Mergina, matydama aiškų vyro susidomėjimą ja, atsiranda pasitikėjimas ir įsijungia mintis: „Tai tas vyras, kurio man reikia“. Archyvo nuotrauka

Be manipuliacijų, provokacijų ir emocinių svyravimų, moterys žino, ko paklausti,  norėdamos patikrinti, ar verta su tuo ar kitu vyru užmegzti ar palaikyti santykius.

Kita vertus, daugumai vyrų šie klausimai neatrodo įtartini, bet  jiems padedant moteris gali daug sužinoti apie jį. Todėl vyrai iš pradžių turi žinoti, ko siekia. Taigi, jei vyras nori palaikyti ar tęsti santykius su jam patinkančia moterimi, jis turi žinoti, kaip teisingai atsakyti į keblius klausimus. Juk nerimti ar naivūs atsakymai gali sužlugdyti visą ateities bendravimo perspektyvą.

  1. „Kuo aš tau taip patinku?“

Dėl šio klausimo vyrai dažnai pasimeta, nes kvaila atsakyti, kad jiems patiko merginos išvaizda. Jie arba pradeda sugalvoti tai, ko nėra, arba atsako absurdiškai ir neįtikinamai.

Iš tikrųjų nėra prasmės tiesiogiai atsakyti į šį klausimą. Kadangi tas klausimas gali nuskambėti dažniau per pirmuosius susitikimus, kai tiesiog neturėjote laiko įsimylėti vienas kito. Ir visai logiška, kad žodis „patinku“ čia netinkamas.  Geriau pakeisti žodžiu „susidomėjai“.

Nereikia nė sakyti, kad  ji patinka. Geriau sakykite, kad yra tam tikra simpatija ir susidomėjimas ja kaip asmenybe. Be to, norint, kad mergina labai patiktų, ji vis tiek turės pasistengti (bet vyras ar vaikinas vis tiek neturėtų to sakyti, tegul pati atspėja).

  1. „Kuo labiausiai didžiuojiesi savo gyvenime?“

Akivaizdu, kad šis klausimas užduodamas siekiant paskatinti vyrą pradėti reklamuoti save ir pasakyti, ką pasiekėte gyvenime. Daugelis moterų sėkmę vertina materialiniu turtu, todėl taip pat nebūtina atsakyti į šį klausimą.

Geriau atsakykite, kad labiausiai gyvenime didžiuojatės tuo, jog darote tai, kas jums patinka, bendraujate su jus dominančiais žmonėmis ir apskritai tuo mėgaujatės.

Viena vertus,  taip jūs nesigiriate ir nesireklamuojate moters akivaizdoje, o kita vertus, jūs esate patenkintas savo gyvenimu, nes jis yra įdomus ir įvairiapusiškas. Žinoma, toks atsakymas patiks bet kuriai merginai ar moteriai.

  1. „Kodėl išsiskyrei su buvusia mergina?“

Jums nereikia pasakoti širdžiai „mielų“ istorijų apie tai, kaip ji jus išdavė, arba atvirkščiai. Jūs neturėtumėte kalbėti apie savo buvusią merginą neigiamai, nes tai tikrai neparodys jus iš  geriausios pusės.

Geriausias atsakymas į šį klausimą yra neutralus. Tai yra, pasakykite jai, kad jums ir  jūsų buvusiai merginai buvo gerai kartu. Tačiau atėjo momentas, kai jūsų keliai išsiskyrė ir turėjote skirtis.

Dažnai moteris nori sužinoti, kas tiksliai buvo išsiskyrimo iniciatorius. Kadangi daugelis moterų ir merginų bijo būti paliktos, o kai kurioms tai jau atsitiko, todėl jos nenori kartoti to paties scenarijaus.

  1. „Kas tau labiausiai patinka moteryje?“

Dažnas vyras, išgirdęs tokį klausimą, iš karto įsivaizduoja moterišką išvaizdą: jos suapvalintas formas ir taisyklingus veido bruožus.

Jei paskyrėte merginai pasimatymą,  ji puikiai supranta, kad jos išvaizda jums visiškai tinka. Todėl nereikia to nuolat pabrėžti sakant, kad jums patinka tokios gražios moterys kaip ji. Skamba pernelyg meilikaujamai ir nenatūraliai.

Kur kas rečiau moterys iš vyrų girdi tokias pageidaujamas savybes kaip intelektas, gebėjimas gerbti ir duoti. Nors šios savybės yra labai svarbios, kuriant tvirtus ir subalansuotus santykius.

Tai buvo keli pagrindiniai klausimai, kuriuos moterys mėgsta užduoti vyrams santykių pradžioje.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą