Žmonės su išvystyta intuicija šiame gyvenime gali pasiekti daug daugiau. Archyvo nuotrauka

Intuicija – tai savotiškas vidinis balsas, padedantis žmogui rasti ne tik teisingus atsakymus į sunkius gyvenimo klausimus, teisingus sprendimus, bet ir išvengti pavojų. Taip pat  siūlantis, ką daryti konkrečioje keblioje situacijoje. Žmonės su išvystyta intuicija šiame gyvenime gali pasiekti daug daugiau. Tačiau ne visi gali pasitikėti intuicija, o tik tie žmonės, kurie pakankamai pasitiki savo įžvalgomis. Taigi, atsakykite į šiuos 25 klausimus suskaičiuokite visus gautus „taip“  ir ieškokite atsakymo testo pabaigoje. Taigi, ar jūsų intuicija jums padeda?

 1. Ar esate pastabus?
 2. Ar kada nors sapnavote pranašiškus sapnus?
 3. Ar jums gera su žmonėmis?
 4. Ar klausote savo vidinio balso?
 5. Ar iš karto susidarote nuomonę apie naują pažintį?
 6. Ar jums sekasi loterijoje?
 7. Ar jaučiate, kai mylimam žmogui blogai?
 8. Ar per pilnatį jaučiate nepagrįstą nerimą?
 9. Ar iš karto pajuntate naujo pažįstamo požiūrį?
 10. Ar kada nors atspėjote dar neatplėšto laiško turinį?
 11. Ar išlipęs iš autobuso nepažįstamoje vietoje iš karto pasukate reikiama kryptimi?
 12. Ar tikite likimu?
 13. Ar tikitės, kad kažkas iš jūsų artimųjų gali susirgti?
 14. Ar galite atspėti, kas skambina prieš pakeldamas ragelį?
 15. Ar būna, kad kažkieno namai jums atrodo laimingi vos įėjus į juos?
 16. Ar tikite meile iš pirmo žvilgsnio?
 17. Ar būna, kad tai, kas vyksta, jums atrodo, kad kažkada jau taip buvo?
 18. Ar jaučiate, ką pašnekovas nori pasakyti?
 19. Ar turite kūrybinių įžvalgų?
 20. Ar kada nors atspėjote pašnekovo mintį?
 21. Ar iš karto suprantate, kad pašnekovas pradeda meluoti?
 22. Ar kada nors numatėte neigiamus įvykius?
 23. Ar kada nors atspėjote kitų ketinimus?
 24. Ar pasitaiko, kad numatote susitikimą su tuo ar kitu žmogumi?
 25. Ar jūs laimingas žmogus?

 

Atsakymai:

Nuo 0 iki 7 teigiamų atsakymų

Jūsų intuicija yra tik pradžioje. Priežastys gali būti įvairios: neteisingas gyvenimo būdas, perdėtas racionalizmas, nepasitikėjimas savo jėgomis ir galimybėmis… Tačiau be šio svarbaus „patarėjo“ labai sunku eiti per gyvenimą, negaunant „mėlynių ir gumbų“, o juo labiau – ko nors joje pasiekti reikšmingo. Tačiau nusiminti nereikėtų, nes šis reikalas apskritai yra ištaisomas. Pradėkite nuo specialių technikų ir pratimų, kad išsiugdytumėte jumyse įtvirtintus intuicijos „rudimentus“.

Nuo 7 iki 18 teigiamų atsakymų

Jūsų intuicija dažnai kovoja su protu, ir ši kova vyksta įvairiai – kartais geriau, o kartais ne taip  sėkmingai. Deja, kartais žinios, patirtis ir skepticizmas trukdo pasinaudoti intuicijos raginimais. Jei jus dominanti problema yra nereikšminga, tada priimant sprendimą, galite nedvejodami pasitikėti vidiniu balsu. Jei problema svarbi, pirmiausia atsipalaiduokite: pasivaikščiokite, išsimaudykite  vonioje. Ir tik po to, „išjungę“ vidinę kritiką, įsiklausykite į savo instinktą.

Daugiau nei 18 teigiamų atsakymų

Turite patikimą draugą ir patarėją, kuris visada pasakys, ką daryti. Dažniausiai nereikia tvirtų įrodymų ar sustiprintų argumentų, kad įsitikintumėte, jog esate teisus. Tai tik truputis sėkmės, visa kita priklauso nuo sugebėjimo pasitikėti savo vidiniu balsu. Turite galimybę numatyti daugybę įvykių, todėl dažnai atsiduriate tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje. Kaip pasakytų garbingi mokslininkai, jūs „galite suvokti tiesą, matydami ją tiesiogiai, nepagrįsdami jos įrodymais“. Taigi, nebijokite klausytis savo vidinio balso, jis ir toliau kalbės jums suprantama kalba!

 

Kaip ugdyti intuiciją

 1. Norint išmokti suvokti gilią dalykų ir reiškinių prasmę ir priimti teisingus sprendimus, pakanka skirti tik 15 minučių per dieną paprastai treniruotei. Išjunkite logiką kaip įsakymą ir sutelkite dėmesį tik į emocinį tam tikros užduoties suvokimą. Tai leis pasąmonei atskleisti visas savo atsargas, todėl pasiūlys nebanalius ir netikėtus žingsnius.
 2. Pabandykite nuspėti, kaip baigsis tas ar kitas sporto renginys.
 3. Pabandykite atspėti, kokia daina toliau skambės radijo muzikos kanale.
 4. Įjunkite televizorių ir išjunkite garsą. Užmerkite akis ir pabandykite suprasti, kas vyksta ekrane (muštynės, reklama, gaudynės, romantiška scena, muzikinis numeris, naujienų laida ir panašiai).
 5. Kai suskamba telefonas ar durų skambutis, pabandykite atspėti, kas tai yra. Tačiau nenusiminkite, jei kažkas nesuveikia iš karto. Priimkite tai kaip žaidimą.
 6. Įsivaizduokite save kito žmogaus vietoje, bandydami atspėti jo veiksmus ir mintis. Ir tada pažiūrėkite, ar jūsų prognozės buvo tikslios.
 7. Neblogai kasdien atlikti šiuos lavinimo meditacijos pratimus: patogiai įsitaisę kėdėje ir kiek įmanoma labiau atsipalaidavę stenkitės apie nieką negalvoti, susitelkite tik į savo kvėpavimą. Tada pradėkite lėtai skaičiuoti iki tūkstančio, ryškiai, perkeltine prasme prieš akis įsivaizduodami gražius, ramius kraštovaizdžius. Beje, tokioje būsenoje kartais gali ateiti atsakymai į ilgai jus kankinusius klausimus. Apskritai, leiskite mintims tilpti į galvą, tada pamatysite, kiek yra galimų sprendimų. Užsirašykite juos, atidžiai išstudijuokite: tikrai iš karto pamatysite geriausią variantą.
 8. Dar vienas meditacinis pratimas. Įsivaizduokite žmogų, su kuriuo jus jaudina santykiai (tai gali būti nepažįstamasis, neseniai jumis susidomėjęs). Įsivaizduokite, kad esate tas žmogus. Ne tik įgaunate jo išvaizdą, bet ir pasistenkite pilnai prie jos priprasti. Pasistenkite suprasti, ko jis nori, kokius jausmus jaučia, apie ką galvoja, kokiais interesais gyvena. Neblogai būtų, jei mintyse imsite mėgdžioti jo judesius, kalbą. Svarbiausia pradėti jaustis taip, lyg visos jo mintys būtų jūsų.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą