Jaquie ir Andrewas vestuvių dieną

Būdama 17 metų Jaquie Goncher plaukimo treniruotėse patyrė nugaros smegenų traumą, ją paralyžiavo. Akimirksniu mergina iš aktyvios sportininkės pavirto neįgaliu žmogumi, judančiu  vežimėlyje. Gydytojai tvirtino, kad ji niekada nebevaikščios.

 

Niekam neprasitarė apie savo ketinimus

Tačiau Jaquie nenuleido rankų ir nesiruošė sėdėti tarp keturių namo sienų. Todėl iš visų jėgų stengėsi ir toliau gyventi judrų gyvenimą.

Praėjus 8 metams mergina susipažino su 35-erių Andrewu, kuris palaikė jos aktyvią gyvenimo poziciją. Po kurio laiko Andrewas pasiūlė Jaquie ranką ir širdį, į kuriuos mergina atsakė džiaugsmingai „taip“.

Artėjančios vestuvės Jaquie sukėlė tikrą emocijų audrą: „Juk vestuvių dieną visi žiūri į tave, todėl norisi jaustis gražiausia. Aš tikiu, kad galima atrodyti gražiai ir sėdint neįgaliojo vežimėlyje, bet to nenorėjau“.

Mergina pažadėjo sau, kad per vestuvių iškilmes ji pati, savo kojomis pasieks altorių ir šoks pirmąjį šokį su savo išrinktuoju. Bet Jaguie niekam neprasitarė apie savo sumanymą, nes norėjo ne tik nustebinti, bet tuo pačiu išvengti ir nereikalingų klausimų bei skeptiškų pastabų.

Prasidėjo kelionės į sporto salę ir alinančios treniruotės, kurios merginai tapo skaudžiausiu jos gyvenimo išbandymu. „Aš ateidavau į sporto salę ir tiesiog verkdavau, – prisimena ji. – Kadangi mano kojos nepakluso, todėl tiesiog sėdėdavau ant treniruoklio žemai nuleidusi galvą“.

Treniruotės tęsėsi metus ir pamažu kojos ėmė paklusti.

 

Visada tikėjo savo svajone

Ir tada atėjo iškilminga diena. Svečiai nė kiek nenustebo, kai Jaquie pasirodė  neįgaliojo vežimėlyje su mama ir seneliu.

Bet netrukus nuotaka visus pribloškė: ji atsistojo ir nuėjo prie altoriaus. Ir tada įvyko pirmasis nuotakos ir jaunikio šokis. Svečiai ir Andrewas negalėjo sulaikyti džiaugsmo ašarų.

„Jei atvirai, aš netikėjau, kad galėsiu tai padaryti, – neslepia nuotaka. – Dar prieš pusvalandį negalėjau atsistoti ant kojų, bet išstovėjau penkių valandų ceremonijoje“.

O po to prasidėjo kitas gyvenimas. Jaquie išmoko gyventi be vežimėlio ir toliau lankė sporto salę. Ji išmoko savarankiškai vaikščioti ir tapo mama, nėštumo metu atlaikiusi padidėjusią kojų apkrovą.

„Kartais net netikiu, kad vėl vaikštau“, – sako laiminga mama.

Atrodė neįmanoma, tačiau ji tikėjo svajone ir, priešingai nei gydytojai, tikėjo, kad kada nors galės vaikščioti ir gyventi visavertį gyvenimą.

„Instagram“ tekstas ir nuotraukos

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą