Pavelas su mama

9 metų Pavelas Abramovas, nutapytus augintinių paveikslus, galėtų paversti gana pelningu verslu, bet berniukas nusprendė iškeisti juos į maistą ir perduoti gyvūnų globos prieglaudoms.

Priima kitų žmonių užsakymus ir tapo jų mylimų augintinių portretus

Būdamas vos 9 metų Pavelas Abramovas įrodė, kad  teptukas jo rankose – labiau pavaldus ir geriau jaučiasi, nei daugumos suaugusiųjų. Bet labiausiai  berniukui patinka tapyti augintinių portretus. Ir jis tai padaro  nepaprastai gražiai. Bet tai dar nereiškia, kad jo nutapyti gyvūnėlių paveikslai dalinami nemokamai.

Iš tikrųjų Pavelas yra jauniausias Arzamaso, vienintelio gyvūnų prieglaudos mieste, savanoris. Kai berniukas neteko savo mylimo augintinio, tada jo mamai Jekaterinai Bolšakovai ir šovė į galvą nuostabi idėja – tapyti gyvūnėlių portretus! Pavelas su džiaugsmu ėmėsi darbo. Mamai padedant, jis priima kitų žmonių užsakymus ir tapo jų mylimų augintinių portretus. Po to „parduoda“ juos už maistą, kurį ir tiekia miesto gyvūnų prieglaudai!

Jekaterina Bolšakova pavadino savo sūnaus projektą „Geras dažų teptukas“ ir skelbia jo nuotraukas bei atnaujinimus Rusijos socialinės žiniasklaidos svetainėse. Ten pat publikuojamas straipsnis „Ką gali padaryti mažas savanoris?“ – susilaukė itin didžiulio vartotojų dėmesio.

 

Berniuko geri darbai pasklido toli už jo miesto ribų

Mažojo dailininko gerbėjai mielai aukojo viską, ko reikia prieglaudai! Žmonės buvo sužavėti, pamatę Pavelo nutapytus neįtikėtinai puikius gyvūnėlių portretus! Įdomu tai, kad pirmiausiai Pavelas išklauso  šuns šeimininką, kuris papasakoja, kaip ir kokiomis aplinkybėmis atsirado jo namuose augintinis. Berniukui teko išgirsti ir ne vieną išgelbėto gyvūnėlio istoriją.

Dar labiau džiugina tai, kad Pavelo geri darbai pasklido toli už jo miesto ribų. Mat kone iš visos Rusijos naminių gyvūnų šeimininkai ėmė užsakyti savo augintinių portretus. Berniuko nutapyti paveikslai netgi nukeliavo į Vokietiją ir Ispaniją!

Šiomis dienomis gyvūnų prieglauda vėl sulaukė didžiulio maisto papildymo. Prieglaudos darbuotojai neslepia, kad tai įvyko tik mažojo menininko dėka, kurio didžiausia aistra yra padėti gyvūnams!

„Mūsų šeima didžiuojasi šiuo nuostabiu projektu, – pasakojo Jekaterina. – Sūnelio dienos darbai numatyti minučių tikslumu. Jis nori padaryti absoliučiai viską, todėl laiko turi ne tiek ir daug“.

 

„Facebook“ tekstas ir nuotraukos

4 KOMENTARAI

  1. Sweet blog! I found it while surfing around on Yahoo News.
    Do you have any suggestions on how to get listed in Yahoo News?

    I’ve been trying for a while but I never seem to get there!
    Many thanks

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą