Jei pinant kasas praleidote sruogelę, ruoškitės ilgai kelionei. Archyvo nuotrauka

Jau mūsų protėviai žinojo, kad plaukų kirpimas gali radikaliai pakeisti žmogaus likimą. Ar kada susimąstėte, kodėl kyla noras nusikirpti plaukus būtent per gyvenimo krizę?

Siūlome susipažinti, kada pagal ženklus įvaizdį geriausia keisti, o kada geriau to nedaryti. Taip pat koks ryšys tarp šukuosenos ir gyvenimo pokyčių?

 

Praranda dalelę savęs

Daugelis kirpėjų pastebi, kad jei mergina atsisėdo ant kėdės ir paprašė nukirpti ilgus gražius plaukus, tai greičiausiai ji nutraukė santykius.

Jau senais laikais merginos buvo labai dėmesingos savo plaukams. Daugelis jų į kasas įpindavo įvairius amuletus. Žmonės tikėjo, kad  plaukai daro įtaką ne tik sielai, bet ir bendrai savijautai.

Buvo manoma, kad jei mergina nusikerpa savo ilgus plaukus, ji praranda dalelę savęs ir tai atsiliepia jos  psichologinei sveikatai.

Taip pat buvo manoma, kad mergina negali kirpti savo mylimojo plaukų, nes tai gali būti priežastis ne tik susipykti, bet ir išsiskirti.  O jei kerpant plaukus šukos nukrenta ant grindų, tai reiškia, kad kirpimas nepavyks  ir šukuosena nepatiks merginai.

Seni žmonės tikėjo, kad pakeitus šukuoseną, gali pasikeisti  ir to žmogaus gyvenimas. Tai turi įtakos  ir jo likimui, kuri dažniau gali būti neigiama nei teigiama.

 

Prieš miegą negalima šukuotis plaukų

Niekada nemeskite nukirptų plaukų į šiukšliadėžę. Juos reikia surinkti ant popieriaus lapo ir geriau  sudeginti. Išmetus plaukus  bet kur, ypač, jei juos pagautų vėjas, žmogui gali pradėti nesisekti, imti blaškytis, nerasti savo vietos po saule ir panašiai.

Yra ir dar vienas prietaras, išlikęs iki mūsų dienų: prieš miegą negalima šukuotis plaukų. Tai yra blogas ženklas, vedantis į nemigą ir košmariškus sapnus.

Tuo tarpu jei pinant kasas praleidote sruogelę, ruoškitės ilgai kelionei. Negalima kirpti plaukų per pilnatį, nes tai gali sukelti sveikatos problemų.

Norint, kad plaukai augtų greičiau, reikia pakirpti juos per didėjantį mėnulį.

Manoma, kad jei žmogus ilgą laiką sirgo kokia nors liga, tada, įveikęs ligą, būtinai turi nusikirpti plaukus. Tai padeda atsikratyti neigiamos energijos ir suteikia naujų jėgų.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą