Daugelis mažų vaikų persirengia kaip superherojai ar stebuklingos būtybės, tačiau 2 metų Jalayne Sutherland nusprendė pasipuošti kaip Anglijos karalienė. "Facebook" nuotrauka

Daugelis mažų vaikų persirengia kaip superherojai ar stebuklingos būtybės, tačiau 2 metų Jalayne Sutherland nusprendė eiti kitu keliu.

 

Tikras iššūkis buvo sukurti tobulą ansamblį

Iš tikrųjų jos mama Katelyn Sutherland sumanė savo dukrą aprengti karaliene Elizabeth II. Tačiau idėją vis dėlto pamėtėjo jos mažametė dukra, pasakiusi, kad nori atrodyti, kaip Anglijos karalienė.

„Kai Jalayne gimė, du mūsų augintiniai tapo jos geriausi draugai, – sakė Katelyn. -Ypač nuo tada, kai ji pradėjo valgyti ir  duoti maisto iš savo rankų, jie dar labiau  prie jos prisirišo“.

Taigi, mama jau turėjo aksesuarus, reikalingus Jalayne kostiumui užbaigti, todėl tikras iššūkis buvo sukurti tobulą ansamblį, kokį ir nešioja Anglijos monarchė. Katelyn ne tik pasiuvo dukrai šviesiai mėlynos spalvos paltuką, bet ir susirado perlų karolius, sagę, net peruką, kurį uždėjo ant galvos, o ant jo atitinkamos šviesiai mėlynos spalvos skrybėlę su įsegta tamsiai mėlynos spalvos gėle. Žodžiu, viskas tobulai suderinta.

Draugai ir šeimos nariai džiaugėsi rezultatais bei patalpintomis nuotraukomis „Facebook“ ir netgi skatino Katelyn jomis pasidalinti su pačia karaliene.

Moteris paklausė draugų. Parašė laišką pačiai  Anglijos karalienei ir išsiuntė šias nuotraukas. Nors Katelyn  ir nesitikėjo gauti iš jos atsakymo.

 

Laišką įrėmino ir pakabino svetainėje ant sienos

2021 m. gruodžio 27 dieną, praėjus maždaug pusantro mėnesio nuo nuotraukos išsiuntimo, Katelyn sužinojo, kad atkeliavo Jalayne skirtas laiškas ir jame buvo karališkas antspaudas.

„Laiškas buvo įsimaišęs su kitu mūsų paštu. Turėjau nusiraminti, kad nesuplėšyčiau voko“, – sakė Katelyn.

Minėtame laiške buvo rašoma: „Jos Didenybė pamanė, kad  būtų malonu jums parašyti laišką, o karalienei buvo malonu matyti jūsų dukters Jalayne nuotrauką su nuostabia apranga“.

Laiškas galiausiai bus įteiktas Jalayne, o po to jį įrėmino ir pakabino svetainėje ant sienos. Nors ši žavinga 2 metų mergaitė dar per  maža suprasti, kodėl popieriaus lapelis toks svarbus, mama pasakė, kad tai didžiausia jos gyvenimo dovana. „Aš niekada negalėsiu to pamiršti!“, – pasakė Katelyn.

Kokia maloni staigmena! Ar jums neatrodo, kad mergytė net panaši į karalienę ir iš veiduko? Nepamirškite pasidalinti šiuo straipsniu su draugais ir skleiskite  džiaugsmą.

„Facebook“ nuotraukos

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą