Luisą ir Fabianą supa nuostabūs vaizdai, kai jie groja gražią dainą pano fleitomis. Kiekviena tobula nata įkvepia ramybę ir atsipalaidavimą, todėl norisi sustabdyti tai, užsimerkti ir mėgautis kiekvienu skambančiu garsu. "YouTube" stopkadras

Viskam, kas šiuo metu vyksta pasaulyje, mums visiems reikia laiko atsipalaiduoti ir nusiraminti.

Negalima sugalvoti geresnio būdo tai padaryti nei klausantis užburiančios muzikos! Laimei, šie du broliai turi vaistų, kurių visiems reikia mūsų sielai.

 

 

„Wuauquikuna“ grupę sudaro broliai Luisas ir Fabianas Salazarai iš Ekvadoro. Kartu jie praleido daugiau nei 20 metų keliaudami ir koncertuodami po Europą. Abu jie domisi folklorine muzika ir groja įvairiomis dūdelėmis bei fleitomis, įskaitant quenacho, dizi, zampoña (arba siku) ir rondadorą.

„Mes atgaiviname savo muziką naudodami instrumentus daugiausia iš Pietų ir Šiaurės Amerikos bei kitų pasaulio šalių“, – parašė broliai savo „Facebook“ paskyroje.

Nors per daugelį metų šie du muzikantai atliko daugybę populiarių hitų, betLeonardo Coheno „Aleliuja“ yra gerbėjų labiausiai mėgstamas. Negalima sakyti, kad esame nustebinti!

Vaizdo įraše matyti, kad Luisą ir Fabianą supa nuostabūs vaizdai, kai jie groja gražią dainą pano fleitomis. Kiekviena tobula nata įkvepia ramybę ir atsipalaidavimą, todėl norisi sustabdyti tai,  užsimerkti ir mėgautis kiekvienu  skambančiu garsu.

Galvojame, kad mes ne vieninteliai, kurie galėtų klausytis jų grojamo visą dieną!

„Tai magiška. Mane norisi plūduriuoti tvenkinyje arba skrajoti danguje“, – parašė vienas komentatorius.

„Mano nuomone, gražiausia pasaulio daina grojama pačiu gražiausiu muzikos instrumentu. Ačiū“, – parašė kitas.

Akivaizdu, kad šie du talentingi žmonės  turi dovaną kurti muziką, kuri ramina sielą, ir mes tiesiog negalime nesigėrėti! Atsipalaiduokite ir mėgaukitės nuostabiu brolių pasirodymu žemiau pateiktame vaizdo įraše ir pasidalykite šia istorija su žmogumi, kuris supranta muzikos skleidžiamą magiją.

 

„YouTube“ vaizdo įrašas, stopkadras

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą