Jei vyras jums fiziškai visiškai abejingas, jūs nepagaunate jo žavių žvilgsnių, tada vargu ar jis ateityje norės kurti ir palaikyti santykius su jumis. Archyvo nuotrauka

Nors kiekviena moteris  ir mergina nori būti geidžiama ir patraukli patinkančio vyro akyse, deja, gyvenimas kartais daro savo korekcijas. Ir mergina gali būti pati gražiausia, padoriausia ir intelektualiausia, bet, toli gražu dar nereiškia, kad kiekvienas stipriosios lyties atstovas kris jai po kojomis. Kaip suprasti, kad vyras nenori tęsti santykių po pirmojo susitikimo?

 

  1. Nerodo dėmesio ir iniciatyvos dėl tolimesnių susitikimų

Jei vyrui mergina labai patinka, stengiasi ją kuo nors nustebinti. Dovanoja mažas dovanėles, sako komplimentus. Apskritai imasi visų veiksmų kaip savaime suprantamo dalyko. Bet jei vyras nerodo iniciatyvos, yra vangus, apatiškas, mažai tikėtina, kad jums pavyks užmegzti su juo santykius.

  1. Neskambina pirmas

Žinoma, tie laikai, kai tik vyras turėjo pirmas skambinti, praėjo. Dabar nėra nieko gėdingo tame, kad mergina pati parašo patikusiam vaikinui ir žengia pirmąjį žingsnį susitikimo link. Tai netgi labiau pritraukia jų dėmesį, nes vyrai taip pat nori jausti, kad yra mylimi ir geidžiami. Tačiau jei visada pirmesnė rašote savo susižavėjimo objektui, o jis nerodo jokios iniciatyvos, tada jis akivaizdžiai nėra pasirengęs tęsti santykius. Ir jei pokalbio metu jis jums atsakys šaltai, tada neturėtų likti jokių abejonių. Tai ne jūsų romano herojus.

  1. Vengia intymumo

Žinoma, jei vyras iš karto netempia į lovą,  dar nereiškia, kad jūs jam nepatinkate. Santykių pradžioje turėtų būti romantika, saldumynai, gėlės ir kiti mieli dėmesio ženklai. Bet jei vyras jums fiziškai visiškai abejingas, jūs nepagaunate jo žavių žvilgsnių, tada vargu ar jis ateityje norės kurti  ir palaikyti santykius su jumis.

  1. Kalba apie tai atvirai

Atrodytų, kad jei vyras tiesiai pasakė, jog mergina jo nedomina, tai ką reikėtų daugiau galvoti?  Juk ir taip viskas aišku. Tačiau kai kurios moterys ir toliau teisina vyrą, manydamos, kad tokiomis frazėmis jis tiesiog žaidžia su jomis. Arba verta dar šiek tiek „palaukti“, ir jis tikrai kris joms po kojomis. Tačiau tokia frazė yra tik sąžiningas žmogaus prisipažinimas, kuris turi būti priimtas oriai, garbingai ir nepykti.

  1. Nepalaiko merginos

Jam visiškai neįdomu, kaip merginai sekasi. Jam vienodai šviečia, kad ji padarė karjerą,  nutapė gražų paveikslą ar dar ką nors. Akivaizdu, kad toks vyras nėra suinteresuotas kurti santykius su šia mergina.

Patikėkite, jei vyrui labai patiktumėte, nereikėtų jam pasakoti, kaip jūs jaučiatės. Jis tiesiog pasirūpintų mergina. Todėl jei vyras yra abejingas,  apsisukite ir išeikite. Juk kad ir kaip ciniškai tai skambėtų, vaikinai yra kaip autobusai: vienas nuvažiavo, po 5 minučių atvažiuos kitas.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą