Šis jausmas praeis, kai tik prisijungsite prie pokyčių srauto. Jūs ir pasaulis susimaišysite šiame sraute, suprasite, kad tai esate jūs. Šis etapas yra pats svarbiausias. Archyvo nuotrauka

Bet kokios gyvenimo permainos atneša ir teigiamų, ir neigiamų pokyčių. Kaip suprasti, kad esate ant didelių gyvenimo pokyčių slenksčio? Kaip suprasti, ką tiksliai jie atneš į jūsų gyvenimą? Ir ar galite daryti įtaką pokyčių eigai? Šiame straipsnyje apžvelgsime septynis pagrindinius didelių pokyčių požymius ir pagal jų pobūdį suprasite, ką jie jums ruošia, rašo huffpost.com.

 

Pirmasis požymis yra nuovargis

Tai yra pradžia, pokyčių pranašas. Žmogus tarsi  lyg niekur nieko pajunta nuovargį. Tai nebūtinai gali būti susiję su sveikatos būkle. Jis gali būti visiškai sveikas, ir gydytojai tai gali patvirtinti. Norisi tik gulėti, nieko nedaryti. Žmogus tiesiogine prasme pavargsta atlikdamas paprasčiausias užduotis. Net poilsis nepadeda, o kartais net padidina nuovargį. Žmogus nežino, kas su juo darosi.

Šis ženklas yra labai klastingas. Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad reikia pailsėti – atostogauti, atsipalaiduoti. Toks nuovargis  gali atrodyti ir kaip prasidėjusios depresijos požymis.

Bet jei jums niekas nepadeda – miegas, tabletės, nauji pojūčiai ir emocijos, žinokite, kad esate ant didelių transformacinių pokyčių slenksčio. O kadangi pokyčiams reikia daug energijos, jūsų greitos reakcijos, ramybės ir susikaupimo, jūsų protas renkasi energijos kaupimą. Štai kodėl niekas jums nepadeda. Jūs tiesiog esate „miego režimu“. Ir tam tikru momentu jūs „įsijungsite“ ir prasidės milžiniški pokyčiai.

Paprastai nuovargis, kaip pokyčių ženklas, atsiranda prieš ypač didelius pokyčius gyvenime. Tai gali būti profesijos ar darbo pakeitimas, kraustymasis, skyrybos arba atvirkščiai – naujos meilės paieška.

Antrasis didelių pokyčių ženklas yra sinchronizacija

Tai antrasis etapas. Tai gali būti bet kas. Atsitiktinai susitinkate su žmonėmis, apie kuriuos pastaruoju metu galvojote. Arba  kai kurie dalykai ir įvykiai jūsų gyvenime pradeda formuotis kaip aiškus vaizdas, apie kurį anksčiau nežinojote. Pradedate atsitiktinai fiksuoti sinchroninius numerius. Pavyzdžiui, valandas 15:15, 11:11 ir panašiai arba dokumentų ir automobilių numerius.

Sinchronizacija, kaip pasikeitimo ženklas, duoda užuominą, kad esate tam tikrame įvykių sūkuryje. Tiesą sakant, jei pastebėsite šį ženklą, tai turės didelės įtakos tolesnių įvykių eigai jūsų gyvenime. Tuo pačiu įsijungs ir karmos mechanizmas. Tai reiškia, kad sulauksite vienokių ar kitokių pasekmių. Tiesiog prisiminkite savo veiksmus ir poelgius per pastaruosius trejus metus.

Ar pamenate, kad siekėte pokyčių savęs tobulėjimo ir  dvasinio augimo labui, darėte gerus darbus, sprendimus priimdavote ramia sąžine? Jei taip, tada pokyčiai atneš jums tai, ko taip trokštate. Tačiau kokia forma ir ką teks išgyventi – nežinia. Pradžia gali būti ir maloni, ir nelabai gera. Todėl tereikia tiesiog atsipalaiduoti ir elgtis pagal situaciją.

O jei atvirkščiai? Deja, niekas negali jums padėti, tik jūs patys sau. Vadinasi, keiskite save ir  savo mąstymą, darykite daugiau nesavanaudiškų gerų darbų. Atgailaukite ir prašykite atleidimo iš tų, kuriuos labai nuskriaudėte. Tada pokyčiai pernelyg nenuvils jūsų.

Trečiasis ženklas yra įprasti ženklai

Tai trečiasis pokyčių etapas. Gerai, jei per pastarąjį mėnesį matėte keletą ženklų ir tai supratote. Vienaip ar kitaip, bet Visata visada įspėja apie ateitį.

Galima per vieną dieną pamatyti ir aibę ženklų   net neiškėlus kojos iš namų. Jei matote bet kokius ženklus, nebandykite jų interpretuoti. Tai tuščias reikalas. Bet dažniausiai jie žada gerus pokyčius.  Todėl tiesiog būkite budrūs – Visata duoda ženklą, kad pokyčiai įvyks tiesiogine prasme rytoj arba labai greitai.

Ketvirtasis požymis – susvetimėjimas

Šis jausmas ateina staiga. Dažnai norisi atsitraukti ir pabūti vienam su savimi. Tada daugiau galvoji, kas tu esi ir ką čia veiki. Atrodo, kad jūs ir pasaulis atsiskyrėte, kad nesate jo dalis. Kad jūs esate vienas ir pasaulis. Nemėginkite kovoti su šiuo jausmu. Tiesą sakant, tai netgi gerai. Jūs atsiskiriate nuo pasaulio, nes pradedate suprasti, kad tikrovė yra iliuzinė. Jūs pakeliui į supratimą, kad esate šis pasaulis. O kad tai suprastumėte – pirmiausia reikia į tai pažvelgti iš šalies.

Šis jausmas praeis, kai tik prisijungsite prie pokyčių srauto. Jūs ir pasaulis susimaišysite šiame sraute, suprasite, kad tai esate jūs. Šis etapas yra pats svarbiausias. Tik prieš grandiozinius pokyčius jūsų tikrovėje viskas tarsi sustoja. Tai tikrovės transformacijos pauzė. Jums atrodo, kad viskas sustojo, bet iš tikrųjų pasaulio dekoracijos keičiasi ir laikui bėgant tai suprasite.

Penktasis ženklas – liūdesio ir nerimo jausmas

Jums atrodo, kad pasineriate į tamsos ir nevilties bedugnę. Viskas, kas jus džiugino anksčiau ir davė impulsą gyventi toliau, nepadeda. Jums atrodo, kad pergyvenote savo, mirštate giliai viduje, praradote viską ir prasmę gyventi toliau. Bet turite suvokti, kad tamsa, kurioje nematote net ištiesęs ranką, ateina prieš pat aušrą. Šie jausmai nėra atsitiktiniai. Tai reiškia, kad jūs esate ant naujojo savęs ir naujo pasaulio gimimo slenksčio. Tai  ir atsisveikinimas su praeitimi.

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai priimti pokyčius. Visata kol kas gali ištempti šį procesą taip, kad atsisveikintumėte su tuo, kas niekada neįvyko ir neįvyks. Taigi, atgimsite kaip feniksas iš pelenų. Ir jūs niekada nebebūsite toks pat, kaip ir jūsų pasaulis. Dėl to ir jausite liūdesį ir  nerimą, nes kad ir koks būtų jūsų senasis pasaulis,  bet ten buvo  viskas aišku. Jus apims ilgesys  ir tarsi ne laiku prabėgusios gražios vaikystės  jausmas. Todėl galite padaryti tik vieną – priimti pokyčius ir judėti toliau.

Šeštasis ženklas – laisvės troškulys

Tada gali atsirasti noras išeiti iš nemėgstamo darbo, bjaurėtis esamais santykiais, pavargti nuo gyvenimo gniaužtų. Tai normalu, nes esate ant pokyčių slenksčio. Ir jūsų siela tai jaučia. Galite pradėti elgtis nelogiškai, kartais ekscentriškai. Jaučiate, kad norite garsiai verkti arba nuoširdžiai juoktis. Emocijos jus užklups kaip didžiulė banga šėlstančioje jūroje, o jums atrodys, kad esate mažas popierinis laivas. Viskas, kas jus džiugino praeityje, sukels tik susierzinimą ar net pasibjaurėjimą. Tačiau kadangi dar neturite naujų įpročių ir ieškote gyvenimo džiaugsmo, nežinote, kur dėti šią iš kažkur atėjusią energiją. Ši energija atsiras ne šiaip sau.  Visata davė ją jums, kad galėtumėte patirti pokyčius. O kai emocijos peržengia ribą, tada ir įvyksta stebuklas. Galite suprasti pagrindines šio pokyčio priežastis.

Septintasis ženklas yra visiškas sunaikinimas

Tai reiškia, kad pokyčiai prasidėjo. Viskas pradeda vykti taip, tarsi visas pasaulis būtų prieš jus nusistatęs. Tarkime, prarandate darbą, todėl esate priverstas judėti. Arba santykiai iširo ir atrodo, kad esate numestas į gyvenimo šalikelę.  Jūsų pažįstamas pasaulis byra kaip kortų namelis. Ir šią akimirką jūs  liekate vienas su savo pasauliu.

Visi ankstesni ženklai jus tam paruošė. Bet ne visi supranta, kad tokią sunkią naštą gali nešti tik keli išrinktieji. Juos pasirenka Visata, nes jie gali padaryti tai, ko milijonai negali.

Labai dažnai žmonės to nesupranta ir suvokia visišką sunaikinimą kaip savo gyvenimo pabaigą. Tačiau Visata pašalina nereikalingus dalykus ir kliūtis, kad pastūmėtų žmogų daryti tai, dėl ko jis atėjo į šį pasaulį.  O tie žmonės, kurie priešinasi ar nepriima pokyčių, grimzta į dugną.

Svarbiausias dalykas visose religijose yra nuolankumas. Patyręs visišką destrukciją, žmogus turi pasirinkimą: priimti pokyčius ir judėti toliau arba jų nepriimti. Geriausias dalykas, kurį galite padaryti tokiomis aplinkybėmis, yra susitaikyti su jomis. Priimkite juos ir pradėkite gyvenimą iš naujo, nuo švaraus lapo.

Jei sekate daugelio puikių žmonių gyvenimus, galite rasti jų gyvenime tam tikrą laikotarpį, kai jie prarado viską. Ir jie tapo puikūs vien todėl, kad susitaikė su tuo, kas neišvengiama. Nusprendė judėti toliau ir neverkė dėl savo likimo.

Apsidairykite aplinkui ir suprasite, kad už jūsų visada buvo atviros naujos durys, kurių niekada anksčiau nepastebėjote.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą