„TikTok“ vartotoja, slapyvardžiu „lexiculp“ panašiai nustebino savo abonentus, pasidalindama vaizdo įrašu su mama savo profilyje. Stopkadras

„TikTok“ vartotoja abonentams parodė, kaip atrodo jos mama, ir, regis, dabar gailisi dėl šio sprendimo. Pamatę moterį, vaikinai nesuprato, kaip jai sekasi atrodyti taip įspūdingai, o kiti  nusprendė, kad prieš juos yra pati Megan Fox.

 

Moteris ją pagimdė būdama 14 metų

Gyvenimas ne kartą įrodė, kad ne visada verta tikėti savo akimis ir ausimis. Pavyzdžiui, žiūrint į paauglę merginą, neturėtumėte skubėti jos leisti į mokyklą, nes ji jau gali būti suaugusi moteris su savo vaikais.

„TikTok“ vartotoja, slapyvardžiu „lexiculp“ panašiai nustebino savo abonentus, pasidalindama vaizdo įrašu su mama savo profilyje.

Vaizdo įrašo aprašyme mergina paaiškino, kad moteris ją pagimdė būdama 14 metų, tačiau motinos išvaizda vis tiek nustebino auditoriją. Niekas nesitikėjo, kad motina atrodys tokia jauna.

Kai ji pasirodė kadre, atrodo, kad „tiktokerės“ sesuo stovėjo prieš kamerą.

Vaizdo įrašo pabaigoje dukra pradėjo pozuoti prieš objektyvą su mama, norėdama pabrėžti, kad kaip jaunai moteris atrodo. Žiūrovus nustebino ir „lexiculp“ motinos išvaizda, ir biografija.

 

Sukėlė  didelį vaikinų susidomėjimą

„Oho. Kaip tai įmanoma?“, – klausia vienas.

Be to, jaunos moters išvaizda sukėlė  didelį vaikinų susidomėjimą, todėl vartotojai perspėjo dukrą: jos motina gali sukelti problemų santykiuose.

„Taigi, ar jau pradėjote priimti paraiškas patėvio pozicijai?“, – klausia viena komentatorė.

„Ji gali pavilioti tavo vaikiną“, – pritaria pirmajai ir kita komentatorė.

„Ji gražesnė už tave“, – padarė išvadą dar kita.

Kai kurie komentatoriai galvoja, kad moteris turi žvaigždės išvaizdą ir primena vieną Holivudo garsenybę.

„Sekundę pamaniau, kad tai Megan Fox“, – parašė komentatorė.

Susidomėję moters išvaizda vartotojai galėjo rasti asmeninį jos profilį. Moters vaizdo įrašai įrodo, kad ji tikrai atrodo labai jaunai.

 

„TikTok“ stopkadrai

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą