Zodiako rato atstovai yra labai skirtingi. Vienas  į vienus dalykus gali pažiūrėti pro pirštus arba atlaidžiai, o kitas niekada to neatleistų. Tuo tarpu kai kurie kiti Zodiako ženklai niekada negalėtų susitaikyti su  iš pažiūros visai nereikšmingais dalykais.

Konfliktai, sunkumai, krizės, neištikimybė – niekas nėra apsaugotas nuo įvairių problemų, bėdų ir audrų. Kiekvienas Zodiako ženklas turi savo „šaukštą deguto“, kuris neretai ir sugadina medaus statinę bei ir neleidžia užmegzti darnių santykių. Parengėme sąrašą, iš kurio matyti, ko Zodiako ženklai negalėtų atleisti savo antrajai pusei

 

Avinas — neištikimybės

Blogiausia, kas gali nutikti Avinui, tai mylimo žmogaus išdavystė. Pats Avinas nėra žinomas kaip geras ištikimybės sergėtojas, tačiau tuo pat metu niekada neatleistų savo antrajai pusei, jei turėtų ryšių „iš šono“. Avinui tai prilygsta šūviui į nugarą.

 

Jautis — kritikos jo šeimos atžvilgiu

Jaučiui  ir šiaip visada pirmoje vietoje būna šeima ir artimieji. Todėl, jei jo mylimas žmogus leidžia sau svaidytis pastabomis, kritikuojančiomis Jaučio šeimą, jis pradeda kaip reikiant pykti. Įdomiausia tai, kad Jautis pirmiausiai pyksta ne ant partnerio, o ant savęs, nes būtent jis ir supažindino savo artimuosius su tokiu žmogumi.

 

Dvyniai — agresyvumo

Dvyniai –  nors ir gana lengvabūdiškas ženklas, bet jis geriau nei bet kuris kitas supranta, kad kiekvienas žmogus nusipelno antros galimybės. Todėl šio ženklo atstovas gali daug ką atleisti. Net ir kai kuriuos labiausiai žeidžiamus atskirus grubumo ir įžūlumo epizodus. Tačiau Dvynių atstovas niekada negyvens nuolatinėje įtampoje, „laukdamas“ dar vienos „malonios staigmenos“. Dvyniai  netoleruoja įžeidžiančių pajuokų ar „šmaikščių“ įžeidimų.

 

Vėžys — mėginimo jį pakeisti

Pats Vėžys žino, kad turi nemažai ydų ir neigiamų bruožų. Kad jis būna savanaudiškas, piktas, kerštingas, ambicingas ir panašiai. Bet toks yra jo charakteris. Todėl bet koks partnerio ar partnerės bandymas pakeisti gimusį po šiuo Zodiako ženklu, Vėžys tai priims kaip iššūkį: gali tekti su juo skaudžiai susipykti ar net pradėti kariauti su juo.

 

Liūtas — išdavystės

Liūtui išdavystė yra gana plati sąvoka. Pasiduoti – tai ne išdavystė, o silpno žmogaus bruožas. Viešai pažeminti Liūtą? Tai jau išdavystė. Aukščiausias taškas gali būti palyginus jį su menkaverčiu žmogumi, ypač girdint aplinkiniams.

 

Mergelė — flirtavimo

Mergelei nėra lengva atverti savo sielą kitam žmogui. O atskleisti savo jausmus kitam  – jau tikras žygdarbis. Štai kodėl šio ženklo atstovai taip skausmingai reaguoja, kai pamato, kad jos antroji pusė flirtuoja su kitais. Jei Mergelė atveria savo širdį ir dalijasi gyvenimu su kitu, tada ji tikisi iš jo bent pagarbos. Šio ženklo atstovams, antrosios pusės flirtavimas su kitais – įžūlumo viršūnė.

 

Svarstyklės — mėginimo išprovokuoti pavydą

Svarstyklės – pakankamai harmoningas ženklas, todėl nelinkęs rizikuoti, vengdamas disbalanso ar  pusiausvyros sutrikimų. Todėl šio ženklo žmogus visada pasiruošęs sėsti prie derybų stalo, aptarti neatidėliotinas problemas ir rasti jų sprendimo kelius. Sąmoningai provokuojant Svarstykles, galite sulaukti liūdnų pasekmių. Jei tikėjotės tokiu būdu sukelti šio ženklo atstovų pavydą, nesulauksite. Jie ims dairytis jautresnių ir supratingesnių partnerių, nelinkusių į jokias provokacijas.

 

Skorpionas — nepagarbos

Skorpionas yra labai kantrus ir gali daug atleisti, bet tikrai ne pašaipos  ir nepagarbos jo gyvenimo būdui, pomėgiams, darbui. Galų gale dėl jo charakterio, šeimos ir draugų. Šio ženklo atstovas pripažįsta charakterių neatitikimą santykiuose, bet netoleruos partnerio, kuris kiekvieną kartą stengiasi sumenkinti Skorpiono nuopelnus ir nuveiktus darbus.

 

Šaulys — emocinio spaudimo

Šaulys niekada neatleis partneriui emocinio šantažavimo, manipuliavimo, grasinimų, mėginimų sukelti gailestį, primesti kažkieno požiūrį ar kaltę. Jis apskritai netoleruoja to, kas jam nepriimtina. Ugnies stichijos ženklo atstovams nepaprastai svarbu asmeninė erdvė ir laisvė. Ir kuo jos daugiau, tuo geriau.

 

Ožiaragis — melo

Ožiaragis nemato nė vieno pasiteisinimo, jei antroji pusė sugalvotų jam pameluoti. Nors Ožiaragis ir neatmeta pačios galimybės šiek tiek pagražinti faktus, bet kai kalbama apie melą, jis tampa tikrai negailestingas, net žiaurus.

 

Vandenis — asmeninių ribų pažeidimo

Anot Vandenio, kiekvienas žmogus turi savo asmenines ribas ir teritoriją, kurių jokiomis aplinkybėmis negalima peržengti. Nėra veiksmingesnio būto atstumti Vandenį, jei sugalvotumėte panaršyti po jo išmanųjį telefoną, elektroninį paštą ar portfelį. Sučiuptas už rankos, šnipas“ gali iš karto pradėti pakuotis savo lagaminus.

 

Žuvys — pykčio

Žuvys yra labai jautrus ženklas. Todėl šio ženklo atstovai skausmingai suvokia ir priima neigiamas emocijas, perleisdami jas per save. Todėl vargu, ar jie užmegs ir palaikys santykius su impulsyviu partneriu, kuris pyksta ar net kelia skandalą, galima sakyti, be jokios svarios priežasties. Jautriosios Žuvys gali smarkiai nukentėti nuo aplinkinių agresijos, todėl jos stengiasi neprieiti iki kraštutinumų, o tyliai pasišalinti.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą