Laiško autorė parašė mergaitei, kad karalienei labai patiko jos darbai ir paprašė daugiau sužinoti apie Wanessos gyvenimą Lenkijoje. "Facebook" nuotrauka

Prieš dvylika metų Wanessa Bąkowska buvo atiduota įvaikinti, kai jai buvo vos kelios dienos. Wanessa gimė su Dauno sindromu ir daugybe kitų sveikatos problemų, o biologiniai tėvai nebuvo pasirengę ja rūpintis. Laimei, ten pat atsirado puikūs Wanessos naujieji tėvai!

 

Net nenujautė, kad įsivaikino būsimą talentingą dailininkę

Karolina and Rafałas Bąkowskai iš Lipkos (Lenkija), parsivežė Wanessą namo, kai jai buvo vos 22 mėnesiai. Jie net nenujautė, kad įsivaikino būsimą talentingą dailininkę ir vieną dieną sulauks pagyrimų iš pačios  Anglijos karalienės!

Dabar 12 metų Wanessa yra talentinga tapytoja. Pilos galerijoje „Labirynt“ jau buvo surengta jos darbų paroda. Praėjusiais metais vienas jos paveikslų netgi buvo parodytas Didžiojoje integracijos šventėje Varšuvos nacionaliniame teatre. Dvylikametė kuria savo kūrybos darbus, vadovaujant mokytojai.

Būtent ponia Anetka pasiūlė Wanessai nusiųsti vieną savo paveikslų karalienei Elizabeth II. Taigi, jaunoji menininkė pasirinko aliejiniais dažais ant drobės tapytą kūrinį, pavadintą „Žemė“, ir nusiuntė jį  jos Didenybei, parašydama mielą laišką kartu su juo.

„Jūsų Didenybe, mano vardas Wanessa ir man 12 metų. Aš gyvenu Lenkijoje, mažoje Lipkos komunoje. Turiu puikių mokytojų ir daug draugų. Mano šeimą sudaro mama Karolina, tėtis Rafalas, brolis Alanas ir sesuo Nutka. Aš juos labai myliu. Esu neįgali, su Dauno sindromu. Nepaisant to, tapau paveikslus. Norėčiau padovanoti jums vieną iš jų, Jūsų Didenybe. Šio paveikslo pavadinimas yra „Žemė.“ Linkėjimai iš Lenkijos.

 

Karalienei  labai patiko mergaitės nutapytas paveikslas 

Ir graži talentingos dailininkės Wanessos Bąkowskos istorija galėjo baigtis čia. Juk britų karalienė yra  labai užsiėmusi, kad pastebėtų meno kūrinį, kurį jai atsiuntė vaikas iš Lenkijos.

Bet mergaitė sulaukė atsakymo! Wanessa tryško jauduliu, kai gavo oficialų, ant Balmoralo pilies firminio blanko atspausdintą laišką. Nors laiškas nebuvo parašytas pačios karalienės, jį parašė jos padėjėja, ledi Elizabeth Leeming.

Laiško autorė parašė mergaitei, kad karalienei  labai patiko jos darbai  ir paprašė daugiau sužinoti apie Wanessos gyvenimą Lenkijoje. Leeming net paminėjo, kad karalienė palietė ir pasakė, kad puiki dovana!

Ko daugiau reikia talentingam vaikui! Jos kūryba tikrai nepaprasta, ir mes labai džiaugiamės, kad vienas iš galingiausių pasaulio žmonių skyrė laiko ją taip įsimintinai pripažinti. Aišku, mergaitė brangins tą laišką amžinai! Ir jūs nepamirškite pasidalinti šia istorija su kitais.

„Facebook“ tekstas ir nuotraukos

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą