Nuotaka negali nustoti verkti, klausydama, kaip jos tėtis atlieka dainą gestų kalba, kuriai sukurti prireikė visų metų. "YouTube" stopkadras

Nuotaka negali nustoti verkti, klausydama, kaip jos tėtis atlieka dainą gestų kalba, kuriai sukurti prireikė visų metų. Tai viena ypatingiausių vestuvių dovanų, kurią kada nors matėme.

 

Retai kas kažkieno gyvenime užima svarbesnę vietą nei tėvas dukrai. Ir šis nuotakos Nicole Cortez vaizdo įrašas ir neįprasta dovana, kurią jos tėvas jai padovanojo vestuvių dieną, puikiai atspindi šį artimą ryšį.

Dažnai nuotakos tėvas sako kalbą  per vestuvių ceremoniją. Tačiau šiuo atveju mielas Nicole tėtis ją nustebino atlikdamas Heartland dainą „I Loved Her First“. Tačiau šis pasirodymas buvo nepanašus į daugumą, kurį kada nors matysite.

„Per mano vestuves mano tėtis nustebino mane ir mano naująjį vyrą atlikdamas gražią dainą gestų kalba. Esu gestų kalbos vertėja, todėl tai man reiškia visą pasaulį. Jis sakė, kad jam prireikė visų metų, kai buvau susižadėjusi, kol jis išmoko padainuoti šią dainą gestų kalba“, – sakė Nicole.

Ištisus metus! Tai yra atsidavimas. Atkreipkite dėmesį į Nicole ir jos vyro patiriamas emocijas ir gilius džiaugsmo įkvėpimus… o pabaigoje – saldžias meilės šypsenas, kurios persmelkia visą šeimą.

Suplanuokite ką nors ypatingo mylimam žmogui. Tai gali atimti daug jūsų laiko, bet mylėti ką nors visada verta. Pasidalinkite šia gražia akimirka su kitais!

 

„YouTube“ vaizdo įrašas

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą