Ar norėtumėte gauti laišką, kuriame būtų aprašyta jūsų ateitis? Mes neturime laiko mašinos, bet yra vokai, pripildyti gyvybinės energijos ir ryškių emocijų! Taigi, pasirinkite vieną voką iš šešių ir patikrinkite savo ateities lūkesčius.

 

  1. Saulėtas vokas

Esate šviesus ir nepriklausomas žmogus. Jūsų iškalba ir gebėjimas vadovauti kitiems žmonėms ateityje praplės  ne tik jūsų įvairiaspalvių įspūdžių ir suvokimo ratą, bet ir jūsų idėjų įkūnijimo horizontą. Šis vokas simbolizuoja  ir  pakylėtos nuotaikos jausmą, didžiulės vidinės stiprybės būseną, peržengiančią santykių su aplinkiniais žmonėmis ribas. Žodžiu, viskas priklauso tik nuo jūsų pasirinkimo ir nuo meilės jūsų sieloje.

  1. Karmino vokas

Jūsų tikslas yra išgyventi bet kokiomis sąlygomis ir atlaikyti bet kokia kaina. Dėl savo stipriųjų pusių ir temperamento populiarėjate tiek tarp draugų, tiek susipažinę su naujais žmonėmis.

Jus lydės stiprybė, linksmumas ir įkvėpimas. Kartkartėmis pajusite meilę žmonėms, kuriuos sutiksite savo gyvenimo kelyje, bet jie taip ir praeis pro šalį ilgai nestabtelėję. Tada ir suprasite, kad jums priklauso viso pasaulio meilė.

  1. Malachito vokas

Jis simbolizuoja turtingo vidinio pasaulio siekimą, jo išskirtinumo ir didelės vertės pripažinimą. Tai taip pat ir savęs tobulinimo, savęs ir kitų supratimo kelias. Tai taip pat reiškia, kad teks žengti į nežinomą ateitį, bet po to viską susidėliosite tvarkingai į lentynas.

Jūsų humoro jausmas  gali ištirpdyti visus niūrius ir liūdinčius veidus, paversdamas viską aplinkui į  šviesią erdvę, pripildytą džiaugsmo.

  1. Purpurinis vokas

Jūs žinote, ko žmonės nori labiau nei bet ko kito: jie nori mylėti ir būti mylimi. Beje, ir jūs ne išimtis. Juo labiau, kad jūsų laimės paslaptis slypi meilės vandenyne.  Kitaip tariant, dovanodami kitiems savo jausmus, paliksite malonius prisiminimus tų širdyse, su kuriais elgėtės šiltai ir supratingai. Jums būdinga aistra ir aiškus matymas, kai reikia suprasti artimiausių žmonių troškimus.

  1. Smaragdinis vokas

Esate ant smaragdinės palaimingos nuotaikos bangos. Jūsų energijos „baterija“ įkrauna  ne tik jus, bet  ir visus aplinkinius, net ir lietingomis dienomis. Ramus nusiraminimas suteikia vilčių „smaragdiniam“ nerimą keliančių minčių ir neapgalvotų veiksmų atnaujinimui.

Be to, jūs esate dorybės ir išminties pavyzdys daugeliui jus supančių žmonių. Jūs nesavanaudiškai suteikiate kitiems žmonėms viltį judėti tik į priekį ir pasitikėti kitais.

  1. Oranžinis vokas

Jūsų prigimties dviprasmiškumas ir įžvalgumas suteikia jums dar daugiau žavesio ir magijos. Jūsų draugai ir jūsų artimieji neįsivaizduoja gyvenimo be jūsų. Nepaisant  kai kurių impulsyvių jūsų charakterio savybių, jūs užpildote savo ir aplinkinių žmonių gyvenimus džiaugsmu ir šiluma.

Jūsų misija – laisvai keliauti ir suteikti šilumą, supratimą ir paramą savo kelyje sutiktiems žmonėms.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą