Nebombarduokite vienas kito begale žinučių ir nesistenkite palaikyti ryšį 24 valandas per parą. Taip, tai gali atrodyti visiškai paradoksalu, bet net ir per atstumą su žmogumi gali nusibosti. Archyvo nuotrauka

Santykiai ne visada klostosi taip, kaip norėtume. Deja, su mums patinkančiu žmogumi ne iš karto einame prie altoriaus ir „gyvename laimingai iki galo“. Pakalbėkime apie pirmuosius pažinties etapus ir nuspręskime, kada neturėtumėte rašyti vyrui.

 

  1. Jis niekada nesiunčia žinučių pirmas

Nesilaikysime prie plačiai paplitusio stereotipo, kad rašyti ir rodyti kitus dėmesio ženklus turi tik vyras. Nėra nieko gėdingo tame, kad mergina žengė pirmąjį žingsnį. Tačiau jei vyras aiškiai nenori atsakyti, tuomet reikėtų susirasti kitą variantą, o ne rašyti žmogui, kuris jumis aiškiai nelabai domisi.

  1. Iš nuobodulio

Visi kartais jaučiamės vieniši. Tačiau neieškokite kvailio, kuris praskaidrins jūsų vienišą vakarą. Tai gali suteikti klaidingą viltį, kad santykiai tęsis.

  1. Apsvaigus (ne iš meilės, o nuo alkoholio)

Jei per daug prisivaišinote prie baro, būdams su mėgstamomis draugėmis, atitraukite rankas nuo telefono! Patikėk, ryte jums bus labai gėda dėl opusų, kuriuos prirašėte vaikinui.

  1. Dialogas nevyksta

„Sveiki! Kaip laikaisi? Viskas gerai?“. Jei ši vaikino parašyta eilutė apibūdino jūsų kasdienį dialogą, tai kokia prasmė rašyti žmogui? Akivaizdu, kad jis nėra nusiteikęs su jumis kalbėtis. Na, arba jūs susidūrėte su ne pačiu eruditu ir išprususiu vaikinu…

  1. Vieno žodžio atsakymai

Jei rašote kelių raidžių tiradas, o jis atsako vienu žodžiu „supratau“, tai kam tęsti pokalbį su šiuo žmogumi? Jis aiškiai parodo, kad jo nedominate.

  1. Ignoruoja

Jei atsakymai iš vyro ateina kartą per penkerius metus, tai jau yra priežastis susimąstyti. Žinoma, jei taip nutinka retai, tokie veiksmai turėtų būti priskirti įprastam darbui. Bet jei jis nuolat jus ignoruoja, ar yra prasmės tęsti dialogą? Taip pat sėkmingai galite kalbėtis su siena.

  1. Bandymas pamiršti žmogų

Jei senos žaizdos dar neužgijo, nepilkite ant jų žaizdų atnaujindami bendravimą. Reikia tūkstantį kartų pagalvoti, ar verta atnaujinti santykius.

  1. Draugių patarimai

Prieš rašydama žinutę vaikinui, susitarkite dėl susitikimo su draugėmis ir nuspręskite, kad verta ar ne? Atsakysiu už jas: neverta.

  1. Sudaužyta širdis

Jei žmogus jau kartą jus įskaudino, tuomet neturėtumėte atsukti jam kito skruosto. Būkite protinga.

  1. Jis inicijavo išsiskyrimą

Jis asmeniškai jus pašalino iš savo gyvenimo. Kam toliau primesti save jam, jei jis išsižadėjo jūsų?

Jei abejojate, rašyti žmogui ar ne, nerašykite. Juk jei bendraujate su jumis susidomėjusiu vyru, jums  nereikia kelti tokio klausimo.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą