Štai išeinate iš už kampo ir ... autobuso, kurio jums reikia, durys užsitrenkia prieš pat nosį. Archyvo nuotrauka

Jie yra vienodi visiems – visur esantys ir negailestingi niekšybės dėsniai. Šiandieniniame reitinge – 10 universalių dėsnių, kurie valdo visatą. Įsitikinkite, kad blogoji pusė nutiko jums tik šią savaitę ir pridėkite tuos įstatymus, kuriuos jau asmeniškai patyrėte savo kailiu. Čia nei spjauti per petį, nei  pabelsti į stalą – nepadės. Beje, kaip pabelsti į medieną,  jei aplink vien plastikas ir stiklas.

 

Žadintuvo dėsnis: miego neužtenka tiksliai 10 minučių

Būtent liūdnai pagarsėjusios 10 minučių, kurių niekada neužtenka gerai išsimiegoti. Beje, tas pats galioja ir darbui. Norint atlikti svarbią užduotį, „reiktų dar pusvalandžio“.

Autobusų dėsnis: jis išvyks būtent tuo metu, kai jūs  būsite visai arti

Štai išeinate iš už kampo ir … autobuso, kurio jums reikia, durys užsitrenkia prieš pat nosį. Skaičiuoti laiką nenaudinga, nes pavojingas autobuso dėsnis valdo visą transporto grafiką. Taip, jei šiandien reikia „dvidešimtuko“, tai visi maršrutai pravažiuos, išskyrus jį. Jei rytoj jums reikia 17 numerio, sulauksite  bent kelių „dvidešimtukų“ iš eilės.

Automobilių plovimo dėsnis: tą dieną, kai nusiplausite automobilį, lis lietus

Ženklas, kurį žino visi automobilių savininkai. Tai tikslesnė už bet kokią orų prognozę ir veikia bet kuriuo metų laiku. Nusiplovėte mašiną – laukite purvo, šlapdribos ar stipraus lietaus. Ir tada, kai nuspręsite užsukti į degalinę  ir nusiplauti aptaškytą automobilį, būkite pasirengę, kad kaimyninė eilė judės greičiau. „Ne, buvo trys mašinos! Kaip tai įmanoma?“. Vėluojate, skubate į darbą, ir  lyg tyčia, ties kiekviena sankryža užsideda raudonas šviesoforo signalas.

Pamesto daikto dėsnis: jei ko nors ieškote,  atrasite paskutinėje kišenėje

Ieškote buto raktų? Būkite tikri, juos atrasite paskutinėje vietoje, kur jų ieškosite. Nereikia pradėti jų ieškoti ir nuo tolimosios kišenės, nes jūs negalite apeiti niekšybės dėsnio. Tas pats pasakytina, pavyzdžiui, ieškant klaidų dokumente. Atrasite ją paskutiniame šimtajame lape.

Šiukšlių išmetimo dėsnis: jei išmesite daiktą, jo prireiks po dviejų dienų

Nereikalingas kompasas gali gulėti stalčiuje metų metus. Bet vos išmetus jį į šiukšliadėžę… Op, o mums skubiai prireikia jo, nes pakvietė į išvyką po naujas apylinkes.

Apsipirkimo dėsnis: ieškote striukės, rasite batus!

Ir taip su visais pirkiniais. Jei ketinate ką nors nusipirkti, rasite viską, išskyrus tinkamą. Arba viena striukė gali būti ir užsilikusi. Bet, deja, paskutinė pasirodys per didelė arba per maža. Apskritai bėda su šiais pirkiniais.

Apsipirkimo dėsnis Nr. 2: konsultantas – žalingas vaiduoklis

Jis pasirodo tik tada, kai to nereikia. Prekybos centrai paruošė dar vieną „dovaną“. Būtent dėmesio ištroškę konsultantai, kurie kažkodėl nori padėti tik tada, kai jums to visai nereikia. Jūs atėjote tik pasižvalgyti! Tačiau marškinėlius su parduotuvės logotipu vilkintis plėšrūnas jau skuba kaip gelbėtojas burundukas pranešti apie unikalią akciją: nusipirkite brangų televizorių ir gaukite dovanų arbatos koštuvą. Ir tuo auksiniu momentu, kai jums tikrai reikia pasižvalgyti po salę ar sužinoti detales apie gaminį… Ei? Nėra nei vieno net ir liesiausio konsultanto. Visi slepiasi.

Salės dėsnis: tie, kurie turi vietas centre, visada atvyksta paskutiniai

O į žiūrovų salę su savimi atsineša ir kibirus maisto. Visada ramiai susėda ir ruošiasi pasimėgauti pasirodymu. Bet vos užgęsta šviesa, nuo įėjimo pusės atsiprašinėjančiai ateina kaimynai iš dešinės ar kairės. Taip, taip, tai visada  jūsų būsimi kaimynai…

Prašymų dėsnis: visi ko nors prašantys pasirodo vienu metu

Žinote tą dalyką, kai visą dieną niekas neskambina ir nerašo? Ir tada šią tuštumą į maltą mėsą susmulkina neįtikėtinai daug skambučių iš žmonių, kurie ko nors iš jūsų nori. Ir jie to nori iš karto, masiškai ir dabar. Ir pabandykite neatsakyti visiems vienu metu.

Dėsnis „ateikite laiku“: ateinate laiku – nieko nėra. Pavėluojate – visi jau bus susirinkę

Net jei užtruksite minutę, visa kompanija jau nervingai  trepsės iš nekantrumo laukdami. Net jei pasakysite: „Štai aš! Pats punktualiausias! Žiūrėkite visi! Bet niekas neįvertins jūsų pastangų.

„YouTube“ vaizdo įrašas

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą