Vyrų meilė yra vienas iš labiausiai moterų aptarinėjamų pokalbių. Kai kurios galvoja, kad vyrai apskritai nemoka mylėti. Kitos sako, kad vyras gali įsimylėti, bet nesugeba šio jausmo puoselėti ir  išlaikyti. Tačiau gyvenimas žino ne vieną tyros ir tikros vyro meilės vienai moteriai pavyzdį.

 

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 – spalio 23)

Svarstyklės yra pusiausvyros ženklas. Todėl norėdamas išlaikyti balansą ir harmoniją, vyras, gimęs po Svarstyklių ženklu, padarys viską arba beveik viską. Bei jei paprašysite jo pateikti meilės apibrėžimą, jis  gali palyginti ją su matematiniu pavyzdžiu, kuriame svarbiausia yra išdėstyti privalumus ir trūkumus taip, kad būtų išsaugota lygybė ir papildytų vienas kitą. Todėl jis ir siekia sukurti harmoningą sąjungą su moterimi, kuri padėtų atsikratyti trūkumų ir tuo pačiu pabrėžtų daugybę jo pranašumų.

Šio ženklo žmogaus siela yra švelni ir jautri, o jis pats yra tikras džentelmenas, spinduliuojantis šilumą, tuo pačiu norėdamas apgaubti ja savo išrinktąją. Tiesa, Svarstyklių vyrui nereikia pasirinkti savo jausmų objekto, veikiau priešinga lytis pasirenka jį. O ta, kuri sugeba pereiti visus išbandymus ir pašalinti konkurentes ar varžoves, turi galimybių jį išlaikyti prie savęs. Meilė jam yra gyvenimo dovana, todėl jis ilgai nesiryžta užmegzti santykius, teikdamas pirmenybę vienai iš jam neabejingų moterų. Šio ženklo vyras paprastai neįsimyli iš pirmo žvilgsnio. Jis gali tik atsakyti moteriai, kuri pirmiausia imasi iniciatyvos, švelnumu. Žinoma, subtiliai ir jautriai.

Svarstyklių vyras niekada neprimeta savo jausmų, o parodo juos tik reaguodamas į parodytą dėmesį jam. Bet tarsi negirdimai bet kokiems signalams iš išorės. Ir jei moteriai pavyksta įveikti pirmuosius sunkumus, susijusius su jo sudėtinga prigimtimi, galite būti tikros, kad gyvenimas šalia šio ženklo vyro jums atrodys nuostabios ir nesibaigiančios atostogos. Jame matysite partnerį, kuris nuolat stengiasi išlaikyti taiką ir harmoniją jūsų santykiuose. Jis niekada nepakels balso, visada skaitysis su jūsų nuomone ir netgi suteiks galimybę jums apsispręsti  ir priimti sprendimą.

Netgi gali ateiti akimirka, kai susimąstysite, o kas yra didžiausia jo gyvenimo meilė: jūs ar jo paties ramybė… Taip gali nutikti dėl to, kad Svarstyklių ženklo vyras labiau mėgsta ramybės ir grožio atmosferą, nei bet kuri moteris. Bet ar prasminga konkuruoti tokioje atmosferoje? Pabandykite įsitikinti, kad jumyse jis mato tas vertybes, kurios jam yra svarbiausios pasaulyje. Tuomet jis tikrai mylės jus, nors išoriškai jo jausmai pasireiškia nežymiai – švelnumu ir trumpalaikiu žvilgsniu.

 

SKORPIONAS (spalio 24 – lapkričio 22)

Pasak  pasaulinio garso rašytojo Fiodoro Dostojevskio, didžiausia meilė yra ta, kuri atneša daugiausiai kančių. Prisimindamas savo gyvenimą su  mylima moterimi, jis sakė, kad apimdavo  gana keistas jausmas, tarsi „neapykanta tąsytų už plaukų“. Šis dvilypumas visiškai apibūdina Skorpiono meilę savo sudėtingu sadomazochizmu. Vyrui, gimusiam po šiuo ženklu, meilė yra malonumas, neatsižvelgiant į kūniško džiaugsmo pasekmes. Tik šio ženklo vyras sugeba mylėti nevaržomas instinktų ir kurie nėra kontroliuojami.

Jis personifikuoja šį jausmą visa apimančia aistra, nuvedanti jį į visišką laimę arba į visišką nelaimę. Skorpiono vyras  įsitikinęs, kad meilė nusipelno žmogaus gyvenimo ir nėra prasmės priešintis jos žavesiui ar bandyti išsilaisvinti iš jos magiškos įtakos. Skorpionas tiesiog nesugeba atsispirti jos pagundoms. Todėl meilė, Skorpiono aiškinimu, yra ne kas kita, kaip gilių emocijų slėpinys, neišspręsta paslaptis, nežinomas pasaulis … Orgazmas jam yra akimirksniu krintanti sumaištis,chaosas ir „mirtinas“ spazmas. Visi šie pojūčiai, kurių neįmanoma išanalizuoti, jam atrodo kaip galingas priešistorinės lyčių kovos aidas, kai patinas valdė prieš moters valią.

Žinodamas patrauklią savo vyriško žavesio galią, Skorpionas bando pavergti moterį. Jis įsitikinęs, kad iš jo sklindančios erotinės kibirkštys veikia ją nenugalima jėga, sukeldamos deginančio susijaudinimo bangas. Taip jis nori pavergti moterį. Bet klystate, jei tikitės, kad Skorpionas parodys jums savo meilę. Jo elgesyje nėra švelnumo ir meilės užuominų. Net visą gyvenimą būdamas su savo moterimi, jis gali kalbėti apie ją, kaip paprastai kalbama apie priešą.

Bet nekreipkite dėmesio ir neimkite to į širdį: jei jis taip elgiasi, vadinasi, jis tikrai myli ir  pripažįsta jus vertu priešininku! Natūralu, kad meilė jam yra kovos laukas. Jis niekada neatsisakys bandymų pavergti moterį, tačiau visada tikėsis, kad ji priešinsis, priimdama jo iššūkį.  O jei ji net negalvos priešintis, greičiausiai jis praras susidomėjimą ja. Jo žavėjimąsi gali iššaukti tik tokios pat stiprybės ir dvasios priešininkas. Bet niekada nepamirškite, kad jo pasąmonę valdo sadomazochizmas. Todėl turėtumėte sąmoningai padėti jam išsikrauti: retkarčiais pasirūpinkite, kad partneris kankintųsi psichologiškai ir tiesiog leiskite jam šiaip sau pasikankinti. Atminkite: jūs neturėtumėte atskleisti jam visos savo meilės gelmės, tik tada jo domėjimasis  jumis niekada neišblės. Leiskite jam šiek tiek suabejoti savo pozicijų tvirtumu jūsų širdyje, bet nepalikite jo. Kartais išprovokuokite jį kovoti ir įrodykite, kad nesate menkesnė už jį savo kovos savybėmis. Priešingu atveju – jūs turite su juo išsiskirti!

 

ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 22)

Šaulys įsimyli lengvai ir dažnai, o tai reiškia, kad jis nepasižymi pastovumu. Bet karšta aistra užvaldo jį tik tada, kai pats tiki ja. Todėl kartais Šaulio jausmus galima pavadinti jo vaizduotės fragmentais, verčiantys jį mylėti  ir siekti įgyvendinti savo idėją apie pasaulio perdarymą. Šaulys dažnai iš tolo pasirenka atodūsio objektą ir klauso jo širdies plakimo, kol iš arčiau susipažįsta su savo išrinktąja. Jo svajonių merginaar moteris  turėtų būti neprieinama, paslaptinga, nesuprantama.

Bet jei moteris, reaguodama į jo dėmesį, iškart atveria jam savo sielą ar dar blogiau – pradeda prisirišti prie savo gerbėjo, ji iškart praras visą žavesį jo akyse! Tai reiškia, kad joje nebeliks paslapčių ir kitų įdomių, nepažintų dalykų. Tada Šaulys pradeda dairytis kitos neįveikiamos tvirtovės, kurios tyko pasalose ir kuria planus, kaip ją įveikti ir nugalėti. Po to ir vėl viskas pasikartos. Šaulio ženklo vyras siekia moters palankumo, kol jis myli ją giliai. Kai tik meilė atvėsta, ji praranda visą savo aštrumą ir skonį. Šio ženklo vyrui svarbiausias dalykas yra paslapties jausmas, o ne užkariavimas.

Jam moteris reiškia gilų šulinį, kuriame galima paslėpti tai, ką Šaulys taip mėgsta – gaivų šaltinio vandenį! Todėl nemėginkite Šaulį sulaikyti, juo labiau – prisirišti prie savęs. Šio ženklo vyras visų pirma iškelia savo laisvę ir nepriklausomybę, o jų vardu jis yra pasirengęs atsisakyti net ir savo didžiausios meilės. Emociniai santykiai jam yra svarbūs, jei jie neprieštarauja jo laisvės troškimui. Nuo pat pradžių Šaulys nėra linkęs užmegzti rimtų santykių su bet kuria jam patinkančia moterimi, tuo pačiu demonstruodamas didžiulį atsargumą. Vos pajutęs bent menkiausią kišimąsi į jo asmeninę laisvę, jis dingsta be atsisveikinimo žodžio.

Bet jei Šaulys atranda savo gyvenimo meilę, jis suranda šimtą priežasčių, kodėl ta moteris negali priklausyti niekam, tik jam. Jis laikosi jos tiesiog įsikibęs ir suka galvą, kaip paprašyti jos rankos. Tada galite drąsiai pastatyti sieną tarp jūsų, užtvaras ir nepasiduoti jam visiškai ir besąlygiškai. Ir pamatysite, kaip greitai jūsų suintriguotas mylimasis norės išsiaiškinti, ko tuo siekiate…

 

OŽIARAGIS (gruodžio 23 – sausio 20)

Meilė Ožiaragiui yra konfliktinių jausmų kovos arena, užvaldanti jį iki sielos gelmių. Išoriškai šaltas ir ramus šio ženklo vyras, dažnai gąsdina moteris ar net paralyžiuoja kai kurias jų savo prikaustytu žvilgsniu, tuo pačiu išreikšdamas susidomėjimą. Ir tuo jis būna gana patenkintas, kad nei vienai jų nekiltų noras paliesti jį be rimtos priežasties … Ožiaragis kiek skiriasi nuo kitų Zodiako ženklų stipriosios lyties atstovų savo pojūčiais nuo subtilaus ir gilaus jausmo, idealizuojančio asmenybę. Nepaisant to, jis tiki tikros meilės egzistavimu, tačiau neskuba leistis į jos paieškas. Jis mieliau nešioja neprieinamo ir šalto vyro kaukę, skirtą paslėpti visus savo jausmus.

Mat Ožiaragis įsitikinęs, kad geriau atsiriboti nuo aistrų nei apnuodyti savo sielą dėl nelaimingos meilės. Jis puikiai supranta: leisdamas moteriai užkariauti jį, rizikuoja, kad ji gali palikti gilias širdies žaizdas. Taigi jis stengiasi atsiriboti nuo meilės reikalų, kurie, jo manymu, nesuteikia ilgalaikės laimės, o atneša vien neviltį kaip atpildą už trumpalaikius malonumus. Be to, Ožiaragio vyrą išskiria nepaprastas drovumas, kuris galiausiai atbaido moteris: jis atrodo joms visiškai nepasiekiamas. Natūralu, kad jis pats tai puikiai supranta, tačiau nė viena moteris niekada nepadės jam rasti kelio į savo širdį. Nepaisant to, jis gali  pastatyti daugybę spąstų, nes yra įsitikinęs, kad tik jis nusipelno didelės meilės. Be to, Ožiaragis mano, kad jis yra sukurtas tikrai, giliai meilei, todėl nenori gaišti laiko trumpalaikiams romanams. Net jei šio ženklo vyras ir patinka kuriai nors moteriai, jis bijo artimiau susipažinti su ja, nes tariamai numato nesėkmę ir stengiasi bet kokia kaina išvengti nusivylimo. Todėl jis mieliau slopina savo jausmus, neleisdamas jiems prasiveržti.

Ožiaragio vyras ne tik nebando užkariauti moters, bet neretai jis visais būdais ginasi nuo užkariavimų. Užtat šio ženklo vyras žino, jei jis leis sau nusiplėšti abejingumo kaukę, tai nebus impulsyvus gestas, o ilgų, gilių apmąstymų rezultatas.Tada jis atvers savo mylimajai savo vidinį pasaulį, kuriame aistros kunkuliuos ne blogiau nei verdančiame ugnikalnio lavos krateryje. Šio ženklo vyro meilė būna neįprastai gili ir aistringa. Jis būna ne tik ištikimas ir rūpestingas draugas, bet ir aistringas meilužis. Kokia moteris nesutiktų kantriai palaukti, žinodama, kad taps mylima visą likusį gyvenimą. Kokia moteris neieškos tikros meilės, apdainuotos filmuose ir romanuose, žinodama, kad tokią pat meilę patirs Ožiaragio  glėbyje. Ir tik Ožiaragis galės įgyvendinti jos didžiausias svajones…

 

VANDENIS (sausio 21 – vasario 19)

Vandenio meilė visada įgauna draugystės atspalvį, nes ji taip pat primena meilę. Net ir jam pačiam sunku rasti ribą tarp šių dviejų jausmų, todėl jis dažnai klysta bandydamas atskirti grynai draugiškus kontaktus nuo meilės. Jam dažnai kyla klausimas: „Ar tai draugystė, ar jau meilė?“.

Bet tradicinės idėjos apie romantišką meilę sukelia šio ženklo atstovams nerimą, baimę dėl galimybės prarasti savo laisvę ir nepriklausomybę.Juk tai Vandeniui yra svarbiausia, todėl jis bijo meilės, bijo pamesti galvą dėl jos ir prarasti situacijos kontrolę. Jis daugiausiai yra racionalistas ir, jo požiūriu, viskas yra už proto kontrolės ribų: staigūs emocijų pliūpsniai, aistringi jausmai. Įprotis logiškai samprotauti daro jį visiškai bejėgiu jausmų srityje. Emocijos tampa nekontroliuojamos ir jis ne juokais išsigąsta, kad nebepavyks suvaldyti savo jausmų.

Taigi jis stengiasi įsimylėti rečiau, o jei nutiko taip, kad  meilė netikėtai įsiplieskė, jis nenori to pripažinti  net sau ir mėgina įtikinti save (o kartais ir kitus), kad tik draugystė ir niekas kitas verčia jo širdį plakti greičiau. Atvirai kalbant, tai nėra pakankamai malonu moteriai, kuri jaučia jam kokius nors jausmus ir patyliukais dūsauja! Tuo pačiu metu Vandenio nusistatymą prieš bet kokias emocijas iš dalies paaiškinamas nedrąsumu. Tai reiškia, kad jo žodiniai pareiškimai yra ne kas kita, kaip maskavimasis. Per daug drovus, kad garsiai pasakytų apie savo jausmus. Nepaisant to, iš Vandenio gestų ir elgesio galima suprasti, kad jis yra pasiruošęs apsupti moterį dėmesingumu ir švelnumu bei  yra pasirengęs suteikti jai viską – jei tik tai yra tikrai rimti santykiai. Bet jo rūpestingumas turi ir šešėlinę pusę: nenorėdamas prarasti savo priklausomybės, tuo pat metu siekia pavergti savo partneę. Bet jei  Vandenis susiduria su pasipriešinimu, tai yra jo išrinktoji per daug ištvermingai priešinasi spaudimui, rūpestingas šio ženklo atstovas netrukus gali virsti niūriu despotu.

Be to, įskaudinus Vandenį, jis gali pradėti priekabiauti visais įmanomais būdais bei prieštaraudamas viskam. Tokiu atveju jo elgesys tampa nenuspėjamas, o susikaupus pykčiui, bet kurią akimirką gali išsilieti su griaunama jėga, kaip  išsiveržęs ugnikalnis. Bet jei moteris sugebės atsisakyti demonstratyvių gudrybių ir surasti diplomatinį požiūrį į tai, Vandenis gali parodyti lankstumą net sau pakenkdamas. Tuo pačiu įrodydamas, kad žino, kaip būti tolerantišku.

 

ŽUVYS (vasario 20 – kovo 20)

Jei įsivaizduojate tikrą žuvį, plaukiančią vandenyje, galite pastebėti: ji plaukia pasirinkta saugia kryptimi arba už jauko. Tokia pat situacija yra ir su vyru, gimusiu po šiuo Zodiako ženklu. Jis pradžioje krypsta į visas puses ieškodamas to, ko jam iš tikrųjų reikia. Neretai būna sunku suprasti šio ženklo vyro elgesio motyvus. Taip pat neįmanoma suprasti  ir jo reakcijos esmės. Tarkim, jis atrodo įsimylėjęs ir šventai tiki, kad taip yra, bet tada tampa abejingas moterims ir pateikia joms nesuprantamų savo norų ir pageidavimų.

Šio ženklo vyrai neretai skraido padebesyse, tik retkarčiais nusileisdami ant žemės. Žuvų vyrai nespjauna ir į trumpalaikius romanus, net mėgsta atsitiktines pažintis, į kurias, suprantama, nežiūri rimtai. Tačiau tokie santykiai, kaip ir galima tikėtis, dažnai baigiasi nesėkmingai: prieš sužinodamas savo išrinktosios charakterį, jis jau kalba su ja apie meilės naktį ir siekia artumo.

Bet dažnai viskas baigiasi skausmingu nusivylimu. Žuvų ženklo vyrų problema ta, kad jie būna tiesiog priklausomi nuo romantiškų istorijų, kupinų apgaulingų jausmų ir meilės be atsako.

Dėl to ne vienas šio ženklo atstovas patiria skausmą, skendi neviltyje, laikydamas tai neatsiejama išgyvento jausmo dalimi. Nežinia kaip, bet jam visada „pavyksta“ rasti moterį, kuri prasiskverbia į jo sielą, pasmerkia ją kančiai ir kankynei bei nustumia į neviltį.

Kad ir kaip tai keistai benuskambėtų, bet šio ženklo vyras, galima sakyti, pasąmoningai siekia tokios emocinės būsenos, atspindinčios jo vidiniame pasaulyje vyraujantį chaosą. Jis niekada nepasiekia visiško aiškumo santykiuose ir neišsprendžia problemos iki galo. Emocinis nestabilumas yra pakankamai stipri paskata Žuvų ženklo vyrui ir ateityje vėl užmegzti santykius, kurie jam nieko neduoda, o tik atima ramybę. Neribota paniška vienatvės baimė yra šio ženklo vyro silpnoji vieta, todėl jam kartais geriau bet kuris moteris nei apskritai moterų nebuvimas. Žodžiu, savo partnerei jis bus kietas riešutas…

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą