Mergina paskelbė vaizdo įrašą ir iš karto atkreipė 13 tūkstančių abonentų dėmesį. "TikTok" stopkadras

Britė nusifilmavo su mama, o po to  įkėlė vaizdo įrašą į „TikTok“, bet žmonės pamatę galvoja, kad jos  yra seserys. Mat mergina pagimdė dukterį būdama 13 metų, todėl ji atrodo šalia savo dukters tarsi jos būtų draugės ar seserys. Panašu, kad šis duetas jau užkariavo „Tiktok‘o“ viršūnes.

***

Mergina iš Anglijos, pasivadinusi „Paris Ledger“, dar tik  neseniai pradėjo savo kelią į „Tiktok“ ir, panašu, per trumpą laiką jai pavyko padaryti tai, ko kitiems nepavyksta per ilgą laiką. Mergina paskelbė vaizdo įrašą ir iš karto atkreipė 13 tūkstančių abonentų dėmesį. Galvojate, kad kartais užtenka tik pašokti prieš kamerą? Žinoma, šiuo atveju svarbiau atspėti situaciją, o ne vien gėrėtis jų šokamu šokiu.

Taigi, ką galima sugalvoti, norint pritraukti sekėjų dėmesį? Norėdama sulaukti savo šlovės  valandos, merginai tereikėjo į kadrą pakviesti motiną. Kodėl? Nes moteris atrodo taip, lyg jos būtų seserys. Ir vis dar neaišku, kuri iš jų yra vyresnė, o kuri – jaunesnė. Tačiau žodžių čia nereikia – tik pažiūrėti.

„Tiktokerė“ patikslino, kad motina ją pagimdė būdama 13 metų, o dabar jai jau 29. Komentatoriai vargu ar tiki, kad tai tikrai ne draugės.

„Maniau, kad tai tavo draugė“, – parašė viena komentatorė.

„Jūs atrodote kaip seserys“, – parašė kita.

O kai kuriems vartotojams, panašu, mergaitės mama  įstrigo giliai į širdį.

„Ar tavo mama viena?“, – klausia komentatorius.

 

„YouTube“ vaizdo įrašas

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą