Kiekvienam žmogui gali nutikti kažkas nemalonaus. Kai kurių Zodiako ženklų atstovai dėl savo prigimtinio noro priešintis dažniau susiduria su  problemomis.

Norėdami užkirsti kelią sunkumų ar nemalonumų atsiradimui, nes ir be jų yra kas nuodija gyvenimą, patartina susipažinti su ateities  prognozėmis šiuo klausimu.  Nors mes ne visada sugebame užkirsti kelią blogiui, užtat turite galimybę iš anksto žinoti, ką mums žada likimas ir žvaigždės.

 

AVINAS (kovo 21 – balandžio 20)

Didžiausios bėdos Avinui kyla dėl jo prastos nuotaikos. Avinas tampa dar impulsyvesnis, kai jam kas nors nepatinka arba nenori pripažinti. Pagrindinė Avino ženklo žmonių bėda – kivirčai su aplinkiniais. Šio ženklo atstovams reikia išmokti  ne tik tvardytis, laiku nusiraminti, bet ir išmokti paprašyti atleidimo. Tada viskas bus gerai.

 

JAUTIS (balandžio 21 – gegužės 21)

Jautis dažnai pats ieško blogos nuotaikos ištakų, todėl ir susiduria su šiomis problemomis savo valia. Žinoma, pirmiausiai jis turėtų atsisakyti šio nuodijančio jo gyvenimą įpročio ir stengtis keistis. Tokiais atvejais Jautis gali pasinaudoti holotropinio kvėpavimo metodu. Be to, šio ženklo atstovas neretai pats išprovokuoja ir sukelia  nemalonius dalykus – ginčus ir konfliktus. Beje,  panašios problemos kils „pavydėtinai“ dažnai, jei šie ženklo žmonės nepadirbės su savimi. Kita   Jaučio problema ta, kad jis nelinkęs įsiklausyti į išmintingų žmonių patarimus. Tai padėtų jam išvengti daugelio rūpesčių.

 

DVYNIAI (gegužės 22 – birželio 21)

Apie šio ženklo atstovus galima pasakyti trumpai drūtai: Dvyniai, savo ar ne savo valia, nuolat planuoja savo ateitį neteisinga kryptimi, todėl neretai nukenčia  ne tik jų nuotaika, bet ir finansinė padėtis. Dvyniai turi išmokti valdyti emocijas, nes tuo tik apkartina savo gyvenimą ir trukdo pasiekti trokštamos laimės. Jei daugiau galvotumėte apie tai, prieš imdamiesi veiksmų, galėtumėte  išvengti daugelio problemų.

 

VĖŽYS (birželio 22 – liepos 22)

Vėžiai nemėgsta nieko, kas nenusipelno jų dėmesio. Jie labiau  linkę sutelkti savo dėmesį ties asmeniniais reikalais, todėl problemos kaupiasi  daugiau ten, kurias jie palieka be priežiūros ir nėra kontroliuojamos. Pavyzdžiui, šio ženklo atstovai gali visa galva pasinerti į verslą, pamiršdami  greta esantį savo širdies draugą.  Vienaip ar kitaip, Vėžiai pirmiausiai galvoja apie save, nepaisant jų kaip labiausiai šeimyniškų ar šeimos žmonių iš visų Zodiako ženklų statuso.

 

LIŪTAS (liepos 23 – rugpjūčio 23)

Liūto ženklo žmonių dauguma nemalonumų yra susijusios su jų perdėtu ego ir savęs sureikšminimu. Be to, nemažai tarp jų ir labai pažeidžiamų bei kerštingų žmonių. Liūtai dažnai nepastebi aplinkinių nusiteikimo, neįsiklauso į jų nuomones, todėl beveik neįmanoma išvengti artėjančios audros ir su ja susijusių nemalonumų. Nors Liūtai ir nenori problemų, bet tuo pat metu jas patys ir susikuria. Jie taip pat mėgsta ginčytis, net pašiepti pašnekovus, o tai  irgi sukelia konfliktus ir nesutarimus.

 

MERGELĖ (rugpjūčio 24 – rugsėjo 23)

Mergelės ženklo žmonės pirmiausiai susikuria nemalonumus savo galvose. Tai ypač pasakytina apie tuos laikotarpius, kai jie yra kupini įkvėpimo, bet vis tiek nepavyksta realizuoti savo planus. Kažkas nesuveikia ir gana.  Tada pasaulis  jiems staiga pasidaro juodas, beviltiškas ir žiaurus. Tiesą sakant, jiems trūksta paprasto atkaklumo ir pasitikėjimo savimi. Mergelė mėgsta įpilti aliejaus į ugnį, kai viskas yra blogai. Dažniausios Mergelės ženklo atstovų bėdos yra neapibrėžtumas, nesaugumas, vienišumas, blogio paieškos, kitų kritikavimas ir savo neigiamų savybių ignoravimas. Laimei, daugumą jų galima pašalinti per vieną dieną.

 

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 – spalio 23)

Svarstyklės nors ir nedažnai, bet vis tiek įsitraukia į nemalonius nutikimus. Panašu, kad šio ženklo atstovams pavyksta pritraukti įvairius sukčius ir tuos, kurie gali pridaryti ir kitokios žalos. Šio Oro stichijos ženklo atstovai dažnai kenčia nuo energetinių vampyrų. Jei Svarstyklėms pavyktų apsisaugoti nuo  didžiausių savo nemalonumų – nesėkmingų pažinčių internete ir sąveikos su blogais žmonėmis, tada jų gyvenimas kaip mat pasikeistų į gerąją pusę.

 

SKORPIONAS (spalio 24 – lapkričio 22)

Dėl  savo neigiamo požiūrio į aplinkinius,  Skorpionams dažnai tampa nesėkmingi.  Nepaisant to, jie gali net keliais būdai paveikti  savo pasąmonę  ir tuo pačiu patiems užsiprogramuoti sėkmę. Faktas yra tas, kad Skorpionas turi vieną galingiausių biologinių laukų tarp visų Zodiako ženklų. Štai kodėl visos pagrindinės problemos  ir nemalonumai kyla su šio ženklo žmonėmis. Iš tikrųjų jie patys gali juos susikurti ir… atsikratyti. Pagrindinė Skorpionų bėda, kuri juos visur persekioja,  tai nenoras įsiklausyti ką sako ir patari kiti. Taip elgdamiesi jie gali giliai įžeisti ir savo artimuosius.

 

ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 22)

Šaulio problemos dažniausiai iškyla meilės srityje. Jis žino, kaip būti romantiškam ir maloniam, bet pavydas dažnai ima viršų ir net gali juos sunaikinti. Nors šio ženklo atstovai ir žino veiksmingų sąmokslų teorijų, galinčių padėti atsikratyti šio jausmo, bet kažkodėl jomis labai retai pasinaudoja. Šaulys dėl  jį užpuolusio neryžtingumo gali atsidurti ir nepatogioje situacijoje. Nepaisant to,  priimdami svarbius sprendimus, jie linkę vadovautis intuicija, kuri jį itin retai paveda.  Nors Šaulio šeštasis pojūtis yra stiprus, bet noras viską  tarsi paleisti savaime dažnai tampa didelių finansinių nuostolių priežastimi.

 

OŽIARAGIS (gruodžio 23 – sausio 20)

Ožiaragiai dažnai kenčia dėl vienatvės, kadangi jie yra slapukai ir daugelis jų nesupranta.  Tai yra viena iš septynių priežasčių, kodėl sėkmė juos aplenkia. Nėra Ožiaragio, kuris atsivertų žmonių akivaizdoje ir pasakytų „viskas labai gerai“. Mat šio ženklo atstovams neretai atrodo, kad kiti yra jiems skolingi arba kad jie yra kam nors skolingi. Jie taip pat dažnai išgyvena kūrybinę krizę,  savimi abejojančius ar savigraužos periodus ir tiesiog užsitęsusių depresijų laikotarpius. Žinoma, apie tai dažniausiai nutyli, stengiasi nekalbėti, kad neatrodytų silpni ir bejėgiai. Tai yra pagrindinė jų problema.

 

VANDENIS (sausio 21 – vasario 19)

Vandenio ženklo žmones vargina  ir alina nesugebėjimas laukti, pavydas ir pyktis. Pastarieji du   neretai būna jo nuolatiniai svečiai. Nepaisant to, šio ženklo atstovai žino penkis veiksmingus būdus, kaip  atsikratyti šių emocijų ar jas prislopinti. Vandenis taip pat žino, jei nieko nedarys, jo gyvenimas virs nuolatiniu noru būti geresniu, pranašesniu ir viršesniu  už visus kitus. Vandeniams labai sunku atsikratyti minties, kad jiems nesiseka. Tai yra pagrindinė jų problema ir bėdų šaltinis.

 

ŽUVYS (vasario 20 – kovo 20)

Žuvys nuolat vėluoja: dirbti, laikytis svarbių projektų pristatymo terminų ir panašiai. Šiuo atžvilgiu jos nuolat susiduria su bėdomis kone visose gyvenimo srityse. Nepaisant to, šio ženklo žmonės gali būti atidūs, punktualūs, disciplinuoti. Tik belieka suimti save į rankas, susikaupti ir padės atsikratyti problemų bei nenumatytų rūpesčių.

Taigi, išsiaiškinome, kad yra aštuoni visatos ženklai, įspėjantys apie pavojų. Jei kiekvieno Zodiako ženklo atstovas atkreiptų į juos daugiau dėmesio, tada galėtų užkirsti kelią daugeliui nemalonių dalykų.

3 KOMENTARAI

 1. Thank you a lot for sharing this with all folks you really recognise what you’re speaking
  about! Bookmarked. Please additionally talk over with
  my site =). We may have a link change agreement between us

 2. Heya! I understand this is sort of off-topic but I needed to ask.
  Does managing a well-established website like yours take a massive amount work?
  I am completely new to running a blog however I
  do write in my diary everyday. I’d like to start a blog so
  I will be able to share my experience and feelings online.

  Please let me know if you have any recommendations or tips for
  brand new aspiring blog owners. Thankyou!

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą