožėjosi vakarėjančio miesto romantišku vaizdu ir staiga pastebėjo, kad netoliese krūmuose vyras taip pat gerėjosi peizažais ir masturbavosi. Jam „netrukdė“ nei tos dvi moterys, nei kiti poilsiaujantys. Žinoma, iš karto praėjo bet koks noras toliau sėdėti toje kavinėje. Moterys pagrasino jam iškviesiančios policiją ir jis dingo.

Tai vadinamieji „masturbatoriai“. Kuo jie skiriasi nuo  ekshibicionistų? Skirtumas tas, kad „masturbatoriai“ ypatingai nesiekia aplinkinių dėmesio, o labiau linkę stebėti tarsi iš šalies. Tokie iškrypėliai bijo, kad gali būti nubausti. Bet juos lytiškai stipriai jaudina vien mintis būti užkluptiems. tačiau tuo pačiu jie baisiai bijo susidurti su aplinkinių agresyvumu.

Atsidūrus tokioje situacijoje – geriausiai pašaukti ką nors į pagalbą, iškviesti policiją, sugėdinti „masturbatorių“. Juos glumina ir tai, kai pradeda iš jų tyčiotis. Bet to nereikėtų daryti. Ypač vaikams ir paaugliams. Šiaip jie nėra pavojingi, nors toks elgesys viešoje vietoje nepriimtinas ir negali būti toleruojamas.

 

 

 

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą