Jeffrey'is Kendallas "prieš" ir "po"

2015 metais 25 metų Jeffrey‘io Kendallo motina patyrė sunkią galvos traumą. Pasibaigus draudimo išmokai, moteris iš reabilitacijos centro buvo išsiųsta namo prižiūrima sūnaus. Dėl šios priežasties Jeffrey nedirbo ir visą laiką leido namuose, rūpindamasis motina.

 

Priėmė ramią meditacijos, kantrybės ir meilės sau filosofiją

Pamažu jis nustojo savimi rūpintis, todėl jo svoris akivaizdžiai padidėjo. Kol ilgainiui vaikinas nebegalėjo žiūrėti į save.

„Pirmą dieną, kai mama grįžo, ji manęs neatpažino. Sunku buvo pamatyti jos tuščią žvilgsnį be motiniškos meilės“, – paaiškino vaikinas, pasidalydamas asmenine istorija apie meilę, kuri, anot jo, gali apversti gyvenimą aukštyn kojomis.

Iš tikrųjų viskas ir pasikeitė, kai draugas, išgyvenęs mylimosios merginos netektį, pakvietė Jeffrey į sporto salę, kad galėtų atitraukti  savo dėmesį nuo kasdienių buities rūpesčių. Tai prasidėjo kaip moralinis palaikymas, bet netrukus virto kažkuo daug daugiau.

Jeffrey‘is susidomėjo internetiniais mokymais ir prisijungė prie jogos bendruomenės. Jis priėmė ramią meditacijos, kantrybės ir meilės sau filosofiją, taip pat ir kūno rengybą – savo naują gyvenimo būdą. Jis atnaujino  ir savo mitybą bei ėmė mažiau gerti.

„Nuo vaikystės turėjau antsvorio,  bendraamžiai šaipėsi iš manęs. Tai atėmė iš manęs pasitikėjimą savimi. Kartais tai numesdavau svorį, tai vėl priaugdavau, tačiau šį kartą viskas yra kitaip“, – pasakojo vaikinas.

Kai jaunuolis numetė beveik 32 kg, jis pasidalino savo nuotraukomis „prieš“ ir „po“ internete. Žmonės buvo nustebinti. „Mano pažangos rezultatas tapo interneto „bomba“! Tą naktį negalėjau užmigti, buvo nuostabu. Visi komentarai buvo tokie entuziastingi ir įkvepiantys“, – sakė Jeffrey‘is.

 

Per dvejus naujo gyvenimo metus įgijo pasitikėjimą savimi ir vidinę ramybę

Socialinių tinklų vartotojai žavėjosi jo figūros pokyčiais ir  aiškiai apibrėžtais veido bruožais bei ištaigingais plaukais. Daugelis jį palygino su Disney  herojumi – princu Adamu iš filmo „Gražuolė ir pabaisa“. Jeffrey sakė, kad tai buvo geriausias komplimentas, kokį tik yra girdėjęs.

Stebuklinga jos transformacija įkvėpė daugelį socialinių tinklų vartotojų ir suteikė jiems pasitikėjimo savimi.

Tačiau Jeffrey‘iui vidiniai pokyčiai yra svarbesni. Per dvejus naujo gyvenimo metus jis įgijo pasitikėjimą savimi ir vidinę ramybę. Pasikeitė ir santykiai su motina.

„Kai pradėjau mesti svorį, mama vis dažniau imdavo mane girti. Aš labai dėkingas ir džiaugiuosi vėl pamačiusi tą kibirkštį jos akyse, – sakė mylintis sūnus. – Aš tik noriu, kad ji didžiuotųsi manimi“.

Dabar, pakeitęs savo išvaizdą ir atgaivinęs gyvenimo troškulį, Jeffrey nori tapti modeliu.

Iš tiesų jis turi stiprų ir sveiką kūną, kuriuo gali didžiuotis ir užtikrintai puikią išvaizdą. Vaikinas pasikeitė tiek iš išorės, tiek iš vidaus.

„Aš netekau daug svorio, atsikračiau liūdesio ir  kažkiek plaukų ant veido. Dabar aš žvelgiu visai kitomis akimis į gyvenimą “, – apie savo pokyčius Jeffrey  parašė socialinio tinklo „Reddit “  paskyroje, kuri jį ir išgarsino internete.

„Nepamirškite visada mylėti save“, – pridūrė jis.

Socialinių tinklų nuotraukos

5 KOMENTARAI

 1. Hi, I do believe this is an excellent website.
  I stumbledupon it 😉 I’m going to come back yet again since i have saved as a favorite it.
  Money and freedom is the greatest way to change, may you be rich
  and continue to guide other people.

 2. Hey there! Quick question that’s totally off topic.
  Do you know how to make your site mobile friendly? My site looks weird when browsing from my iphone.
  I’m trying to find a theme or plugin that might be able to correct
  this issue. If you have any recommendations, please share.

  Many thanks!

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą