Daugelis moterų gali kasdien užversti vyrą komplimentais, meilikauti tik tam, kad vyras išpildytų bet kurį jos prašymą. Archyvo nuotrauka

Vyrui iš principo labai sunku suprasti moterį, o žinoti, ar ji myli, ar ne – dar sunkiau. Na, arba bent jau žinoti, kad jis patinka jai.  Juk vyras gali labai ilgai su moterimi glaudžiai bendrauti, ja rūpintis, jausti jai simpatiją, tačiau pati moteris gali nieko nejausti vyrui. Ypač liūdna, kai vyras jau palaiko ilgalaikius santykius su moterimi, o jo galvoje sklando klausimas: „Ar ji tikrai mane myli?“.

Juk bėgant metams moterys išmoko manipuliuoti vyrų jausmais ir gali lengvai tai panaudoti savo labui. Jos gali pasakyti vieną, bet iš tikrųjų patirti  visai ką kita.

Ir kad jums būtų lengviau atskirti tikruosius savo partnerės jausmus, šiame straipsnyje  pateikiame penkis moteriško elgesio bruožus, kuriuos vyrai painioja su meile.

 

  1. Jai patogu su juo

Moteris gali nemylėti vyro, bet jei jai bus patogu su juo, niekada jo nepaliks. Galų gale, kodėl ji turėtų palikti vyrą, kuris viską daro už ją? Tai yra, jis uždirba gerus pinigus, dovanoja dovanas, yra  rūpestingas, juo lengva manipuliuoti, tuomet tokiai moteris jis yra kone tobulas vyras, pasirengęs  tenkinti visus jos norus. Bet vargu,  ar ji  pamils jį, jei iki tol nemylėjo.

  1. Tiesiog draugauja

Sakoma, kad tarp vyro ir moters  negali būti draugystė, nes anksčiau ar vėliau kas nors tarp jų įvyksta.  Ir dažniausiai vyrai pirmieji tai patiria. Arba jiems jau patiko moteris nuo pat pradžių, tačiau jie tiesiog negali išeiti iš draugų zonos. Ir moterys gali pasinaudoti tokiu „draugu“, kad paprašytų jo pagalbos arba iš jo gautų kokios nors naudos.  Net jei vyras žinos, kad su ja niekas nešviečia, bet vis tiek stengsis ja rūpintis. Todėl paprastas patarimas: kuo greičiau palikti draugų zoną, nes moteris tiesiog jumis pasinaudos!

  1. Manipuliuoja juo

Labai dažnai moteris sąmoningai kelia vyro svarbą sau. Ji sako, kad jis jai yra geriausias vyras pasaulyje. Natūralu, kad į tai vedamas kvailas vyras dar labiau stengiasi dėl jos, kad tik ji  įsimylėtų jį. Tačiau neapsigaukite dėl to, nes tai  gali būti tik gražūs žodžiai. Tokiu būdu ji paprasčiausiai manipuliuoja jumis. Tai yra, kad jis ką nors padarytų dėl jos. Pavyzdžiui, nupirktų dovaną arba pakviestų į restoraną. Meilės čia nėra. Jai tiesiog patinka, kai vyras už ją daro viską, ko ji nori.

  1. Linkusi konfliktuoti

Daugelis vyrų mano, kad kai moteris nesiginčija su juo, yra abejinga, jai tiesiog neįdomu su juo diskutuoti. Bet tai nėra visiškai tiesa.

Moteris, kuri tikrai myli, atvirkščiai, stengiasi nepriekaištauti ir nekonfliktuoti.  Žinoma, bet kokiuose santykiuose kyla kivirčų, tačiau dabar nekalbame apie tuos, kurie kyla kone kasdien. Bet jei moteris kiekvieną dieną kelia vyrui skandalus, vargu ar ji myli jį.

  1. Veidmainiauja

Daugelis moterų  gali kasdien užversti vyrą komplimentais, meilikauti tik tam, kad vyras išpildytų bet kurį jos prašymą. Ir po tokių komplimentų natūraliai vyras darys viską, ko nori. Tačiau kai tik vyras tai padaro, ji kaip mat pasikeičia. Ir vyras galvos, ką padarė blogai, nes ji pati  ką tiktai sakė, kad jis yra geras.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą