Jei paskyrėte merginai pasimatymą, ji puikiai supranta, kad jos išvaizda jums visiškai tinka. Todėl nereikia to nuolat pabrėžti sakant, kad jums patinka tokios gražios moterys kaip ji. Skamba pernelyg meilikaujamai ir nenatūraliai. Archyvo nuotrauka

Daugelis vaikinų galvoja, kad jei mergina seniai neturėjo sekso, ji labiau to nori, todėl jas lengviau suvilioti. Būtent tam mes pasirinkome  keletą ženklų, padedančių vaikinui suprasti, kad mergina jau yra pasirengusi intymiai suartėti.

 

  1. Kalbėdama su vaikinu, ji kvėpuoja dažniau ir giliau, tarsi atsidūsdama

Tai gali reikšti, kad pasąmonės lygmenyje ji nebeprieštarauja suartėti su vaikinu ir galbūt jau tai įsivaizdavo.

  1. Ji nerimastingai žvilgčioja ir kone dėl kiekvieno meilesnio žodžio išrausta

Tai dažniausiai reiškia, kad vaikinas jai labai patinka, bet ji yra tiesiog drovi.

  1. Ji vis pasitaiso plaukus arba nevalingai perbraukia per juos, žiūrėdama į vaikiną

Tai greičiausiai reiškia, kad mato jį kaip labai patrauklų vaikiną, o gal net  ir sekso partnerį.

  1. Ji prašo vaikino pagalbos kad ir dėl kokių nors mažų dalykų

Gali būti, kad jai tikrai reikės paaiškinti, kaip, tarkim, įdiegti žaidimą į nešiojamąjį kompiuterį. Bet gali būti, kad ji tiesiog pajuto seksualinę trauką ir nori daugiau bendrauti su juo. Žodžiu, viskas priklauso nuo situacijos.

  1. Ji koketuoja su vaikinu ir šypsosi

Taip kiekviena mergina bando atkreipti į save dėmesį. Todėl  svarbu mokėti atskirti paprastas draugiškas frazes nuo tų, kurios perduoda konkrečią žinią.

  1. Ji „netyčia“ prisiliečia prie vaikino rankos

Bet kokie prisilietimai jau reiškia seksualinę trauką. Žinia, iš to atsiranda ir seksualinis geismas, aišku, jei vaikinas nesėdės įbestas kaip kuolas, o taip pat palies merginą. Nesvarbu, „tyčia“ ar „netyčia“.  Be to, jei mergina ne „atsitiktinai“ paliečia, o tai padeda ir tuojau pat atitraukia ranką nuo vaikino peties arba patapšnoja per petį, net perbraukia jo plaukus, tai reiškia, kad jai malonu palaikyti artimą ryšį su  vaikinu, ji neprieštarauja pasidalinti savo asmenine erdve, o galbūt ir lova.

  1. Ji kalba su vaikinu intymiomis temomis

Jei mergina neprieštarauja kalboms apie savo pirmąjį seksą arba apie tai, kas jai patinka lovoje, ją tikrai domina tas vaikinas kaip sekso partneris. Na, arba įsivaizduoja, kad jis gali būti bent geriausias jos draugas!..

  1. Ji kviečia vaikiną pasikalbėti į nuošalią vietą

Jei mergina siūlo pasikalbėti ten, kur nėra taip triukšminga, ar pasivaikščioti, ar net eiti pas ją  į namus, tai yra labai geras ženklas. Merginoms taip pasielgti jau yra labai rimtas žingsnis. Tai reiškia ne ką kitą, o kad tas vaikinas labai ją domina.

  1. Rodo iniciatyvą ir tikisi abipusiškumo

Tai labiausiai patikimas ir svarbiausias ženklas, kad ji nori sekso su vaikinu. Suprantama, tikisi, kad jai bus atsakyta tuo pačiu. Tai yra sulauks abipusiškumo!  Galų gale jei ji abipusiai reaguoja į visus vaikino  mėginimus atvirai kalbėtis, liesti, būti kartu ar net bučiuotis, tuomet galite būti tikri, kad jūs patinkate jai. Svarbiausia neskubėti, bet ir nelėtinti tempo!

 

parengta pagal everydayhealth.com

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą