Kiekvieną kartą, kai į pasaulį ateina naujas kūdikis, tai yra „gera diena kaimynystėje“. Tačiau vienos  Pitsburgo ligoninės darbuotojai nusprendė žengti didelį ir reikšmingą žingsnį į priekį Pasaulinės gerumo dienos proga. Ligoninės darbuotoja numezgė visiems naujagimiams mažus raudonus megztukus, kad jie primintų vieną garbingiausių miesto piliečių, poną Fredį Rogersą.

 

Darbuotojai vilkėjo specialius marškinėlius

Kiekvienais metais, lapkričio 13- ąją švenčiama Pasaulinė gerumo diena. Ji skirta pabrėžti gerus darbus mūsų bendruomenėje ir sutelkti dėmesį į teigiamą šių darbų galią. Pitsburgo „UPMC Magee-Womens Hospital“ ligoninė nusprendė pagerbti vieną garsiausių jų miesto buvusių piliečių Fredį Rogersą ir jie tai padarė pačiu žaviausiu ir originaliu būdu.

Ilgus metus trukusį televizijos serialą „Misterio Rogerso kaimynystė“ žiūrovai iki šiol  prisimena, kad ponas Rogersas beveik per kiekvieną pasirodymą vilkėdavo ryškiai raudonos spalvos megztinį. Per Pasaulinę gerumo dieną Pitsburgo „UPMC Magee-Womens Hospital“ darbuotojai vilkėjo specialius marškinėlius, norėdami atrodyti kaip pono Rogerso megztinis ir kaklaraištis. Negana to,   viena sumani personalo slaugytoja rankomis numezgė dešimtis žavių raudonų megztinių ir batelių, kad kiekvienas naujagimis  taip pat galėtų atstovauti ir ponui Rogersui!

Po to, kai vietinė radijo stotis WQED paskelbė Pasaulinę gerumo dieną, skirtą paminėti Pitsburge gimusios ir mėgstamos televizijos asmenybės gyvenimą, ligoninės darbuotojams ir kilo mintis nešioti raudonus kardiganus. „Misterio Rogerso kaimynystė“ buvo nufilmuota čia pat, WQED studijoje ir šiais metais šou švenčia savo 50-metį.

Nors pats ponas F. Rogersas mirė 2003 metais, jo našlė Joanne Byrd su malonumu atsiliepė  į pakvietimą ir atvyko į ligoninę, norėdama savo akimis išvysti, jog jos vyro paliktas gerumo palikimas iki šiol sėkmingai gyvuoja. Kai tik Joanne pamatė kūdikius, papuoštus raudonos spalvos  megztukais, jos veidas nušvito iš džiaugsmo!

 

Dėkojo už gerumą ir sunkų darbą

Po to, kai ligoninė pasidalino kūdikių megztinių nuotraukomis savo feisbuko paskyroje, kaip mat savo mintimis pasidalijo ir daugybė vartotojų: „Neįsivaizduoju, kas galėtų atrodyti gražiau už šiuos žavius kūdikius, pono Rogerso megztiniuose!“. „Ačiū jums už sunkų darbą, įdėtą į megztinius ir sportbačius naujagimiams“, – parašė kitas „Facebook“ skaitytojas. „Ponia, kuri tai padarė, yra „nuostabi kaimynė“. „Ačiū už jūsų gerumą“.

„Ponia Rogers nuotraukoje pro duris žiūri į visus tuos kūdikius su meile ir aš visa širdimi ir su meile prisijungiu prie jos. To dažnai tikrai nepamatysite“, – parašė dar vienas skaitytojas.

„Ši garbaus amžiaus moteris mažame Kanados miestelyje jautė, kad jos mylinti širdis didelė ir pasirengusi visus sušildyti. Manau, kad daugelis iš mūsų taip pat jaučia, kad turint didelę ir dosnią širdį galima daug ką padaryti!

Joanne Byrd  džiaugiasi, kad tai nuostabi atminimo dovana jos velioniui vyrui, palietusi tiek daug širdžių ir gyvenimų. Tai  ir labai puiki dovana dienai, skirtai mylėti savo kaimynus! Galų gale nuostabus ir ligoninės slaugytojos bei kitų darbuotojų darbas, kurie numezgė tiek daug megztinių ir batelių naujagimiams, norėdami ne tik juos sušildyti, bet ir šią dieną padaryti bent šiek tiek ryškesnę.

„Facebook“ tekstas ir nuotraukos

4 KOMENTARAI

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą